Prie rusų tanko kilo konfliktas: su gėlėmis atėjęs vyras gavo smūgį?

Vilniaus apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl prie Vilniaus Katedros aikštėje eksponuojamo rusų tanko galimai sumušto vyro.

Taip pat pradėta administracinė teisena, sprendžiant, ar ant tanko padėti gvazdikai nėra sovietinis simbolis.

Kaip pirmadienį BNS informavo policijos atstovė Julija Samorokovskaja, sekmadienį, apie 10 val., kilus žodiniam konfliktui dėl padėtų gėlių ant tanko, nenustatytas asmuo sudavė kumščiu į veidą 1972 metais gimusiam vyrui. Jis nukrito ant žemės.

„Šiais veiksmais vyrui buvo sukeltas fizinis skausmas, asmuo nustatomas. Dėl šio įvykio yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 1 dalį“, – sakė J. Samorokovskaja.

Minima straipsnio dalis numato atsakomybę už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą.

Tuo metu dėl ant tanko padėtų gvazdikų policija priėmė sprendimą pradėti administracinę teiseną pagal Administracinių nusižengimų kodekso straipsnį, numatantį atsakomybę už nacistinių, komunistinių simbolių, totalitarinių ar autoritarinių režimų simbolių platinimą ar demonstravimą.

Pirmadienį policijai paskambinęs vyras pranešė, kad dvi juodai apsirengusios moterys ant tanko taip pat padėjo gėlių.

Policija taip pat teigia, kad analizuoja gausią filmuotą medžiagą.

Trofėjinis Ukrainos karių sunaikintas Rusijos tankas nuo praėjusio penktadienio eksponuojamas automobilių stovėjimo aikštelėje šalia Katedros aikštės Vilniuje, jis stovės iki kovo 16 dienos.

Tanką Vytauto Didžiojo karo muziejui Kaune iki šių metų pabaigos paskolino Kyivo karo muziejus.NAUJAUSI KOMENTARAI

parmazonas

parmazonas portretas
Kaip ten bebūtų ir kas ten ką pamušė ar pašovė kur tai-nėra ko čia demonstruot militaristinių laužų.Ir nejuokinkit svieto gvazdikus pavadinę totalitarizmo simboliu.Ar dar maža tų kvailių,kurie kokiame tai provincijos užkampyje baudė želdintojus,sodinusius putinų krūmus?Jei jau taip nusibeždžionavome,tada imkim ir Lietuvos savivaldų tarybas pervadinkim sovietais.

sghrmkhg,

sghrmkhg, portretas
tas tankas dvokia ruskio sudegussia mesa

stovi ukrainieciu tankas lietuvos zemeje

stovi ukrainieciu tankas lietuvos zemeje portretas
tepalus ir cernobelio radijacija skleidzia..... nieks gi jo nei dezinfekavo nei deaktivalo anei transmisinius skyscius isleido.... geroves valstybe rupinasi jusu sveikata....viska daro ka radijacijos gelemis neuzdengtumet
VISI KOMENTARAI 85
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių