Kiemuose – protokolų lietus

žmonės,

žmonės, portretas
ar jūs galvojat, kad "vienas butas--viena mašina"--gyvybinga idėja? Tikrovėje taip ir turėtų būti, o ką matom? Pas mus name yr socialinis būstas, tai atsikraustė balvonai su trim kibirais. Galų gale, neapsikentę kaimynai privertė vieną parduot, bet kas iš to...deivė būtinai privalo pastatyt savo triperį per 5m. nuo laiptinės, nes kitaip jinai "smuks" savo akyse. Iš 54 butų retas turi vieną mašiną, nes "ne lygis" O žmonėm, kurie skundžiasi, kad daugumą vietų užima kažkokios firmelės kibirai...jūs ką, nemokat priemonių imtis? Fantazija neverda?

Luzu g.

Luzu g. portretas
Luzu g. 1 pastoviai uzstato ir stato masinas taip kad nepraeiti :(

wwww

wwww portretas
juros bustas savo darbines masinas stato prie daugiabuciu ir uzima vietas gyventojams ar taip galima valdiskas masinas statyti

Anonimas

Anonimas portretas
Labai teisingai daro, kad baudžia. Kiemuose, po tokių"automobilistų " įvažiavimo- dulkių debesys. Vos neįvažiuoja į antrą aukštą. dar geriau- kieme plaunasi automobilius, keičia tepalus, palieka didžiules tepalų balas. Važiuoja net ten, kur pastatytas ženklas-"įvažiuoti draudžiama" Užstato įėjimus prie pat laiptinės. Atvažiuoja iš kito miesto galo ir visai nakčiai palieka transporto priemonę. Kiemo gyventojams nelieka kur pasistatyti savo transporto priemonę, nors moka mokestį, moka už kiemo valymą. Bausti, būtinai bausti. Nereikia lipti kitiems ant galvų.

Anonimas

Anonimas portretas
Butinai bausti tuos kurie stato visai prie pat laiptinių ir žolynu, tikrai neimanoma praeiti. Aš iš Debreceno g ten irgi labai didele problema su vietomis, bet šalia yra aikštelė statyti galima ten bet jau iki namų reikia pasivaikščioti o kas tingi tegul moka baudas. O šiap valdžia tikrai turi spręsti šią problema, bet kadangi turbut visi turi nuosavus namus ir nuosavus parkingus tai jiems ir ne rupi.

Tik bausti

Tik bausti portretas
Kas ieško tas visada randa kur pasistatyti savo mašiną ir be jokių pažeidimų. Bet visi gi ponai, nenori savo užpakalių pajudinti, paeiti kelis šimtus metrų. Tik bausti, kitos išeities nėra. Savo automobilį visada statau aikštelėje už poros kiemų nuo namo kur gyvenu ir viskas gerai. Yra ir mokamų aikštelių. O tai gaunasi kad dėl tų ponų kiti žmonės turi kentėti? Tai atsikratyk tos mašinos, jei tiek rūpesčių yra.Šaligatviai ir žaidimo aikštelės užstatyti, žolinai išvažinėti. Jei kažkam kažkas nepatinka taksi, autobusai jūsų paslaugom.

D ::)

D ::) portretas
Valys banditu vadas

lietuve

lietuve portretas
lai nevaidina vairuotojai vargseliais kad ner kur statyti masinu. pati vairuoju ir nebijau pasistatyti ir uz 300metru masina. reikes ir paeisiu truputi. o tie kurie skundziasi tai ir nori prie laptines laikyti masina, siknu nepavelka truputi. sako kd vienam butui viena stovejimo vieta. mano laptineje yra 8 seimos ir 14 masinu. susiprotekit zmones . (as is laukininku.)

vaikai

vaikai portretas
Ypač tuos kurie stato krepšinio aikštelėje

sokiai-pokiai

sokiai-pokiai portretas
saunuoliai dusinti litovca,jis vis tiek tyles,kaip policjai baudzia uz 1 virsyta kilometra.O mes soksime ir dainuosime,kaip vergai

Ponia

Ponia portretas
Nesudare salygas,atitinkamai statyti masinas,nera normalu ir bausti. Idomu,baudos pinigai kam atitenka? Pvz nubaude pilieti kad ,,prasivazinejo,,per kiema per zolynus,ankstyva pavasari,palikdamas dideles gilias provezas. Nubaude. O kas turetu sutvarkyti uzlyginti? Nubaust sugeba,o sutvarkyt?

Totalinis mokestis neišvengimas

Totalinis mokestis neišvengimas portretas
Bet imant mokesti turi buti suteikta vieta parkavimui. Vienas butas viena vieta. Kitaip absurdas.

Kur masinas statyti?

Kur masinas statyti? portretas
Ne apie tilta nauja reiketu valdziai galvoti, o kaip kiemuose tuscias vejas patvarkyti masinoms.Arba pagaliau saligatvius perkloti.Sapalioja apie naujo tilto statyba ......

Anonimas

Anonimas portretas
Senamiestyje visi gyvename su leidimais,mokame nemazus mokescius,bet vis tiek gyventoju automobiliams nera vietos,dar priedu Ir baudas gauname "atseit" ne taip kaip reikia patkuojame automobilius

Absurdas

Absurdas portretas
Sugebėjimai palengvinti gyvenimą baigiasi baudimu.Arba tai žingsnis į absurdo viršūnę,kai be duoklės negali parvykti į savo kiemą.

Petras

Petras portretas
Ir Kaune reikia tvarka daryt, rasyt protokolus.

Užknisot su savo trundalietais

Užknisot su savo trundalietais portretas
Geriausia išeitis įvesti mokestį ir vietų atsiras ir gal tvarka bus.Bausti ir dar kartą bausti,nes mašinų savininkai neturi jokios sąžinės,stato prie laiptinių,ant šaligatvių,net šiukšlių konteinerius užstato.Kodėl aš turiu bristi per balas pievoje,kad išpilti šiukšles,nes matai stovi kažkieno laužas ant šaligatvio.Tegu patikrina Laukininkų gatvę,baisuma kas darosi.Turbūt jei padarytų visus laukus kur yra dabar Sąjūdžio parkas ir tai būtų mažai.

J

J portretas
Tai kad palej visa Baltojos prospekta padaryta labai daug stovejimo vietu,

taigi

taigi portretas
Tarybinė Klaipėda- išrašius protokolus kiemuose automobilių parkavimo vietų atsiras daugiau. URA.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių