Parduotuvės tualete rasto negyvo vyro žmona: šito taip nepaliksime

Grįžti į straipsnį

Elvyra

Elvyra portretas
Kokia nesąmonė! Tam, kad atidaryti tualeto duris, reikia kviesti ugniagesius!!! Apsaugos darbuotojas privalo tureti raktus nuo visu patalpų!!!

Paf

Paf portretas
Numirė nuo narko perdozavimo. Ir boba ką į teismą paduos? Narkodylerius?

Pf to Įdomu

Pf to Įdomu portretas
Todėl jie ir yra ekspertai, nes to mokosi ir praktikuojasi ilgus metus. Iš išorinių požymių, audinių, kaulų būklės gali nustatyti smurto žymes. Ir ką jūs čia lyginat su žmonos pastebėjimais, tarsi ji žinotų, kaip tos smurto žymės ant pabuvusio lavono atrodo. Savaime suprantama, kad 12 dienų įprastom sąlygom stovėjęs lavonas netinka laidoti atviram karste, užtat ir negalėjo ''atsisveikinti''.

Įdomu

Įdomu portretas
Žmona sako kad kūnas suiręs jog net atsisveikinti artimieji negalėjo, o ekspertai teigia kad smurto žymių nerasta. Kaip jie sugebėjo taip nustatyt, kad nebuvo smurto????? Labai įdomu ir kartu įtartina.

Mylimoji..

Mylimoji.. portretas
Kodėl negrįžo pas mylimą žmoną ??????Kur valkatavo 2 dienas?????Kodėl tapo niekas nesvarbu?Ir mylimi žmonės,dėl kurių verta grįžti namo ir gyventi ???Čia atsakymas.

Vardas pavardė to to-jo

Vardas pavardė to to-jo portretas
Pavel Michno.

to to xoxo l

to to xoxo l portretas
pirdašikni, ne tik nežinai kad debilas tai tik geram specialistui įmanoma diagnozuoti , pati lengviausia protinio sutrikimo forma. Gal tu pats debilas tik kol nebuvai pas psichiatrą to nežinai. O gal ir downas. Nes nesugebi surasti Iki parduotuvės info apie vaizdo duomenų tvarkymą. Ten yra punktas "kaip galite susipažinti su savo duomenimis". Duotas adresas ir nurodyta varka kaip ir kiek duomenų jums bus parodyta. Be jokios policijos. Tai va, pirdašikni, (žodis sukurtas Raimondo Čandlerio) prieš dūrindamas kitus apsidairyk - pats esi daug durnesnis.

to-jo

to-jo portretas
o kokia jo pavardė, vardas, jei suradot Google apie jį??

to-Hohol

to-Hohol portretas
tu DEBIL, o ne hohol. Apsauginiai NIEKAM NERODO įrašų, TIK policijai. Įsikalk tai į savo tuščią makaulę.

Hohol

Hohol portretas
Apsaugos darbuotojai subaladavo ir užmušė vyrą.. Specialei laike ko ilgiau tam kad kūnas suirtu. todėl ir nenorėjo rodyti vaizdo įrašus

galvas is subiniu istraukit

galvas is subiniu istraukit portretas
Tikrinkit apsauginius vienas is ju bus zudikas arba bendrinikas sutapimu toku kaip aprasyta nebuna

Oho

Oho portretas
O dėl ko žmona žada nenuleisti rankų? Į uždarytą ir užtvertą tuliką niekas šiaip sau neina. Gal dabar tikisi kokios nors kompensacijos ar žalos? Kažin, iš ko...

nnn

nnn portretas
O ka parduotuve po uzdarymo neapziurima? Apsauginiai turi apeiti visas viesasias patalpas.

tylek , boba

tylek , boba portretas
Gal žmona tyliai pasidžiaugtu ir neskleistų karkalines, kad taip ilgai nerado ir suiro, kad negalima nustatyti nuo kuo nugaišo, nes jei anksčiau rastu, tai nustatytu, kad nugaišo nuo narkotikų perdozavimo, reikėtų moketi kyšius už melą, todėl patylek , boba. Nors nusuprantama kaip išgulėjo tiek ilgai, nes smirdet turėtu, gal dėl narkotikų užsikonservavo?

?????

????? portretas
Koks kvapas turejo buti 12 dienu lavonas...Ar iki neturi pinigu tualetui sutvarkyt,kad tiek dienu neveikia?????Kazkoks absurdas.

pritariu

pritariu portretas
Apsauga nekalta ir nera tek darbuotoju kad suziuretu kas kiek tulike sika.tada kitko nepamatytu.Tikrai gal dar butu ji atpompave, jei butu sedejes ir nugriuves veikianciam tulike.nebent jei staigei mire, bet vistiek kazkas greiciau rades butu. maciau per farus kad daktarai greit kazko suleidzia ir narkomanus perdozavusius atpompuoja.

jo

jo portretas
O man atrodo kad jis tycia ir ejo i neveikianti tulika kad doze susileistu ir niekas netrukdytu.jei dingo 28 d, bet kovo 1 uzfiksuotas dar gyvas prie stoties, tai tikrai nesamones isdarinejo ir namo neskubejo, nors zmona jau pergyveno, jam px buvo.gal vel sedo ant dozes ir iklimpo? pilna str. apie ji kiek visko pridirbes narkomanas buvo.neteisiu ir nesmerkiu tik rasau ta ka perskaiciau google apie ji.

as

as portretas
Pasiguglinkit ka jis isdarinejo .vilniecio narkomano ispazintis, paskui sedi teisme galimai su tuo paciu morkvinju megztiniu,su kuriuo zmona sake kad dingo,gavo bauda 2000, nes leke su mocu bego nuo mentu pagavo siule kisi 80e.kokie poelgiai tokios pasekmes.man jo negaila.

Tomas

Tomas portretas
Lietuviui bile kur nors pro juosta pralysti ar per raudona sviesofora perbegti. Taisykles ne lietuviui. Jis matot protingas ir su juo niekas negali atsitikti. O vot pist ir atsitinka. Butu normaliam tulike nukrites tai butu pamate ir isgelbeje. O sugedusiam paslydo, dejosi su galva i plyteles ir pamire.

Qwert

Qwert portretas
Parduotuve irgi gali skustis kad kazkas nuvezlioji i neveikianti tulika, uzrista su juosta ir dar pamire. O apsauga kuo cia deta? Jie juk zino, kad tulikas neveikia, ko ten stebeti?! Gal tada ir lubas stebeti, gal kokia feja ikris is dangaus?

Goga

Goga portretas
Straipsnyje jokios tiesos. Nuo ko tas vyras mire? Ko grudosi i ta parde, jei zmonai pasake kad vaziuoja namo? Kodel ejo i neveikianti wc? Pries tai ji mate stotyje ka jis ten veike gal pirko narkotikus. Kaip zmona po 12 dienu staiga suzinojo kad jos vyro lavonas yra butent sioje pardeje??? Ji tiksliai zinojo, nes verzesi kaip liute.

Gfd

Gfd portretas
Apsauga yra tam, kad nuo vagiu saugoti, o ne tam, kad fiksuotu kas kiek laiko tulike kakoja. Ir jei kiekvienam duotu vaizdo irasus ziurineti butu bordaks.

Asd

Asd portretas
Kiekvienas lavonas turi priezasti kodel tapo lavonu. Nuo to reik ir pradet. Nieks netampa lavonu vien del to kad i neveikianti tulika uzejo. Gal perdozavo,? Nezinau kuo cia deta apsauga. Kiek reiketu darbuotoju, kad dienos metu stebet visus tulikus, sandelius ir t.t. Apsauga siaip jau patalpas saugoja, o ne zmones tulikuose.

Domas

Domas portretas
Jei vyras melavo zmonai kad vaziuoja namo, tai jis pats turejo kazkokiu uzkulisiniu reikalu . Jei zmogus uzsinori i wc, tai eina i veikianti, o ne i sugedusi, kuris draudziama juosta apjuostas. Idomu ar to vyro lavonas buvo istirtas del nar.kotiku? Ir kokia mirties priezastis? Kodel to niekur neraso!

to stalas ne prie ko

to stalas ne prie ko portretas
jeigu tualetas sugedo - kažkas turėjo tą nustatyti. Ne iš lubų gi. Taigi, lavono jame tikrai dar nebuvo. Nebent santechnikas tą vyrą unitaze paskandino.Ir paskelbė tualetą neveikiančiu.

tam su vištos kulšim ant stalo

tam su vištos kulšim ant stalo portretas
jeigu aš einu bazėj į kitą skyrių, pasakau žmonai. Jei gu į tualetą - tai taip ir sakau. Nors telefonus turim bet ką gali žinot. O čia žmonai meluoja kad važiuoja namo o pats į ikinės neveikiantį tualetą. Tai kas kaltas? Ir ko jam toj ikinėj prireikė? Būt pasakęs tiesą - kitą diena žmona būt radus. O taip tai kur ieškot? Po visą Vilnių? O dabar subinėj sliekų ieško.

Stalas ne prie ko

Stalas ne prie ko portretas
Tik tsi psdėd įsivaizduot kvapą. Švelniai. Nes didelis kūnas iškiria daugiau. O šiaip keistas atsitiktinumas, kad WC sugedo tą pačią dieną, kai jame mirė žmogus. Ir 12 dienų niekas neatėjo pažiūrėt kas ten atsitikę, nei administracija, nei santechnikas koks. Net kai paklaikus moteriškė atlekia vyro ieškot, visiems dzin. Kitą kartą ką šaldytuve ras po mėnesio kito. Žmogus gali mirti bet kur. Kokiam miške gali nerasti metus ar niekada, jei žvėrys ištampys. Bet pilnu tempu veikiančioje parduotuvėje?

hm to Ji ne dėl mirties parduotuvę kaltina

hm to Ji ne dėl mirties parduotuvę kaltina portretas
Pagal tamstos logiką, stalas bus kaltas dėl to, kad ta vištos kulšis supus.

jojo

jojo portretas
kaimynas pasikore,tai i penkta diena visa laiptine prasmirdo-ekspertai atvyko tik po 10d,-sake kad galva jau nutrukusi-ner cia ka tirt

Anonimas

Anonimas portretas
Nejaugi čia neras Putino kaltės ? Būtų keista...

Ji ne dėl mirties parduotuvę kaltina

Ji ne dėl mirties parduotuvę kaltina portretas
O kad jai teko 12 dienų gyventi nežinioje, blaškytis ieškant, kad supūdė lavoną iki tiek, kad šeima net negalėjo atsisveikinti žmoniškai. Pasidėkit vištos kulšį ant stalo ir palikit savaitei. Ir suprasite.

O gal ji atveze..ir paliko..

O gal ji atveze..ir paliko.. portretas
Gal ,gal,gal,kol kas nera atsakymo ! Bet,del 10 dienu buti negyvam,tai juk galejo visas suputi tik kaulai likti. Koks neatsakingumas apie tualetus,juk privalo visi veikti. Zmogus mires tualete puna...niekas netaiso ,neziuri,nevalo tualeto kol uzdarytas. Bet, kodel jis ejo i ta neveikianti ...na,susileido narkotiku ir mire staiga,netikiu. Juk smirdi,smirdi,tas kvapas jau siaubingai dvokia net ir pi 3..4 dienu,jei neisvalytas irtt.Gaila ir vyro,gaila ir zmonos,nesvarbu koks jis buvo,jis buvo ZMOGUS.

Tomas

Tomas portretas
Įdomu ką jau tokio žmona darys? Eis į teismą? Dėl to, kad vyras perdozavo? Narkomanai žino ir moka pasislėpti, šitas ne išimtis.

Nieko nebus tam apsauginiam

Nieko nebus tam apsauginiam portretas
Ne jo kaltė, kad parduotuvėje bardakas. Na mirusio žmona tiesiog per tas 12 dienų paieškų patyrė tikrą šoką. Praeis laiko kol kiek aprims. Žmogaus dingimas yra baisiau nei mirtis, nes veikia nežinomybės faktorius. O aplinkiniai tave siunčia kuo toliau. Tipo suaugęs, gal pats slepiasi.

klp

klp portretas
Paklauskit, kiek uždirba tas patalpas turėjęs tikrinti apsauginis ir pasidarys viskas aišku.

To to straipsnyje

To to straipsnyje portretas
Net dvejose vietose, pradžioje ir paskutinės pastraipos pirmas sakinys. 13 kovo. Kai moteris bandė gauti įrašą kovo 10. Ir beje net žinojo kokią dieną ieško. Taigi buvo nesunku. Beje, narkomanas gali mirti ir ne nuo dozės. Jie serga kaip ir nevartojantys. Ir kad narkomanas tai nereiškia, kad ne žmogus ir nėra mylimas. Bet va policija neskubėjo greičiausiai dėl to, o parduotuvės apsauga net piršto nepajudino. Man kas baisiausia, kad taip reikėtų ieškoti pavyzdžiui tėvuko, kuris išėjo į parduotuvę duonos ir negrįžo. Ar vaiko. Tu lakstai, o jis guli uždarytas WC. Parą, dvi, tris.

nija

nija portretas
daugiabuti zmogus numirsta ir tai kaimynai neapsikencia kvapo iskviecia tarnybas,o cia suires kunas negi aplink niekam nedvoke,visi su slogom ar kaip

o kur policija

o kur policija portretas
skaitom ikinės informaciją apie vaido duomenų tvarkymą. Ten yra toks punktas - kaip susipazinti su savo duomenimis. Adresas kaip susisiekti ir t.t.

NU

NU portretas
Apsaugos darbuotojai ir negali rodyti vaizdo įrašų visiems, kas tik užsinori. Policijai pareikalavus tik gali rodyt. O čia, matyt, ponia įsiveržė į patalpas su riksmais jai įrašus pademonstruoti, nes matai, ji vyro - suaugusio žmogaus - ieško. Iš kur apsaugai žinoti, tiesą ji kalba ar kokių kitų kėslų turi, kad nori įrašus pamatyti? Žodžiu, kalti dabar bus čia visi, kad jos vyro nesužiūrėjo, kuris įlindo į neveikiantį tuliką. Gi rašė anskčiau, kad jis su narkotikų vartojimu bėdų turėjo, kas čia dar neaišku.

to-Neturi teisės

to-Neturi teisės portretas
nežinau, ne kartą teko kreiptis į apsaugiinius ir kartą dėl tos pačios vaizdo juostos peržiūrėjimo, NIEKADOS grubiai su manim apsauginiai nesielgė. NEI karto. Neaišku- kokiu tonu ir kokiais žodžiais ši moteris kreipėsi į apsauginę.

to-Regi

to-Regi portretas
KUR perskaitei, jog durys buvo atidarytos tik kovoi 13???

to-kiek suprantu

to-kiek suprantu portretas
už įrašus atsako NE parduotuvės vadovybė, o Saugois tArnyba. IKr yrašai peržiūrimio TIK policijos, ar su ja.

to-to kieme

to-to kieme portretas
nejuokinkit. Ankščiau buvpo kieme tualetai, niekad jų nerakindavo ir niekas nebūdėdavo,. kad koks vaikas neįkrįstų jame Beje, visi vaikai eidavo būtent į tokius tualetus, aišku ne mažiukai visai. Tam yra tėvai-priežiūrai tokių.

stop ženklas

stop ženklas portretas
ne įkinė turi įrodinėti kada tą ženklą pakabino. O ieškovas. Kol kas įrodinėja kaltinimas. Išskyrus praturtėjimą. Kita vertus ne ikinės kaltė kad ten kas užsilenkė. Sakyčiau pagrindinis kaltininkas melagis vyras. Ir ko jis ten lindo - be to kad dozę susileist, priežasties nematau.

Klausimas

Klausimas portretas
O tai “Iki” jūs dar parduotuve laikot - dešimt metų ten kojos nebekeliu.Ir sąlygos ir maistas - klaikūs. Tad nėra ko stebėtis, kad miręs žmogus ten savaitėmis gali pragulėti. Gerai, kad ne po metų surado.

To kieme

To kieme portretas
Turėtumėte gerai užrakinti, nes jei kaimynų vaikas paskęs būsite kaltas. Tiesa jūsų kiemas nėra vieša vieta. O parduotuvė yra. Ir kol kas neįrodė, kad stop ženklą pakabino ne po to kai jau ten įėjo žmogus.

tai tas vyras

tai tas vyras portretas
pasakė bobai važiuoju namo o pats kaip Leninas - tik ne į sandėliuką o į tualetą. Kažkas negerai su galva. Jei eini į ikinės tualetą - taip bobai ir sakyk. Lavoną iškart rastų.

Regi

Regi portretas
O jums nekliūva, kad moteris į parduotuvę dėl įrašų peržiūrėjimo kreipėsi kovo 10d. O WC durys buvo atidarytos su policija Kovo 13 d. Jei, sakysim, žmogus dingtų toje parduotuvėje kovo 10d. ir jį rastų WC tik 13d. tai vargu ar rastų gyvą. O žmogus bėgti į WC gali dėl bet kokio sunegalavimo. Ištikus insultui gali pykinti, širdies infarktui, plyšus pilvo aortos aneurizmai skaudėti pilvą. Ir tokiu atveju žmogus gali nekreipti dėmesio į kažkokius stop ženklus, svarbu durys atsidaro. Su tokia organizacija jokių šansų išgyventi. Beje, straipsnyje neužsimenama, kada tas WC buvo užtvertas ir kada žmogus ten įėjo. Gali jį ten dar ir patys užrakino. Ir šiaip ta parduotuvė nevalos ir negerbia klientų. WC netaisomi savaitėmis.

kieme yra

kieme yra portretas
nuo tarybinių laikų nenaudojamas lauko tualetas. Tai jei kas ten įlys ir užsilenks aš kaltas būsiu? Turiu kasdien eit tikrint ar nėra lavono?

O nesuprantat

O nesuprantat portretas
Kad tai galima paaiškinti nestumdant ir nekeikiant prašančio žmogaus? Kad galima ir patiems peržiūrėti video. Ar patikrinti patalpas? Ar jiems normalu, kad pas juos lavonai voliojasi?

kiek suprantu

kiek suprantu portretas
kiekviena boba negali kada nori įeiti į apsaugos kambarį. Yra tam tikra tvarka ir susiekus su parduotuvės vadovybe galima gauti peržiūrą.

Įsivaizduokit, kad ne narkomanas

Įsivaizduokit, kad ne narkomanas portretas
Kad šiaip sveikata sutriko. Taip gali tokiam wc galuotis kelias paras ir mirti ten. Ir išvis neaišku kada tą WC uždarė. Ar jau buvo tos stop juostos kai jis ten įėjo. Nes juostas uždėjo kovo 1 d. Tas vyras ten ėjo kovo 1 d. Bet valanda tai nenurodyta.

tai kiek suprantu konkurentai pradėjo mačylinti iki

tai kiek suprantu konkurentai pradėjo mačylinti iki portretas
per tuliką

Anonimui

Anonimui portretas
Na gal nedovanotina, kad tiek laiko pūdo lavoną kol jo žmona iš proto eina ieškodama. 12 dienų veikiančioje parduotuvėje nerasti lavono tai reikia sugebėti.

Šiaip keista

Šiaip keista portretas
Kad tas WC sugedo tą pačią dieną, kai jame mirė žmogus. Jie tikrai nebandė ten slėpti lavono kol pavyks išvežti?

Q

Q portretas
Lupt reikia piniga , tegu moka grynais už nabašniko ižeidima

anonimas

anonimas portretas
labai įdomu nuo ko mirė jaunas ir darbingas vyras. Skaičiau daug komentarų, vienas užkliuvo, kad jis buvo narkomanas, ir mirė perdozavęs. Kažkaip viskas keista, išėjo iš namų, nepalaikė jokio ryšio su žmona,įėjo į tualetą, nors buvo stop juosta ir jis nedirbo, prieš tai apsilankė geležinkelio stotyje, ka ten veikė, ar narkotikų pirko? Labai viskas painu, ir žmonai pulti,kad nedovanos, o kam ir už ką nedovanos, jai pats prisišaukė mirtį.

...

... portretas
gerule boba ileisk paziuret vaizdo medziaga taip niekas nedaro

Neturi teisės

Neturi teisės portretas
Bet juk gali tai mandagiai paaiškinti ir patys pasiūlyti dėl to kreiptis į policiją. Jų patalpose 12 dienų guli lavonas, kuris tikrai dvokia daugiau nei už kokio baldo nustipusią pelę, o jie dar grubiai elgiasi su dingusio vyro ieškančia moterimi, kuri jau gal ir neviltyje, ir dideliame strese. Jokio žmoniškumo.

tyrimo rezultatas

tyrimo rezultatas portretas
apgailestaujame, tačiau įvyko žmogiškoji klaida.

visos

visos portretas
tos apsaugos yra banditų irštvos kurios už nieką neatsako, veikia atskirai nuio Lietuvos įstatymų, ką jos veikia tose parduotuvėse - neaišku, sviestą saugo ar ką?

Alma

Alma portretas
Taigi neturi teisės apsauga rodyti įrašus, kas jai dar neaišku. Jei visiems pageidaujantiems rodytų įrašus, reiktų kinoteatrą atidaryti

Grūsti

Grūsti portretas
tą IKI velniop. Jau tiek prisidirbęs...O neremontuojamas tualetas, netikrinamos patalpos, kuriose, pasirodo ir mirusių randama...Viršūnė. Jau nekalbant apie kitokį bardaką IKI parduotuvėse.

Cha

Cha portretas
Tai tipo tam tulike narko stumdo

mm

mm portretas
Bet neaišku ir ką veikė vyras nuo vasario pabaigos iki kovo 1d kai nuėjo į tualetą?

to-S.S.S.

to-S.S.S. portretas
Juk tualetas, iš jo sklinda įvairus kvapai, o tuo labiuau-jei jis sugedęs? Tai ir nekreipė dėmėsio. Be to, gal ten ventiliacija gera.

????

???? portretas
tai net 12d. niuekas neremontavo sugedusio tualeto???

Aš portretas
Labai keista, kad stop juosta užtverta, per ją kažkaip mirusysis pateko į tualetą, bet užrakintas jis buvo vėliau ir netgi prieš tai nepatikrinus ar nieko nėra...Toks vaizdas, lyg specialiai užrakino lavoną.

pats kaltas

pats kaltas portretas
jei wc tvarkomas, uzdeta stop juosta, tai kokio velnio ten lyst? ir aisku nei darbuotojai nei valytojai ten nelindo o del vieno zmogaus parasymo jog galima ir parduotuve apvogt, juk kameros yra nesvarbu kad pasikavojai wc o salej visur prijungineta, taip kad neiseis nk apvogt

Klausyk,

Klausyk, portretas
Ožka,tavo hakeris 4 kartus teistas už narkotikus,reiškia realiai 3-40 žmonių nuskriaudė,pinigų niekam negražino-pastipo perdozaves-ieškai kaltų?

keista, kad netikrino tualetų

keista, kad netikrino tualetų portretas
nes šiaip vienas iš paprasčiausių vagių triukų apšvarinti parduotuvę, iš vakaro pasislėpti tualete, naktį apiplėšti, o paryčiais pasišalinti iš parduotuvės su kitais pirkėjais. Negi "Iki" atsainiai žiūri į vagystes? Kiti pirkėjai sumokės?

Tomas

Tomas portretas
Va matot pareigunai pas mus stiprus, pamate dideles kainas ne iskarto mirsta.

Priklauso nuo to

Priklauso nuo to portretas
Kada ta stop juosta buvo ten ištempta. Video juk yra. Lavono kvapas turėjo atsirasti jau po kelių dienų. Po savaitės jis turėjo būti labai stiprus. Niekam neužkliuvo?

S.S.S.

S.S.S. portretas
nieko nelaimės gali ir nevargti. GI aiškiai parašyta buvo, kad tualetas neveikiantis, aptvertas stop juosta. Todėl niekas ir nelindo nei valytojos. Plius valytojos gal ir patikrindavo, bet buvo užrakintas tai tuo labiau joms nesvarbu, gal vadovybė užrakino neveikiantį tualetą. O jeigu patalpos nenaudojamos kam jas tikrinti. O apsauginiai žiūri kameras, bet pirmumas skirtas pagrindinėms patalpoms, tikrai ne tualetus stebėti. Tik didžiausia klausimas dėl kvapo, nejaugi niekas neužuodė?

Skiepai tau

Skiepai tau portretas
nesuveiks. Nes nuo durnumo nei vaistu, nei skiepu ner..Deja...

Blaivus

Blaivus portretas
pritariu, kad toletai turi buti apziurimi, plaunami, bet pries jei narkomanas eina ten ne tuo tikslu. As pries bet kokio dyzdzio narkotikus...

Skiepai veikia

Skiepai veikia portretas
Miršta gatveje, tualetė, namosę. Ir med pagalba po skiepu ne padėda

gal žmogus nuo ko slėpėsi

gal žmogus nuo ko slėpėsi portretas
Atbėgo į tualetą ir užsirakino, galvojo niekas neveikiančiame tualete neieškos. Bet matyt stresas buvo per didelis, arba jau buvo gavęs per stiprų smūgį.

Anonimas

Anonimas portretas
Garantuotai IKI tures paploninti savo pinigine.

Žmogiškai

Žmogiškai portretas
Gaila moters, matosi kad nevilty, vyro koks jis ten bebuvo nesusigrąžins, gal reikėtų psichologinės pagalbos

tai bent

tai bent portretas
neįsivaizduoju, kur tas "IKI" tualetas? Lauko išvietė? Normaliai "IKI" parduotuvė dirba - lavonas pašonėje pūva, o krautuvė mėsa, varške, žuvimi, pyragėliais prekiauna. Kas per žmonės? Uoslę praradę? Įsvaizduoju, koks ten kvapas "IKI" parduotuvės, kad pūvančio lavono niekas neužuodė.

apsauga

apsauga portretas
Geriausias darbas, išeini parūkyt ir žiūri filmus

ONTĖ

ONTĖ portretas
KAS per saugos tarnyba „GRIFS AG“ , kaip ji dirba? O vidaus apsaugininkai ir ta pati moteris, kuri stumdėsi, keikėsi pavaldi tarnybai „GRIFS AG“ ar parduotuvės IKI administracijai? Kad jie kalti, tai viskas aišku. Kad moteris ieško kaltų, kodėl tiek dienų vyro nerado, visiškai suprantamas dalykas.

.ne nu būna idiočių...

.ne nu būna idiočių... portretas
Tai pagal tą juodeikienė vyras kiaurai perėjo per stop linija ir po to kiaurai per tualeto duris..?

to gavo

to gavo portretas
o tu kur gavai?

gaila,užuojauta

gaila,užuojauta portretas
Kažko per daug pavartojo.jei po geležinkelio stotis,o ne namo keliavo..

gavo

gavo portretas
i peti

Romas

Romas portretas
Dauguma, kas taip sako: nepaliksim, neatleisim ir pan. nėra susidūrę su teismais. Nieko jūs čia nepešit. Tik advokatui sumokėsit. Nebent jeigu tikrai turit daug pinigų, kaip to Jurbarko,berods, prievartautojo mamytė.

o

o portretas
matomai kazka nugvelbe ir sargyba irgi buvo apsinesus dave i kaili ir uzrakino ir pamirso pamainai pranest ir zmogus numire kaltu /ner/ kalta aplinka tai ir krapstykit is tos aplnkos nes viskas aisku tik jusu darbas nustatyt kas tas 1 ar 2 ir suvest galus ir nekartot jurbarkinio fenomeno nes joks vyktoriuks jusu negelbes permazai itakingi o susumavus jus visi dvasios ubaginiai padarai ???===

Poniai

Poniai portretas
Reikalinga psichiatro pagalba

Kira

Kira portretas
Pagal asmens duomenų įstatymą, negalima niekam rodyti vaizdo įrašų, be policijos pareikalavimo. Ką ir padarė apsaugos darbuotojai. O neveikiančio tualeto niekas ir neturėjo valyti. Klaida , kad nebuvo užrakintas. Bet ponios šitoks noras pasipelnyti iš šios padėties yra dugiau nei akivaizdus. Bet neužakintos durys nėra nusikaltimas, taip kad ponečka liks prie suskilusios geldos

Kira

Kira portretas
Pagal asmens duomenū įstatymą, negalima niekam rodyti vaizdo įrašų, be policijos pareikalavimo. Ką ir padarė apsaugos darbuotojai. O neveikiančio tualeto niekas ir neturėjo valyti. Klaida , kad nebuvo užrakintas. Bet ponios šitoks noras pasipelnyti iš šios padėties yra dugiau nei akivaizdus. Bet neužakintos durys nėra nusikaltimas, taip kad ponečka liks peie suskilusios geldos

tai kad

tai kad portretas
kai uzeini i prekybcentrio tualeta, tai jeigu ilgiau neiseini, tai jau i duris beldziasi, liepia atidaryti tos valytojos, bet cia kaip visada kaltu nebus, pats kaltas kad numire staiga tualete, o tie apsauginiai kurie neleido net kameru irasu perziureti, tai gal jie gestape anksciau dirbo pagal ju darba, arba prasigere buduliai, kur daugiau nieko nesugeba dirbti

blogas pranašas

blogas pranašas portretas
kaip tai jaučiu , kad apkaltins valytojas ... dar iš darbo atleis :(

O

O portretas
Tai rašė kad buvo narkomanas tai ko norėt ir užsilenkė nuo dozės o čia dabar boba ardosi

nu

nu portretas
jau girdejom ..

Nu nu

Nu nu portretas
baisiai gedi ir šito mes taip nepaliksim? Nesuprantu-ko nepaliks? Gal pinigų žada prisiteist iš parduotuvės. ar ką? Nu, įėjo žmogus į tualetą, užsikabino ir mirė, gal valytoja manė, kad užimtas tualetas ir nevalė jo. Gal kitos priežastys. Negi parduotuvė privalo kasdien apžiūrėti visus pakampius? Nematau čia parduotuvės kaltės, nenužudė ji gi to žmogaus. Dabar visi moka reikalauti- šito mes taip nepaliksim?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių