Policija: Sausio 13-osios minėjime prie Seimo pažeidimų neužfiksuota

Prie Seimo ketvirtadienį vykusiame Sausio 13-osios minėjime pažeidimų neužfiksuota, teigia policija.

Po minėjimo prie parlamento vyksta Lietuvos šeimų sąjūdžio mitingas prieš šalies valdžią.

„Laisvės gynėjų dienos minėjimas praėjo ramiai, pažeidimų nebuvo užfiksuota, sulaikytų asmenų nėra“, – BNS sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė spaudai Julija Samorokovskaja.

Jos teigimu, renginio metu dirbo ir vis dar dirba sustiprintos policijos pajėgos, tačiau tikslus pareigūnų skaičius neatskleidžiamas.

Nepriklausomybės aikštės prieigose, policijos duomenimis, per Laisvės gynėjų dienos minėjimą buvo susirinkę apie 2,5 tūkst. žmonių.

Tarp jų – ir protestuotojai, minėjimo metu nušvilpę Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, premjerę Ingridą Šimonytę.

Šalia Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos leidimą ilgalaikiam protestui turi Lietuvos šeimų sąjūdis.

Protestuotojai mitinguoja „prieš privalomą testavimą darbuotojų lėšomis, galimybių pasą“, taip pat reikalauja atstatydinti Vyriausybę, teigia sąjūdžio vadovas Raimondas Grinevičius.NAUJAUSI KOMENTARAI

Putinas

Putinas portretas
Kol valdžioje bus du gaidžiai Landsbergiai žmones negales laisvai gyventi o del laisves koks skirtumas ar prie ruso ar su Landsbergis vistiek laisvi nebusiu

rihardui

rihardui portretas
labai gaila kad jūs neįstengiat suvokti kad protestavę žmonės yra tokie patys kaip tie žuvę už laisvę mūsų tautiečiai. Jie irgi nori kad Lietuva būtų laisva, kad visi gyventų geriau o valdžia būtų sava, kaip tie kurie susikūrė tuoj po Sąjūdžio (Aukščiausia Taryba- atkuriamasis seimas) Sugebanti dirbti savo Tautai, mylinti ir gerbianti Lietuvos piliečius.Ponas gasdinat kad neturėim Grigiškių tualetinio popieriaus ir kad mėsa visa dings nes rusas išveš kaip kadaise?:D) Taigi tos mėsos Lietuva jau seniai neturi - visi kompleksai sugriauti-neliko nei pėdsako, o pilnose parduotuvėse baisu atiduot savo sunkiai uždirbtus grašius už hormonų ir kito brudo privarytą, dažais nudažytą lenkų mėsą..Geriau jau ekologiškos kanopos:D)Gal biški nors dėl padorumo įjungsit sąžinę ir liausitės veidmainiaut pagaliau:D)

Rihardas

Rihardas portretas
Labai gaila tokių žmonių , kad juos kažkas suklaidina, ar patys yra gal visiškai atbukę, nemąstantys , kad eina protestuoti , būtent tokią, įsimintiną iki skausmo , visiems doriems Lietuvos žmonėms dieną. Gal tokiems reikia būtinai pasakyti - gal nelabai taktiškai, bet priminti tiesiai šviesiai ( nes kitaip jie matyt nesupranta , ) , jei jau spėjo pamiršti , gal jau tikrai iš per daug gero gyvenimo, kad ar jie vėl pasiilgę , ir nori sugrįžti į tokią sovietinę sistemą, kai užpakaliukus šluostydavosi laikraščiais ar pan . popieriumi ? Nors Grigiškių popieriaus fabrikas gamindavo 120 % viršydamas planus. Lietuvoje pagaminti ritinėliai keliaudavo į Maskvą ir į tuometinį Leningradą . Mėsytė, kurią užaugindavo didžiuliai Lietuvoje gyvulininkystės kompleksai, kurie taip pat planus viršydavo panašiais procentais. Viskas taip pat nukeliaudavo į tuos pačius Rusijos miestus. O mūsų parduotuvėse tik kanopytės... Šitaip jums geriau? Gal dabar susiprasit pagaliau.
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių