Privalomas karantinas kelia įtampą: sostinės viešbutyje jau liejosi kraujas

Lt

Lt portretas
Reikėtų uždrausti per karantiną neigiamo pobūdžio straipsnius..

Petia

Petia portretas
Man atrodo, kad tie, kas dirbo užsienyje, ten mokėjo mokesčius, turėtų patys ir susimokėti už viešbučius, kodėl mes už juos turim mokėti.

N

N portretas
Jei nepatinka ko grįžo į Lietuvą tegul varosi atgal ,,ponai" ,nebežinantys iš mandrumo ką daro. Bausti nesiterlioti ,kurid nepaklūsta įvestai tvarkai.

Anonimas

Anonimas portretas
Besmegeniai grįžo ,gėda visam pasauliui. Alkoholio primirkę nebesuvikia kas darosi. Avinų gauja. Nelengva policininkams jeigu priešinasi . Baudas numatytas dėti nuo 500-1500 €. Manau ,kad padės.

rss

rss portretas
uo alkasams vienodai sviecia,jau valanda kai maukia makaluzus ant suoliuko sutupe

9 gramai

9 gramai portretas
kam reikalinga policija, jeigu nesusitvarko su vištgaužiais

rms

rms portretas
juk uzkretimas kitu tolygus uzmusimui ir turi but vertinamas kaip kriminalinìs nusikaltimas! kiek duoda zmogzudziams lt metu? tiek ir tokiems piktybiniams uzkrato nesiotojams duoti metu!

paulius

paulius portretas
SENIAI REIKĖJO TIEM DEBILAM UŽDARYT SIENAS ,PARVAŽIUOJA TAUTOS MĖŠLAS ,VIŠTŲ GAUDYTOJAI RUNKELIAI ,KUR SĖDĖJO ANT PAŠALPŲ ,VISUS Į LUKIŠKES ,DAR MAITINTI JUOS ,KĄ GERO JIE PADARĖ LIKUSIAI TAUTAI .TOKIE DEGRADAI TĖVYNĖS NEGINS JEIGU ,BUTU KARAS .PLATINA SMEGENIS PRAGĖRĘ UŽKRATA MUM VISIEM ,NORMALUS LIKO TEN KUR GYVENA TURI STABILIAS PJAMAS IR PROTO.

H

H portretas
Į Lukiškes tokius .

Budelis

Budelis portretas
Tegul ruosia kalejimus. Juk simtai degradu sugrizo.

Policija turės ką veikti...

Policija turės ką veikti... portretas
Nėra ko stebėtis.....kiek padugnių sugrįžo su normaliais žmonėmis....baigsis pinigai prasidės vagystės..

Sliuzai

Sliuzai portretas
Dabar karantinas 3 metams cypeje bus.

Tèvas

Tèvas portretas
Tegul tarpusavyje ir žalojasi tie atsivežtieji - mums mažiau jų terorą reikės kęsti! Mus kankins ne tik jų atvežtasis virusas, bet ir tų "profesionalų"vyriausybės atvežtųjų vykdomas chuliganizmas, plėšimai, vagystės, net ir žmogžudystės! Aišku,tarp jų yra ir padorių piliečių, bet mažuma! Padorūs reikalingi ir svetur!!!Didelė klaida, kad ur per karantiną "parsibogina" vurusuotuosius, o dar nepatenkinti sąlygomis apgyvendinimo ir t.t. Reikia turėti nors truputėlį sąžinės ir dėkingumo jiems! Bet tai pirmiausiai jie turi suvokti!!!

inaben

inaben portretas
Lietuva susigražino tūkstančius emigrantų. Priežastis - pasaulinė pandemija. Džiaugtis šiandien neišeina. Norėjom susigražinti tuos nutekėjusius šviesius protus, o jie veža mums virusą, piktinasi, kad nepriimam tėvynainių su dūdų orkestru, nesutinkam su duona ir druska. Visur gerai kur mūsų nėra, seniai pripažinta tiesa. Ir tai, kad, jei nori pakeisti pasaulį, pradėk nuo savęs

M

M portretas
Taip ir turi but debilai gryzta nieko naujo

Užteks

Užteks portretas
Padorūs žmonės liko ten kur įsikūrė, dirba , gyvena seniai, turi stabilias pajamas socialines garantijas, būstus, namus. Grįžo nusikaltėliai, pašalpiniai, neturintys darbo, nemokantys kalbos, dirbę nelegalius darbus. Kiek lėktuvų, keltų bus dar organizuojami sugrąžinti visus budulius į šalį, skiriama tiek pajėgumų, finansų, išteklių jiems aptarnauti, suvaldyti jų agresiją. Ar ne geriau visą rūpestį, potencialą nukreipti kovai su karūna užkratu. Kuo skubiau uždaryti sienas ir nutraukti budulių gelbėjimo operacijas.

Anonimas

Anonimas portretas
karantinuoti lukiškėse juk jos laisvos jei tiko kaliniams tiks it grįžtantiems po 'TŲ GERŲ ŠALIŲ"

Valdas

Valdas portretas
Tokiems ''emigrantams'' pigiausia būtų Lukiškes atgaivinti. Ba, tokių tešlagalvių bus daugiau. '' Tėvynės patriotai - didvyriai''.

???

??? portretas
Nu kai opera 20 metu dainavo pakelkim taure

Ontė

Ontė portretas
Grįžta Lietuvos padugnės. Bus su jais vargo.

Anonimas

Anonimas portretas
Ne tik naujas ligonines reikia statyti, bet ir kalėjimus buduliams. Nepykit ant Verygos, jis bandė pažaboti vieną esminių tatutos problemų, prasigėrę ištisos kartos, o tokių smegenėlės degradavę. Kitaip neišeina paaiškinti kai kurių tautiečių elgesio, kurie daro gėdą tiek užsienyje tiek ir grįžus.

A

A portretas
Tokius kurie pjaustosi vezt i Lukiskes ir uzdaryt i vienutes.

Policininkų nuomonė

Policininkų nuomonė portretas
Koks durnius tokią tvarką nustatė - tik ne policininkai.

.

. portretas
grįžo žulikai ir bandiūgos. tai dar vienas virusas užplūdo Lietuvą. Nuo ,,koronos" gelbėtis reikia kaukėmis, nuo banditų ginklais.

Stai

Stai portretas
koki kontingenta prisikviete prezidentas, premjeras.Ne tik kad atveze viruso dovaneliu, bet , valkatave po pasauli, nenese naudos valstybei, dar reikalauja sau isskirtiniu salygu ir demesio.Kada bus baigtas tas ju atsivezinejimas visomis transporto priemonemis.Kai jie buvo reikalingi juodnugariais uzsienio kapitalui, tai laike pas save.Kai kilo problema, tai ispyre lauk.

>anonimui dėl mokyklų

>anonimui dėl mokyklų portretas
nenorejot juk jungtis prie miesto, kame problemos? turit savo valdzią į juos ir žiūrėkit, ar valdžia tik atlyginimams gauti yra?

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Tai gerai dar kad viesbutyje, o tai kas butu jeigu tokias padugnes butu paleide i miesta

leninas

leninas portretas
karentine neduoda snapso nei sigareciu nei narkotiku o zinot kaip nervai ima kai to viso ner na buduliai ir pjaunasi kaip sakalai

lol

lol portretas
nesusitvarko šimašius perdaug sudėtinga jam organizuotis nesigauna ir už ką alga jam mokama

to Anonimas

to Anonimas portretas
O kaip Jus noretumet ? Kad mes Kauno miesto gyventojai savo vaikus veziotume pas jus i rajono mokyklas,o jus kaip ponai savo vaikus i Kauno miesto mokyklas ? NEIZDEKS ! Miestieciais rupinasi MERAS !

Taigis

Taigis portretas
Lietuvos žmonės.Saugokite savo turtą ir pinigines...Iš užsienių grįžo atmatos, banditai ir vagys.....ir dar nepatenkinti, kad viešbučiai per prasti......geriau tylėtų, nes valdžia ir taip su jais per gerai elgiasi....

Anonimas

Anonimas portretas
o Kauno miestas sita problema permete rajonui, nes dabar sprendzia , kaip rajono mokiniu nepriimti i mokyklas

tik taip ir turejo buti

tik taip ir turejo buti portretas
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

marozas labai dažnai sutinkamas

marozas labai dažnai sutinkamas portretas
gyvūnas tarp emigrantų
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių