Prokuroras D. Kunigėlis nušalintas nuo pareigų, jis prašosi atleidžiamas

Grįžti į straipsnį

Na štai ,dar vienas

Na štai ,dar vienas portretas
"laisvės" partijos kandidatas, su teisininko patirtim ....

Eis \\\\\.../////

Eis \\\\\...///// portretas
kunigėliu dirbt.

Siaip tai

Siaip tai portretas
Koks jis pedofilas?tam pacukui 19 metu ir primesk jo isvaizda,konkreciai netradicines orientacijos.taip kad uzsimane vaikis kitu galu is dedziu centu uzsikalt ir tiek.tie aisku irgi ne sventi.o pridurkai varantys ant konservatoriu kurie patys zino kad yra visiski pridurkai tai juokingi .prie ko cia tie konservatoriai lupenos nelaimingi?

WC

WC portretas
cha,cha,cha. stai tau valdziavagiai,pedofilai,iskrypeliai ir transvestitai- tai lietuva, geroves valstybe.

prokurore

prokurore portretas
Eik pas Landsbergis bus gerai)

Lapas

Lapas portretas
Jau visai Lietuva nusivažiuoti , ir su tokiu valdymu, ir su tokiais ystatymais, jau pedofilu kiekviena diena po viena , išlenda jau švento nieko nėra nei pas kunigus nei pas prokurorus!

Tai

Tai portretas
Islindo ilgalaikes pasekmes po prixvatizacijos pasijaute tokie asmenys nebaudziami ir viskas galima todel ir turim didziausia socialine atskirti ES ir tokias bedas istitucijose reikia sukurt slapta policija ir ji neleis tokiu ivykiu susitvarke prie Hitlerio ir dabar susitvarkys .

Man

Man portretas
jau baisu darosi, kiekvieną dieną po pedofilą arba gėjų! Tuoj tikrų vyrų Lietuvoj nebeliks!

tikslinga

tikslinga portretas
kovoti ne tik su klimato kaita, bet ir priežastimis, kurios sąlygoja psichikos apsigimimas, nes kuo toliau tuo blogiau

Ne tik vaikus

Ne tik vaikus portretas
Kai prokuratūroj, teismuose tokie personažai sėdi, jie daug metų ten savo interesus tenkina, ne visuomenės. Šitas prokuroro pvz akivaizdus. O pridėkite dar kokie kalėjimai LT, ir galima suprasti kokia valstybė čia. Korupcija baisi visur, teisėsauga užsakoma turtingų ponų, aibė priteistų nekaltų žmonių, o kalti išsisuka už ryšius ir korupcija. Tai mano nuomonė. Bet man tai nemiela tokioje valstybėje gyventi.

Nepramanyta

Nepramanyta portretas
Tas ateina iš visuomenės,pažiūrėkit kokios laidos transliuojamos,koks yra švietimas palaida bala.Nemažai įmonių kurių vadovai įdarbina tik patikrinę, jei su vadovu neatliksi formalumų nedirbsi.O jei reikia tai tie patys teisėsaugininkai nesigėdydami atvažiuoja tirti bėdų ir atlieka formalumus įmonėse, po to dar ir lauktuvių prikrauna. Tai kaip jaustis nukentėjusiam asmeniui,turi tylėti,taip žmogus gniuždomas, tose įmonėse netik apklausiami,bet ir išnaudojami,tai ką tokiu atveju galvoja N.G. Matomai žino ir tyli tegul savo gašlius norus tenkinasi,o kad tie kurie išrišimus duoda tai ir taip buvo aišku, kad savo pareigų neatlieka ir nustatinėja stavkes,iš ko gali žmogus mokėti jei gauna kelis eurus. Yra toks garsus V.M.kuris puola kaip šuo jei negauna ko tikisi.Jis tų p... p...,matomai jam reikia dviejų.Tai va kas lietuvėlėja darosi,baisu tuoj negimę bus išprievartauti, o kad žmonių protuose ne viskas gerai tai matosi kokios tos vakarietiškos vertybės,prie rytietiškų tiek nebuvo....

jo

jo portretas
išvaizdoje nėra nieko prokuroriško.

best before

best before portretas
Pedofilas garbina konservatorius, kas liko ir konservatorių? tik skardinė pasmirdusiu "best before" konservų, kurie nori pirmalaikiais rinkimai atsinaujinti.

kaip pazinti pedofila

kaip pazinti pedofila portretas
konservatoriu garbintojas,teismo arba prokuraturos atstovas,su aukstuoju issilavinimu ir gerai ismano gramatika.

o

o portretas
kazkoks vatynis kom degeneratas dar loja ant grazulio nemokedams rasyt matyt pabeges haholas????z=0

ir

ir portretas
prokurorai ir /kunigeliai/ is 1 pedpeklos kuri palengva viesinama kol bus surusiuoti visi tos dimensijos padarai ir pa skirta atatinkama vieta z=0

kriu kriu

kriu kriu portretas
biski ne ten parasiau.bet turbut itariate kur norejau

kriu kriu

kriu kriu portretas
chrymst chrymst-as irgi noriu prie lovio

Reziume

Reziume portretas
prokuraturoje apsisviete issigimelis. O kas abejojo kad Garliavos byla kuravo tokie pat?

P.s

P.s portretas
Praeitą naktį juos visus sapnavau, kad šiukšles nešė..

O

O portretas
Įdomu kuom dabar viskas baigsis po bylos patikrinimo. Vaikinuką uždarė, o dėdė, kuris su juo, kai jam buvo 15, laisvėje.

Sporto departamente

Sporto departamente portretas
Buvo toks edis. Ant kaktos parašyta, kad toks.. ir dar vienas į jį l.panašus prokuroras buvo. Mg labai jaunatviški vyrukai gal irgi mėgėjai. Kas finansavo garliavos mamos advokatą? Kas krūvą pinigų ant stalo padėjo? Žinokit, iš veidų matosi ką darot kai normalūs žmonės nemato..

kur spjausi

kur spjausi portretas
ten gamasiekai

žiniasklaida jau visai susipainioji

žiniasklaida jau visai susipainioji portretas
p ediką p edofilą konservatorių bartoševičių, bandė pridengti čekiukais, bet čekiukai pasirodo dar baisiau negu š iknapisiavimas, tai dabar čekiukus vėl bando dengti p edikais, bet jau ne paprastais, bet stambaus kalibro, paėjo kunigai ir prokurorai. Įdomioji dalis prasideda, tad užsiperkam gausiai popkorno ir žiūrim kas toliau.

Rici

Rici portretas
Pas Bachūrus į kamerą įmest tą piderprokurorą.

advokatų kontorai

advokatų kontorai portretas
pinigų prisirinko. Galima keisti profesiją.

O kaip Pavilnio kontingentas?

O kaip Pavilnio kontingentas? portretas
Kada išvalys Pavilnio rūsius, patikrins visas požemines patalpas, Nuosavų namų teritorijas? Ten galimai ir narkotikų gamybos fabrikėliai, ir medikų rezidencijos. Daug jurisdikcijos atstovų ten turi nuosavus namus, naujai praturtėjusiųjų teritorija, viskas gamtos draustinio teritorijoj. Vaikai ten priviliojami į būrelius, yra gamtininkų centras. Galimai ne tik pedofilų tinklas, bet ir zoofilų. Greta N.Vilnia su izoliacijos įstaiga, narkomanų lizdai....vaikai ten seksualiai išnaudojami gal virš 70 metų, greta su narkomanija eina ir medeksperimentai, pedofilija, atvyksta turtingi prokurorai, teisininkai, galimai, vaikai tiesiog kaip prekė patiekiami įtakingiausių žmonėms. Tų vaikų tėvai, močiutės neretai patys tuos vaikus ir pardavinėja....galimai. Seksualiai išnaudojamą vaiką galima atskirti paprastai. Iš jo kūno kalbos. Be to, pedofilų išnaudojamų vaikų pakinta elgesys, balso tembras. Berniukai tampa gana nesunkiai identifikuojami net jų bendraamžių tarpe ir tampa patyčių taikiniu.

o Bartoseviciaus pedofiline byla matomai

o Bartoseviciaus pedofiline byla matomai portretas
uzslaptino pati gen. prokurore [ tikriausiai ir ji tuoj rasys pareiskimaprasydama ja atleisti ]--nes ji tai juk konservatliberalu staytine...

dgerman

dgerman portretas
touj grazulis atsiras su visais navarotais ,

?

? portretas
O kaip iškrypėlio Bartoševičiaus byla einasi, jo aukų dar neapkaltino, kaip kunigo aukos?

mąstau

mąstau portretas
Čia kovido,karo kaimynystėje ar ko pasekmės,kad žmonės blūdija,gal jie jaučia kažką, kad nevertina gyvenimo.laisvės,sėda į kalėjimus,trokšdami to ,kas neleistina ,baisu,net kunigai,net teisininkai,baisu,o gal magnetinės audros,kurios balandį,gegužę kaip niekada siautėjo ir siautėja.Juk žmogus šiaip negali pavirsti į gyvulius

Anonimas

Anonimas portretas
KALTINAMASIS KUNIGAS O PROKURORAS KUNIGĖLIS.....BENT VYSKUPAS BŪTŲ...

Kai turi tokią pavardę gali dirbti ir kunigu, ir prokuroru..

Kai turi tokią pavardę gali dirbti ir kunigu, ir prokuroru.. portretas
Kai turi tokią pavardę gali dirbti ir kunigu, ir prokuroru...

Baisu

Baisu portretas
Kur mes gyvename ,kas per valstybė,kur kunigai prievartauja paauglius ,o tie kurie vadovauja tyrimams siekia to pačio , tai kas begali apginti vaikus -niekas

O man irgi parūpo tas "jaunuolis"....

O man irgi parūpo tas "jaunuolis".... portretas
Kas jame tokio , kad visi ,kas netingi , ant jo lipa ?...

Ir kaip jie dauginasi?

Ir kaip jie dauginasi? portretas
Lenda po truputį į dienos šviesą tos europinės vertybės.

AK

AK portretas
Atsiprašau, mano patirtis su pastarojo meto prokuratūra ne mažiau klaiki, nors, rodos, blogiau nei šis nuotykis nebūna. Reikia tikrų, stiprių vadovų. Panašu, kad tokių tiesiog nebeturime, todėl ten ir palaida bala. Reikia pakelti atlyginimus, ir pasižiūrėti ar nebus geriau, cha cha cha.

IR KUNIGĖLIS , IR PROKURORĖLIS ....

IR KUNIGĖLIS , IR PROKURORĖLIS .... portretas
Visi NORI , kas tik kruta ....

ALGIS

ALGIS portretas
Kodėl žodis ''PIDARASTAS'' Lietuvoje draudžiamas , ogi , kad jų pilna pradedant LR seimu ir baigiant kunigais ir prokurorais .

Rūta

Rūta portretas
kai tiek užsimaskavusių fydrigailų prokuratūroje ir teismuose, darosi aišku, kodėl nutarta, kad Garliavos byloje "pe'dofilija buvo išgalvota, o anūkę "tvirkino seneliai" Vemti verčia nuo tų tiesiosios žarnos fanų, žviegiančių paraduose ir sulindusių į politiką, teisėsaugą, kaip utėlės visur knibžda ir viens kitą dengia.

Trump

Trump portretas
Iš kur tiek daug nenormalių žmogystų..

Ui,pupuliukai,

Ui,pupuliukai, portretas
kokie jus isdyke! Tai jei piemuo apskunde viena priegula,tai kitas pirsosi,tikedamas,kad jo neapskus!? Ne tik i6krypeliai,dar ir buki,kaip sibirietiskas vailokas! O - prokurorai,kunigai... Panasu,kad postus gauna,kaip musu influenceres dzipus - per burna.

keistas

keistas portretas
labai , prokuroras'.

p

p portretas
Iškrypėlis

Eikit peklon su savo Gavnopoliais

Eikit peklon su savo Gavnopoliais portretas
Štai ką reiškia, turėti vaizdo ar garso įrašų,kaip įrodymų!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių