Istorijoje dėl „dingusios“ mažametės dedamas taškas: jokio pagrobimo nebuvo

Kaziukas

Kaziukas portretas
Sveiki.Manau ,kad auka gali būti ar girtuoklių vaikas,ar iš vaikų namų.Greičiausiai grobė pedofilams.Kaip žinote jie turi gerą stogą.Ir policijos dūdelė pasikeitė.Burna su juosta klijavo,į bagažinę įkišo.Vaiką vijosi.Tai čia policijai nieko tokio?Gal būtų vietoj organams išpjaustę ir jai nieks nesikreiptų,pareiškimo nerašytų, sakytų čia dzin.Išmėsinėjimo nebuvo,nieks nesikreipė.Nu ar jie savų protu galvoja.Pedofilai valdo.Jau seniai aišku.

D

D portretas
Kam tas spektaklis buvo reikalingas tik begalvei zino

Logika

Logika portretas
Jos niekas nepasigedo tai vaikai prikure fantaziju.

Irina

Irina portretas
Gal vaiko nekas nieesko,tevai girtoklai. Gal em nie labai rupi kad vaikas neatejo namo.

Onutė

Onutė portretas
Taip, esu susidūrusi asmeniškai su lakia vaiko vaizduote-jie gali sugalvoti, ,,sufamtazuoti''tokias ir panašias istorijas, po to skaičiau apie tai psich.literatūroj.

Jurgis

Jurgis portretas
Plinta prankingas.

yra

yra portretas
prielaida kad pagrobe bet kuras brangus tai nera kaip vazinet o pesciom kazin ka nenuveiksi stai ir TASKAS .......

X

X portretas
Kas leido policnikems tarnibos metu pazeista uniformos tarnauja be kepuriu demonsroja savo sukosenas

X

X portretas
Rusu laikais sakidavo kad kalinei pabego o dabar vaikus grobe kad galetu kratit masinas

Nerijus

Nerijus portretas
Bet jeigu pagrobė, tai taip čiaudės. Juk gali būti papuolę jos tėvai, o gal ji kitatautė. Daug įvairių variantų gali būti. Ir policija gali būti bejėgė.

aha

aha portretas
patikėjom.

CHA

CHA portretas
Kiek čia esama "visa_žinių" ....:))

Nuostaba

Nuostaba portretas
Bet kaip suaktyvėjo "plaštakės"! Šiuose komentaruose net 3 DOSNIŲ parsiduodančių mergelių pasisiūlymai! Kaunadienės PORNOGRAFINIS SRUTOTIEKIS dirba be laisvadienių. Nieko nebijo, nieko nesigėdija ir prieš nieką nejaučia atsakomybės!

KAI NESUGEBA

KAI NESUGEBA portretas
Atlikti rimtų tyrimų,išaiškinti sudėtingus nusikaltimus-mentai užsiima vaikiškais žaidimais:buvo-nebuvo,pagrobė-nepagrobė.Durnių laivas.Žuvis genda nuo galvos?

Ops

Ops portretas
Gal Venckienes anuku fantazijos???))))

X

X portretas
Tai mentu sugalvota aksija baugint tauta

nuomonė

nuomonė portretas
Jeigu mergaitę pagrobė, tai pirmiau "nukenksmino" jos tėvus, kad nebūtų jokių pagalbos šauksmų. Tam gerai pasiruošta iš anksto. Dabar kaimynai retai bebendrauja, todėl niekas greitai nepasiges dingusių tėvų. Gal tai bus sklindantis iš buto kvapas - geriausiu atveju. O gal tėvai jau užkasti kur miške ir kažkas nusavina jų butą. O gal kūnai atsidūrė laboratorijoje, ir t.t. Nusiraminti per anksti - juk įvykį matė daug asmenų. Lygioje vietoje tokios istorijos neatsiranda. Atomazga gali paaiškėti ir po dešimtmečių, svarbu, kad įvykis užfiksuotas policijos analuose.

Anonimas

Anonimas portretas
Taip išeitų,kad vaikai"išdūrė"policiją...na jau žinote,tai kažkoks absurdas.Su Garliava kažkokios nesąmonės vyko,į teisėjos namus laužėsi dėl mergaitės...,o dabar vėl istorija su mergaite.Kas čia dedasi?Ir kodėl klausia Sadecko?Būkim budrūs,nes tokia teisėsauga negalim pasitikėti.Šiaip,tai net Šimašius sakė,kad vaikais reikia tikėti,o šiuo atveju ne vienas vaikas matė,ir nėra reikalo jiems prisigalvoti.

!

! portretas
Kur vaikas??????

Eva Dalton

Eva Dalton portretas
Vienišas merginos laukia tavęs (getbadgirl. com)

X

X portretas
Venei zino ko jie ieskojo

gal tiesiog grikiskiu sikpopieriu reikalus uztemde

gal tiesiog grikiskiu sikpopieriu reikalus uztemde portretas
arba burzujaus dukra ieskojo prisidenge vaiku,, ale fantazijomis,,

nekabinkite makaronų

nekabinkite makaronų portretas
Jeigu tėvas įsigrūdo dukrą į bagažinę, tai tokiu tėvu jau tikrai turėtų domėtis vaikų teisės. Reiškia, jis turi būti nustatytas. Bet čia mentai ir vėl eilinį kartą daro keistą posūkį ir ima rėkti "nieko nebuvo!". Jeigu net buvo sudarytas ir paskelbtas viešai vertingos informacijos galinčio suteikti žmogaus fotorobotas, reiškia tikrai vyksta kažkas labai rimto.

Ilgas

Ilgas portretas
Nu jus debilai, tėvas gal isodino, koks tėvas klijus burną vaikui, gerai vaikai matė bet ir suaugęs žmogus matė, niekas nepasigedo vaiko, o kiek vaikų vaikų namuose ir kas su tais vaikais viksta, ne vienas atvejis yra kad vaikai buvo išnaudojami, ar galima biurokratai tikėti, kažko nedasako, dėl ko taip manau, todėl kad mieste pilna kamerų, gali atsekti ką nori, nemanau kad liudininkai buvo kviečiami atpažinti automobilio, darykite išvadas patys

neskaniai kvepianti istorija

neskaniai kvepianti istorija portretas
Policija šiaip sau neskelbtų vertingos informacijos galinčio suteikti žmogaus fotorobotą. Beje, koks to žmogaus likimas? Jeigu iki šiol neatsiliepė, tikėtina, kad tai - užsienietis, arba jau nabašnikas. Gali būti, kad tai ir vėl kažkokia negraži, į Garliavos panaši, istorija.

Anonimas

Anonimas portretas
Sakiau iš karto, mažiau čia trieskit, bet argi durniams ką įrodysi ? Ypač kvailoms moterims... asilų visuomenė....

Anonimas

Anonimas portretas
situo melagingu triuksmeliu buvo pridengtas valdzios JUODAS DARBAS. Greitu laiku islys slepk neslepes.

Taip

Taip portretas
Na ir ačiū Dievui, kad mergaitės pagrobimo nebuvo. Reikia tik pasidžiaugti, o ne pilti toliau neigiamų emocijų!

Bamvukas

Bamvukas portretas
Kaip visada sedintys tyrejai nustate facebuko pagalba kad nieko nebuvo.... Niekas nieko negrobe.... Byla baigta del mazokai atsiradusiu irodymu! Taskas!

....

.... portretas
O žurnaliūgos kiek trydaliojo......

Trintukas

Trintukas portretas
O kas padengs visas 2-jų parų darbo išlaidas, juk dirbo daug specialistų, ne tik policija. Tėvams tai pamokanti istorija dėl vaikų nepriežiūros tamsiu paros laiku. Visi dvi paras turiningai praleido laiką: specialiosios tarnybos dirbo, žurnalistai rašė, komentatoriai patarinėjo, TV rodė, du pupuliukai tradiciškai svetimos nelaimės fone nepraleido progos pasireklamuoti, nes nieko kito nesugeba. Tiesiog nesitiki, kad istorija baigėsi...

......>>>>>

......>>>>> portretas
patikrino kaip dirba mūsų policija,vaikai sukūrę detektyvą,o dabar žvengia į kumštį... durnių laivas.... tas ,anas,šitas,o gal kitas,o tai kuris iš tikrųjų tas faktas apie tą pagrobimą...???

profesionalai dirba

profesionalai dirba portretas
nei aukos, nei nusikaltelio, nei tiesioginio irodymo… Po dvieju paru kableliu ir sauktuku sulauktas … taskas. Geros melagienu pratybos.

Romas

Romas portretas
O komentatoriai nepagalvojo, kad šis pranešimas galėjo būti padarytas specialiai. Jeigu pagrobimas susijęs su išpirka , tai toks žingsnis policijos ir turėjo būti.

Tiesa

Tiesa portretas
Konservatorių imitacija nežino kaip prisikabinti prie Renato , bet viskas OKEI.

Anonimas

Anonimas portretas
Tamsi istorija. Durniu laivas.

nei mergaites,nei nusikaltelio

nei mergaites,nei nusikaltelio portretas
nei paaiskinimu ---policajams nusibodo ieskot ir padejo didely ......taska ant viso to reikalo....

Pagarba Policijai

Pagarba Policijai portretas
kad taip operatyviai sureagavo į pavojaus signalą ir pasiaukojamai ieškojo mergaitės net 2 dienas. Tai tikrai geros pratybos, o kartu ir pamoka visuomenei, kad visada ir visur turime būti akyli ir ausyli, ir nelikti abejingais, kai šalia vyksta tikri ar tariami nusikaltimai.

Pamokanti išvada

Pamokanti išvada portretas
Kadangi dabar anksti temsta, visi vaikai PRIVALO BŪTI NAMUOSE TAMSIU PAROS METU, kuris dabar jau prasideda apie 17 val. Arba, jeigu yra neatidėliotinas reikalas, išeiti iš namų tik su suaugusiais.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Galimai vaikai pavelavo namo ir primelavo tevam.Vienas vienaip,kitas kitaip prisnekejo.Bijojo gauti pylos.

nuomone

nuomone portretas
kažką per žinias sakė, kad su kauke buvo, o faktiškai gal tiesiog su striuke , dabar visokie apsiskarmaliavę yra madoj. O gal koks su pošalmiu motociklininko buvo?

pagaliau

pagaliau portretas
Fake news pagrindu sukelta ziniasklaidos isterija subliusko. Paziurekite, kiek demesio skirta, kiek straipsniu per 2 dienas prirasyta? Kam tai buvo naudinga? Dar uzvakar eme listi politikai, siekiantys pasinaudoti skandalu ir pasipiarinti.

Ne nu

Ne nu portretas
Normaliai taip visa pilicija ant kojų pastatė, o kai žmogų vidurį dienos apiplėšta ar mušama tai niekam reikalo iki to nėra, darnių šalys...

pasiulymas

pasiulymas portretas
Venckienes patvoriniai galetu tai pratesti.

cha ...neiko sau policaju versija

cha ...neiko sau policaju versija portretas
jokio pagrobimo nebuvo ...tiesiog nepaklusnia mergaite tevas ysikiso y bagazine ir nusiveze namo.......ar sunku apklaust tuos vaikus kurie ejo su ta mergaite???

...

... portretas
Juodoji Š** ir toliau policiją KLAIDINA.

...

... portretas
Cha- cha- cha

Ko

Ko portretas
Niekas neaišku liko po tokio paaiškinimo. Gal tėvai mergaitės nugalabyti ir nėra kam kreiptis?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių