Trečiuoju Vilniaus vicemeru paskirtas teisininkas A. Grigonis

Vilniaus miesto taryba trečiadienį trečiuoju savivaldybės meru paskyrė teisininką, advokatą Andrių Grigonį.

Konservatorių pasiūlytas kandidatas bus atsakingas už miesto plėtrą, žemėtvarką, infrastruktūrą ir transportą.

A. Grigonio kandidatūrą palaikė 38 politikai, prieš buvo vienas, susilaikė šeši, o nebalsavo trys

„Visų pirma tai yra kvalifikuotas teisininkas, advokatas, turintis patirties ir viešajam sektoriuje dirbęs su Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų administravimu ir šiuo atveju ta kvalifikacija yra tinkama ateiti į savivaldybę (...) ir kuruoti tam tikras kietąsias sritis – infrastruktūrą, miesto plėtrą ir transportą“, – prieš posėdį BNS sakė Vilniaus meras Valdas Benkunskas.

„Pažinodamas šitą žmogų manau, kad jis tikrai gali tapti politinio pasitikėjimo pareigūnu, vicemeru ir prisiimti atsakomybę įgyvendinti tai, ką mes esame sutarę koalicinėje sutartyje“, – pažymėjo jis.

Pažinodamas šitą žmogų manau, kad jis tikrai gali tapti politinio pasitikėjimo pareigūnu, vicemeru ir prisiimti atsakomybę įgyvendinti tai, ką mes esame sutarę koalicinėje sutartyje.

V. Benkunskas pabrėžė, jog kandidato teisinė patirtis viešajame sektoriuje bus privalumas.

Šiuo metu savivaldybėje jau dirba dvi vicemerės: konservatorių deleguota už sveikatos, socialinių reikalų, naktinės ekonomikos ir kultūros klausimus atsakinga Simona Bieliūnė ir Laisvės partijos atstovė Donalda Meiželytė, jai paskirtos ikimokyklinio, bendrojo ir neformaliojo ugdymo sritys, jaunimo reikalai bei sporto ir sveikatinimo klausimai.

Vilniaus miesto savivaldybėje šią kadenciją iš viso dirbs keturi vicemerai – du deleguoti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos, du – Laisvės partijos. Pastaroji dėl antrojo vicemero žada apsispręsti vėliau ir jį pasiūlyti rudenį, kai įsigalios nauja savivaldybės administracijos struktūra.NAUJAUSI KOMENTARAI

Iš portretas
Kur šytą veikėją ištraukė, ką gero padaręs curwa
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių