Vilniaus savivaldybė: susitarti dėl „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ atidėjimo nepavyko

Vilniaus miesto savivaldybės atstovas teigia, kad susitarti su Šeimų sąjunga dėl „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ atidėjimo iki kol nuslops pandemija nepavyko, o neišduoti leidimo organizuoti šį protestą, anot jo, savivaldybė negalinti. Tuo tarpu Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovė pažymi, kad tokio masto renginiai kelia riziką naujiems COVID-19 židiniams visuomenėje plisti.

„Savivaldybė iš savo pusės neišduoti leidimo renginiui (protestui – ELTA), nesigilinant į jo turinį, (...) negali. Tad iš principo mes veikiame vadovaujantis šiuo metu galiojančiais įstatymais. Iki šiol, bent jau su organizatoriais kiek esame šnekėję, visada prašydavome tokias iniciatyvas nukelti laikams, kai bus saugiau. Šiuo atveju susitarti nepavyko. Ir jeigu mes net ir būtume neišdavę leidimo, bet kokiu atveju tokį sprendimą apskundus per nepilną savaitę jis grįžtų bumerangu ir mes vis tiek tą leidimą formaliai turėtume išduoti“, – „LRT Radijui“ teigė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Adomas Bužinskas.

Tuo tarpu NVSC atstovė Justina Petravičienė pažymėjo, kad plintant britiškajai COVID-19 atmainai net mažesnio masto renginiai gali iššaukti naujus ligos protrūkius šalyje.

„Mes tikrai matėme atvejų augimą po ilgojo Vėlinių savaitgalio ir po didžiųjų metų švenčių. Plintant britiškajai viruso atmainai tikrai negalime būti tikri, ar žmogus neserga ir ar neužsikrėsime patys. Nesvarbu, kokio masto tai būtų renginys, ar didesnis ar mažesnis, bet kokiu atveju rizika, kai toliau turime viruso plitimą visuomenėje, išlieka“, – teigė ji.

Vilniaus miesto savivaldybė į Šeimų sąjūdžio organizuojamą protesto mitingą Vilniaus Vingio parke gegužės 15 d. leido surinkti iki 7 tūkst. žmonių iš visos Lietuvos.

Šeimos sąjūdžio teigimu, numatytąją dieną automobilių kolona pajudės iš Klaipėdos į Vilnių, pakeliui prisijungiant įvairių regionų dalyviams, kol galiausiai visi susirinks į „visos Lietuvos vienybės ir protesto mitingą Vingio parke“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vytautas

Vytautas portretas
Kad ne šeimų ginti čia tą maršą kviečia. tema visiškai kita. baisu kaip iš gražios idėjos sukūrė pogrindinę perversmo idėją. Šlykštu kad šitaip elgiamąsi... nei vienos minties apie šeimos gynimą. Maršo tikslų net nėra. tikslas tik surinkti žmones. ne apginti šeimą, ne sukurti kažkokios nuomonės formavimą, o tik surinkti pakalikus kad einant versti seimą jie vėl prisijungtų. baisiau už konservatorių ir laisvės partijos sprendimus

Būtina dalyvauti

 Būtina dalyvauti portretas
Šitas Šeimos gynimo maršas puiki proga parodyti valdantiesiems, kad žmonės gali susivienyti ir apginti savę ir savo šeimą. Pagal savo asmeninius poreikius valdantieji ketina keisti Konstituciją. Žmonės rinksis tam, kad pasakyti - NE!

Bijo

Bijo portretas
Bijo šito maršo valdantieji. Jo tikrai negalima atidėti.
VISI KOMENTARAI 25
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių