Tragiška iš šešto aukšto iškritusio mažylio mirtis: kas gresia auklei?

Olivija

Olivija portretas
Baisu ir tėvams,ir auklei! Pastaroji,manau,visą likusį gyvenimą kaltins save.Ir nereikia pašaliniams žmonėms nieko teisti! Tėvai turėtų labai atsakingai sutvarkyti savo gyvenamąją teritoriją,kad būtų ne tiek gražu,kiek vaikui saugu. Vakar skaičiau facebooce labai ilgą vienos šeimos laišką,kurie ieško auklės. Ir džiaugiausi tuo:tai nėra reikalavimai,tai yra susitarimai.Ir ,svarbiausia,kad žmonės supranta,jog globoti vaiką,jį auklėti,su juo kartu džiaugtis,liūdėti gali ,tikrai, nekiekvienas.Ir atlygį siūlė,manau,labai gerą. Jeigu žmonės randa auklę už 2-4 eurus/valandai,tai ,gal,auklė daro savo darbus,o vaikas -savo. Tai yra nepaprastai atsakingas darbas! Stiprybės artimiesiems,netekus vaiko. Kantrybės žmonėms-teisėjams! Ir susivokimo tiems,kurie mano,jog 59-eri metai-tai priešmirtinis amžius! tai priešmirtinis amžius

As

As portretas
Žmogus ateidamas į gyvenimą atsineša su savimi kiek laiko jam skirta...vaikiukui tiek buvo skirta, o kodėl pasirinkta atsiktinis žmogus(auklė) matomai karma, koks ji žmogus?Moteris 59metai matomai gyvenimas, jos elgesys,jos darbai ir likimas jai taip ,,atlygino"....gal kada ji kam padarė blogai, gal kam nors ji pakišo kiaulę vat ir bumerangas gryžo...Būkim vieni kitiems geresni dažnai kelinta karta turi atsakyt už blogus darbus...Atsitiktinai nieko nebūna...

lantex

lantex portretas
AR NORITE VERSLO / INVESTICIJŲ PASKOLOS? „Credit House“ JŪSŲ JEI ČIA: lantexcreditfinancier@outlook.com Mes suteikėme daugiau nei 180 mln. USD verslo paskolų daugiau nei 15 000 verslo savininkų, kaip ir jūs. Mes naudojame savo paskirtą rizikos technologiją, kad suteiktume jums tinkamą verslo paskolą, kad galėtumėte išplėsti savo verslą. Mūsų paslaugos yra greitos ir patikimos, paskolos patvirtinamos per 72 valandas nuo sėkmingo kreipimosi. Mes siūlome paskolas, kurių minimalus diapazonas yra nuo 5000 USD iki daugiausia 500 milijonų USD. Mes esame sertifikuoti ir jūsų privatumas yra 100% saugus. Daugiau nesijaudinkite dėl savo paskolų ar finansų. ____________________________ Susisiekite su mumis šiandien: lantexcreditfinancier@outlook.com Gaukite greitos paskolos patvirtinimą šiandien.

Anonimas

Anonimas portretas
Pas tave marazmas kiek tau metu dura

Violeta

Violeta portretas
Kaip galima 6 aukste gyvent su langais iki zemes ir be balkono, be grotu? Ten ne tik vaikai, bet ir suauge gali iskrist

svarbiausia

svarbiausia portretas
Kad dabar na nieko nepakeisi,bet mazulio nera,o skausmo be galo daug,toks gyvenimas neatsuksi atgal nei vieno ivykio ir nepadarysi kitaip,susimokam uz viska ziauriai,tik tie kurie ka nors nuzudo,girti uzmusa ne visad sumoka,ne visad save prikala prie kaltes stulpo,aukle manau nezinia kada atsigaus

Rima

Rima portretas
Buvo skelbimas kad reikia auklės 1 metų ir 7 mėn.berniukui.Nuėjau susitarus pakalbėt , pasižiūrėt kaip kas.Didelis privatus namas dviejų aukštų.Pirmiausia krito į akis jaunų tėvelių atsargumas.Nes visur kur beitum buvo užstatytos medinės tvorelės pritvirtintos kad vaikutis neišeitų.Prie pagrindinių durų įėjimo net neiėjau kol mama nenuėmė.Prie laiptų stačių į antrą aukštą taip pat.Tėveliai nuo visko buvo apsidraudę.Kadangi manęs nebereikėjo ir net nemėginau dirbt nes vaiką pradėjo leist į privatų daržely tai ir be auklės apsiėjo.Taip kad turi būt visur apsaugos.Nieko nekaltinu šitoj situacijoj.Įvyko nelaimingas atsitikimas , tokia lemtis.Nieko nepakeisi jau.

......

...... portretas
Nesuprantu ,kaip toks mažas vaikas gali užsilipti ant lango ir pro jį iškristi.Gal sąmoningai norėta atsikratyti vaiku.

o

o portretas
Man visu gaila,net aukles,pdedavau priziuret anukus,aisku visi gyvi,bet ir nuo supyniu nusiverte,ir ant laiptu nugriuvo koja prasikirto,visko ten buvo,judrus kaip viesulai,ir vedantis rankute istrauke ir vos ne per gatve move,taip,kad didele atsakomybe su vaikais mazais

To Nesvarbu

To Nesvarbu portretas
Su kokio tokio amziaus nepalijtumet vaiko? 59 metai - isivaizduojat, kad jau marazmas? Tos jaunos supermamytes kai kurios tikraja to zodzio prasme yra kvailos.

Algys

Algys portretas
Durna boba pasamde,patys tevai kalti! Reikejo parodyti kad langa galima tik praverti,o ne atidaryti visa,ir vaikas nebutu islindes per toki plysi! Senos staybos namuose tokie langai apie metra nuo grindu is lauko puses grotomis apsaugoti,o dabar kuo toliau tuo durniau,juk ir suaugusiam pavojus yra,jei netycia galva susisuktu,o tramos jokios.

...

... portretas
Butas specialiai Krabui su jo nauja sugyventine?.. :/

Juk tai nelaime !

Juk tai nelaime ! portretas
Uzuojauta teveliams ! Bet teisti aukle,tikrai negalima,juk tai tiesiog atsitiktinumas,,tiesiog neisvenge nelaimes !!Juk aukle nepastume tycia,kad zutu ! Langas atidarytas iki grindu,tai cia neapsaugojimas bet kieno gyvybes.Galejo ir bet kas nukrysti ir nakties metu....Kur tai matyta,6 aukste be balkono,be groteliu... Negalima teisti aukles.Zmones,susitaikykite su viskuo,ir butina auklei duoti ramybe,nes ir taip suzniugzdyta. Teveliai,jusu mazylis Danguje..styprybes,abibusiu supratymo,juk niekas nenorejo,kad taip atsityktu. Styprybes ir Dievulio palaimos...

Kai žmogus ne robotas,

Kai žmogus ne robotas, portretas
nėra baisesnės bausmės, kaip jos savijauta po to, įkalinsianti ją iki jos paskutinio atodūsio. O jei žmogus seniai nužmogėjęs, jei seniai nejautra serga, joks nuosprendis jam nieko nereiškia.

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai portretas
Išprotėjusi auklė - ko jūs stebitės? Visos auklės yra išprotėjusios, normalių nebūna. Tai susję su tuo, kad jos neturi smegenų, todėl tuščioje kaukolėjės ertmėje nuolat kyla rezonansas, varantis jas iš proto.

Pathfinder

Pathfinder portretas
Ko jūs čia visi tą auklę puolate net nežinodami aplinkybių? Gal, kaip dažnai būna, tėvai taupydami kiekvieną centą samdė nekvalifikuotą žmogų be jokios sutarties, rekomendacijų ir apeidami mokesčius, apkrovę ją ne tik vaiko priežiūra, bet ir namų tvarkymu bei maisto gamyba... visaip gali būti.

Kauniete

Kauniete portretas
Esu dirbusi aukle tai didelė atsakomybė ,čia yra auklės visapusiškas neatsakingumas,nors ir tėveliams skaudžiausia ,bet jie turėjo labai atsižvelgti kam savo vaikutį palieka ar tai kvalifikuotas žmogus ?Užuojauta tėveliams.

Atsako ne tik aukle, bet statytojas ir projektuotojai

Atsako ne tik aukle, bet statytojas ir projektuotojai portretas
Ne tik aukle atsako, ne maziau atsakomybes projektuotojams-architektui ir statytojui. Neturejo numatyti tokius sprendimus, kad iskristu vaikas.

Jolantai

Jolantai portretas
Ir as uzjauciu abi puses. Taip leme likimas.

nesuprantu, ką šiuo atveju

nesuprantu, ką šiuo atveju portretas
reiškia laidavimas ? Garantiją, kad daugiau vaikų neužmuš ? Čia juk ne gatvę pereit neteisingoj vietoj... Koks laidavimas ?!

Jinai specialiai atidarė balkoną kad iškristu

Jinai specialiai atidarė balkoną kad iškristu portretas
Bent jau mano tokia nuomonė. Kas dar jum neaišku su tokiom auklėm, kurios galvoja kad nieko jom nebus už nužudytą vaiką. Šitą padlą į kalejimą sodint be jokio pasiaiškinimo. Tai jos kaltė! Gal tyčia taip padarė.

Saule

Saule portretas
Ir tevams ir auklei skausmas visam gyvenimui.Pasitaiko tokiu atveju ir su tevais,kai vaikai zusta.Cia sekundes reikalas,kai vaikuciai daro staigius judesius.Su visais visko nutinka ar jauna ar vyresne aukle,toks likimas.Uzuojauta teveliams.

Patvorinis

Patvorinis portretas
Auklei, kaip ir tėvams, gresia protu sunkiai suvokiama psichologinė trauma visam likusiam gyvenimui. Visos kitos grėsmės prieš anksčiau paminėta yra niekinės.

Jolanta

Jolanta portretas
Nereikia priimti tokių auklių , kur nėra uzauginusios savo vaikų, nu ir asile.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Niekada nepalikčiau savo mažo vaiko su aukle to labiau tokio amžiaus aukle... Baisu kokia tragedija.....

Migle

Migle portretas
Gerb. Jurate, pirmiausia išmokite rašyti be klaidų, tada bandykite kažką protingai pakomentuoti, nes matau, sunkiai sekasi.

jurate.

jurate. portretas
nekada nepalikciau vaiko su svetimu zmogumi.pasidarei tai auginkis pats.o ce aukles neatsargumas ir tiek.

jurate.

jurate. portretas
kas vyksta ko ce taip pradeda kritineti vaikai.kiba tevelei jos sodina patys ant palangiu ir be prieziuros paleka.nesuprantu.

AS

AS portretas
Neteisk ir nebusi teisiamas anonime.

Jolanta

Jolanta portretas
Anonime, du vaikai nereiškia vienas kito kopiją. Per mokslo metus užauginu 20 vaikų, darbo stažas 17metų, paskaičiuok. Linkėti kitam blogo reik garantuoti, kad tau taip neatsitiks. Užjaučiu abi puses.

Anonimas

Anonimas portretas
uzauginau 2 vaikus 4 a be lifto neiskrito nei vienas,aukle turi kalejime sedet.aisku vaidina alpsta kad jos pasigailetu

Anonimui Pidarui

Anonimui Pidarui portretas
Gedulingos suknelės
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių