Kelionė taksi virto košmaru: vairuotojas privertė girtą 17-metę lytiškai santykiauti?

Grįžti į straipsnį

realiai

realiai portretas
Jei nevažiavote BO/LT, tai pabandykite ir suprasite, kad tai snarglės skiedalai.

šaltas dušas

šaltas dušas portretas
ar ne per daug dėmesio per visas medias ir tv kokios tai girtos mergos melui ir sapalionėms ?

pagalvojus

pagalvojus portretas
Tose mašinytėse yra salono vaizdo registratoriai, taip kad galimai apsinarkašinusiai mergytei dar gali tekti pasmaukyti smegenis, kaip išvengti atsakomybės už melagingą kaltinimą.

taigi

taigi portretas
Visą naktį su klasiokais traukėm žolę ir prievartavomės svinger būdu, ką dabar mamai pasakyti?

Rici

Rici portretas
Ale policajų operatyvumas,negali rast kas vežė.Iki ko dasirito Policija,siaubas.

taigi

taigi portretas
Privertė ar galimai privertė ,o gal galimai neprivertė, o galimai girta ir nusivalkiojusi tiesiog meluoja?

>>>orakulas \\\\\.../////

>>>orakulas  \\\\\...///// portretas
>ko gero teisus.

orakulas

orakulas portretas
na va , burbulas tuoj sprogs ... nieko ten nebuvo ... merga užbaliavojo , reikia ką tai tėvams patrelinti.... girta 6-ą ryto ? tai per naktį ,,snieguolę ir 7 nykštukus'' žiūrėjo ? ar žaidė ? valkata ! tuoj paaiškės - melo trumpos kojos !

>>>Nuomonė \\\\\.../////

>>>Nuomonė  \\\\\...///// portretas
>Žydas arba u'Kropas,jų tautybė tabu,jie iškirtiniai.

Nuomone

Nuomone portretas
Kodel nerašo užpuoliko tautybes?

jojo

jojo portretas
mergaite ankstyva ryta skubejo i pamokas ir se tau kad nori

Rasai

Rasai portretas
pasirausk po inernetą - melagingų išprievartavimų per akis. 2019 boba pranešė kad ją trise prievartvo. Vyras ir du jo draugai.Įtariamuosius , riamentis bobos pranešimu uždarė. Patikrinus kamerų duomenis, apklausus įmanomus ir neįmanomus liudininkus nustatyta kad boba melavo. Jeiiškelta baudžiamoji. Gal ir ieškinių sulauks.Tokiai aš ikištau didelį i storą kankorėžį vietoj bylos.

?

? portretas
kokia taksisto Tautybe ????

logiška būtų

logiška būtų portretas
jei melavo - ikji 8 metų vyrų kalėjime. Kokia tikimybė - reik žinot statistiką, kurios niekas neskelbia, bet tokio būdo melo yra.

Rasa

Rasa portretas
Skaitau komentarus ir matosi kiek lietuvoje ligotu impotentu invaliduku kurie net savo jaunystėje tik su vegra pasilinksmina O tikrai dar chacholu prileido tai jau taspats kas alkanus šakalus paleistu užsiundytu ant lietuvosNu ir kas važiavo mergina išgėrusi namo ka jusu šudvabaliai nepaklausė JUSU pasišampanyti ar turėjo teisia Tiesiog parodo ankiek jus dabartinis jaunimas smuke prarade savo vyriškuma kaip tie pedeęrastai dergiate moteriška lyti matyt jau traukia ir jus i ta rudnosiuku kompanija Aš manau jeigu tai būtu jusu kurio nors sesė tai negiedotmet kaip tie gaidžiai nekenčiantis moteru o užjaustumėt tas silpnesnes butybes moterisIr tie kurie sako kad jos tokios anokios Otu i save pažiurėk kiek praleides kiek sifili gydeisi kad taip gerai žinai ta purvo virtuve nes doras vaikinas tokiu daliku neskleidžia nes nežino Ir nerašynėkit i mano komenta nes esu viresnė ir mano jaunystėje mes šampano išgerdavome nes nematėme tokiu niekšeliu nusmurgėliu

onute

onute portretas
Tikriausei ukras banditas užpuolė lietuvaite

Irena

Irena portretas
Klausimas,ar nori kas ieškoti?Boltas tikrai ne...

jurgi tu jurgi

jurgi tu jurgi portretas
lietuvos didžiausias draugas yra cho cho las. O jo boba cho chlū ška.

jurgis

jurgis portretas
HA HO LAS

to o

to o portretas
agrastėli py de rastėli gali įrodyt?

Lietuvių išmitis

Lietuvių išmitis portretas
Byloja, girta merga - dievo dovana. Kaip jie nesugeba surarst žmogaus išsiėmusio verslo liudijima, užsiregistravusio platformoje su banko kortele... Kitas klausimas kur kas nugirdė nepilnamete? Nuo kur pradėta kelionė? Aš iš tų pavežėjų girdėjau ne karta, kad mergos neturi pinigų, susimoka burna ar tarpkoju, anokia naujiena, tik matyt šitai lomkės prasidėjo...

deja

deja portretas
ne tik taksi, bet ir greitosios automobilyje išprievartauja šlykštūs nesivaldantys gašlūnai.

O

O portretas
Šeimamaršiniai taksistai siaučia

buvęs taksistas

buvęs taksistas portretas
Turbūt daugelis nematėte neblaivaus tokio amžiaus jaunimėlio. Pagal prigėrimo lygį ir ką prie to parūkė, tai bernai dažniausiai būna agresyvūs. Panos girtos išsidirbinėja kaip moka, kikena, keiksmažodžiai ir siūlymas pačiu...ti, rodo nuogas krūtines, žargstosi ir kitas visoks va toks iš jų dalykas eina. Tokio amžaus jaunimas ir alkoholis- tiesiog nesuderinamas dalykas, protą atima visai. Tai nesistebiu, kai panai prasiblaivėjusi ryte, pirma mintis būna, kodėl skauda, o antra- kas ją pradūrė girtą.

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
Matyt maleėtka buvo koncerve ...

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
...GALIMAI privertė, o GALIMAI girta , apsinarkošinusi bei visą naktį su draugais turėjusi santykių panelė meluoja , kad pasiteisinti prieš tėvus. Pareigūnai tegu dirba savo darbą, o žurnaliūgos nepamiršta žodžio GALIMAI.

dushmanas

dushmanas portretas
tokiu apsisnargliavusiu net neimu-paskui apkaltins nebutais dalykais-imu tik 50-60 ties nasleles

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Gerovės valstybė :-D

o buvo taip

o buvo taip portretas
2021-04-04 Lazdijuose vakarėliu nepatenkinta mergina du vyrus apkaltino išprievartavimu:Policija išaiškino kad tai melas. Aukšto rango policajus kažkada viešai pareiškė - didelė dalis prievartavimo bylų yra būdas prostitutėms išsimušt didelius pinigus. Girta nepilnametė - labai gali būti iš tų.

budinti dalis

budinti  dalis portretas
tai su kiek vyrų tąnakt santykiavote ? su 7-niais ... pareiškimą dėl išprievartavimo rašysite ? taip ! - pirmam , antram ir šeštam !

senis

senis portretas
čia tik daigeliai kuo daugiau visokio brudo priims lietuva tuo idomesni įvikiai dėsis.

nu

nu portretas
panasu, kad ta nepilnamete visa diena ne maziau 17-a kartu su ivairiais diedais santykiavo o 18-as kartas perpilde santykiavimo taure.

dar neaisku

dar neaisku portretas
kas kam pasiule-neturejo penegu bet turejo darbines lupas

Ar suprantote

Ar suprantote portretas
Ko čia rėkaujate, prisileidot ruskių, kazachų, pisdachų ir kitokų mudakų štai jums ir pasekmės, dėkokite inovacijų ministrei Armonaitei ,PIŠ, užsienio reikalų ministrui tai jų darbo rezultatai. Dar kartą neikite balsuoti gerb. tešlagalviai, tai tada libervatoriai dar 4 metus jums pavarys liberastinės politikos.

kol kas tik prielaidos ir spėlionės

kol kas tik prielaidos ir spėlionės portretas
Vėlgi, tokių dalykų buvo. Pati lipo. pati pinigų pareikalavo. Arba praneša policijai.

Blaivus

Blaivus portretas
Siulau atleisti girta mergina nuo lytiskumo pamokos, nes ji jas jau turejo. Liko Boltui parasyti vertinimo bala. Tikekimes nereiks perlaikyti...

Ramus

Ramus portretas
Tevai kalti. Gyvenimo auklejimo spragos atvertos...

tai

tai portretas
> Orinta. O jis tikrai "kišo" - matei? Su kiek ji vadalojosi per naktį nežinia, gal tėvams pamelavo, juk tokių atvejų jau buvo daug, kol pareigūnai neprispaudžia įrodymais tol meluoja.

cia privaziave chocholu banderos

cia privaziave chocholu banderos portretas
vengiantys karines prievoles ukrainoj ... visi iki vieno ,,,isidarbine,,, taksistais , ukrainoj jau visas isprievartavo [ suverte kalte rusams] dabar atsibaladoje y Lietuva prievartauja vietinius aborigenus ir ju vaikus.

Orinta

Orinta portretas
Koks skirtumas, kiek man metų, girta ar blaivi— joks parazitas neturi teisės kišti nagų. Jo pareiga vežti ten kur prašau ir tuo viskas baigta. Visi pavėžėjai privalo įsigyti sertifikuotus videoregistratorius . Tada niekam jokių abejonių nekils.

S.S.S.

S.S.S. portretas
17-metė tai ne 12-metė, ir jau atsako pati jei ką prisidirba. Tokio amžiaus jau tėvai nelabai gali pakontroliuoti. O vaikų teisės tuo labiau prie tokių amžiaus net nelenda, jie tik gali prieš mažus vaikus pavaidinti.

VBS

VBS portretas
kiek dabar yra info - nei to vairuotojo , nei auto nr. ,,galimai bolt'' tik girtos mergos pasakojimas tėvams ... galimai paaiškės kad nieko nebuvo... beje , o taxuose ar nėra video stebėjimo ?

>

> portretas
Nei kas ją teisia , nei niekina,bet ir taksi vairuotojo nereikia niekinti ir teisti ankščiau laiko - tiesa kažkur anapus, kiek jau tų mergelkų taip melavo. Grįžta ryte nusivalkiojusios, kiek bernų turėjo nepamena, alkoholis, kvaišalai , kitokios istorijos ir nesugalvoja tėvams pasiteisinti. Pareigūnai atliks savo darbą, tada ir gailėkite arba smerkite .

Gal

Gal  portretas
Ponai ir ponios, prieš teisdami, žemindami išniekintą merginą, pagalvokite apie savo jaunystę, savo seseris, motinas, visas... Ar ne per daug svetimšalių "pavežėjų" jau gavo teisę turi teisę prievartauti lietuves? Kur mūsų Lietuvos vyrai, kur teisininkai ir pareigūna?.

Ar aš neteisus?

Ar aš neteisus? portretas
Mergaitė ankstyvą pirmadienio rytą skubėjo į mokyklą, o taksistas ką galvojo?

a'Rmonautė \\\\\.../////

a'Rmonautė  \\\\\...///// portretas
kas čia tokio?,pamatysit kas darysis po 10-15 metų kai nuo darželio mokina,kaip "dročykis" ir sugiai rūrą "pamasažuoti".

To Z

To Z portretas
Kodel tu Z? Rusus palaikai?

pagalvojus

pagalvojus portretas
> Z ...o jūs aiškiaregė ar tiesiog dūra tikinti viskuo ką pakiša propaganda ir išsisukinėjanti jaunoji narkoša?

realiai

realiai portretas
Niekas nežino kaip ten kas buvo, grįžo namo paryčiui visa šmarina, tėvai klausia kur buvai su kuo gėrei ir kokią žolę rūkei...tada sugalvoja istoriją. Jei tiesa, tai prievartautojas sulauks bausmės, bet labai jau miglota istorija.

kiesa

kiesa portretas
O kodėl nepilnametė 6 ryto girta viena ir be suaugusių

Z

Z portretas
Nu ir daunai komentuose sisirinke. Ne jusu idiotu reikalas ar ji kekse, girta ar negirta ir kur vaziavo. Jei nenori, tai reiskia negalima. Ar jum per sunku tai suprast silpnaprociam? Tai gal dabar as pamatysiu, kad toks va daunas kaip cia komentuoja alga gaves eina velai vakare, pisiu su pagaliu per ropę ir pasimsiu sau ta alga, nes gi girtiem moliam nera ko valkiotis nezinia kur. Nekeista, kad tokiem reikia per jega mergas imt, nes kokia duos savo noru tokiem debilam

pedagogas

pedagogas portretas
puiku , kad įgūdžių pamoka pravesta ranka , lenk medį kol jaunas !

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
O gal girta merga 6 val. ryto sumanė tokį planą pasipelnyti?

...

... portretas
Pati ciuju sutiko, bet bus atvirksciai

vairuotojas.....

vairuotojas..... portretas
......patyrus, nepatyrus, pinametė,nepilnametė, girta, negirta, bet parašė pareiškimą ir bičas kentės. Manau mažai sumokėjo arba visai nesumokėjo, tipo atlygis už kelionę....dabar bus kelionė į pravieniškes. Taip kad chebra, gerai pagalvokite ką vežate, ir kur važiuojate, o šliundrįų visais laikais pilna buvo ir bus, toks gyvenimas.Yra tokių kurios pačios lipa, bet nepatiks kas nors, ir parašys, o tada vyniokis, ir jos, tos kūtvėlos, teisios. Pavojus.

logika paprasta

logika paprasta  portretas
manau,kad kaltas taksisto durnumas : tiesiog supainiojo kas kam už patarnavimus turėjo susimokėt.

Košmaras , o gal ne?

Košmaras , o gal ne? portretas
17 m.girta lipa į taxi....manau ,tas šoferis nieko nebegalėjo pakenkt ,tokia merga ,jau ,matomai ,visko patyrus.

gerovės pilietis

gerovės pilietis portretas
malonu savaitę pradėti nuo puikių naujienų - girta nepilnametė 6 ryto , taxioras mokantis net dvi (!) kalbas , pravesta ,,gyvenimo įgūdžių'' pamoka .. Bolt reklama ... :) nu puiku , lauksime ,,pinktadienio''' !

Anonimas

Anonimas portretas
Gal nepilnametei nereikejo gerti

taigi

taigi portretas
> Ooo laukite tęsinio ir dar neaišku kas prie ko lindo, jau nusibodo iš "liaudies teismai" ,o teisėjai greitai pamiršta savo verdiktus, nes būna pakišta nauja sensacija.ankstinai

senas kavenskas

senas kavenskas portretas
viskas čia normaliai , pagal naują Nušvitimo ministerijos programą pravedė ,,gyvenimo įgūdžių'' pamoką ! :)

Ooo

Ooo portretas
Nu ir 17 metu ir dar neblaivi bet nereiškia kad reikia priversti santykiauti

Jonas

Jonas portretas
Ar tikrai priverte?

ha

ha portretas
tevus ant kilimo

Anonimas

Anonimas portretas
Alkoholį leidžiama vartoti nuo 21 metu ir nepilnamečiai naktim privalo būti namuose, o jei 17 os neblaivi ir 6 ryto ne namie iš čia ir visos pasekmės...

sena cioce

sena cioce portretas
Kodėl nepilnametė girta? Pasileidę dabartinės mergos,o vyrai visada buvo kuiliai!

cha

cha portretas
Nieko sau ir 17 - tė - neblaivi 6 val ryto

Prie musu teismu

Prie musu teismu portretas
Nieko jis negaus??

Viešinti, sudaryti sąrašus

Viešinti, sudaryti sąrašus portretas
Pautus nupjiauti ir išmesti varnoms lesti

kaip inovativu

kaip inovativu portretas
lytiskumo pamokos jau ir tasistai veda? cia kad pauliai neatsiliktu nuo pirmoku?

Staska iš Kauno

Staska iš Kauno  portretas
Čiulpinuku čiulpti mokino, čia Staska taksistas is kauno visas girtas bobas dulkina

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Visuomenės auklėjimo vaisiai

Seniui

Seniui portretas
Tu esi lopu lopas

Senis

Senis portretas
Gal papyko, kad į burną baigė. O taip nesutarė.

Sita nevykeli

Sita nevykeli portretas
Uzdarys ,o Bartusevicius sededamas namuose grozesis Vilniaus peizazu

nuomonė

nuomonė portretas
Nikšas ir kiaulė, net suvimdė iš pat ryto. Gal koks neadekvatus, kad negali sau merginos susirasti, arba tiesiog iškrypėlis.

Galerijos

Daugiau straipsnių