Apsaugininko nužudymu įtariamojo gynėjas: jis ne narkomanas, jis gynėsi nuo smurto

Klaipėdos miesto apylinkės teisme šeštadienio vidurdienį, kai prokuroras paprašė leidimo suimti įtariamąjį apsaugininku nužudymu trims mėnesiams, byloje įvyko neįtikėtinų pokyčių.

Į posėdį atėjo budintis Klaipėdos apygardos prokuroras Linas Kiaurakis ir Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos advokatė Daiva Ivanauskaitė. Ji prasitarė dalyvavusi įtariamojo apklausoje, tad žinojo įvykio aplinkybes bei buvo susipažinusi su pradėtos tirti bylos medžiaga. Vos pasibaigus posėdžiui, kai teisėja išėjo priimti sprendimo, advokatė išėjo iš teismo pastato mestelėjusi tik tiek, kad nebėra įtariamojo gynėja.

Netrukus, dar teisėjai negrįžus į teismo salę, atvyko įtariamojo motinos pasamdytas advokatas Alius Galminas. Jis išklausė sprendimą, kuriuo leista 23 metų apsaugos darbuotoją Rosvaldą P., kaip įtariama, mirtinai sužeidusį klaipėdietį Maksimą O. suimti trims mėnesiams.

Po šio posėdžio advokatas A.Galminas papasakojo, kad jo ginamasis yra normalios šeimos sūnus, nedirba tik laikinai ir, jo žiniomis, parduotuvėje savitarnos kasoje suklydo vietoje mandarinų įvesdamas svogūnų kainą.

„Ne policininkai rado įtariamąjį, mama įkalbėjo sūnų pasiduoti, jie patys paskambino policijai ir tik tada jis buvo sulaikytas mamos namuose. Mano žiniomis tai yra normali, pasiturinti šeima, mama dirba pardavėja, tėvas miręs, sūnus nedirba laikinai. Jis nėra narkomanas, įvykio metu, mano žiniomis, buvo blaivus. Visa tai bus patvirtinta oficialiais duomenimis. Kiek žinau, apsaugininkas žuvo tada, kai keli apsaugos darbuotojai mušė įtariamąjį, o jis gindamasis išsitraukė savigynai nešiojamą peilį ir jį panaudojo“, – kalbėjo advokatas A.Galminas.

Nepatvirtintais duomenimis, nusikaltimo įrankio pareigūnai dar nerado. Tad nežinia, ar tai buvo virtuvinis ar nusikaltėlių pamėgtas iššokantis peilis.

Advokatas A.Galminas užsiminė iš tyrėjos sužinojęs, kad apsaugos patalpose yra įrengtos vaizdo kameros, įvykis ar bent dalis jo yra užfiksuota, policija turi šį vaizdo įrašą. Todėl visos nusikaltimo aplinkybės netruks paaiškėti.

Kol kas, pasak A.Galmino, nelaimė įvyko todėl, kad apsaugininkai mušė sulaikytą, sukčiavimu įtartą vaikiną. Jis teismą tikino gynęsis.

Ginti įtariamąjį ėmęsis teisininkas pasakojo, kad jo ginamasis nebuvo iki šiol teistas, jis neturi žinių, kad Maksimas O. Būtų baustas administracine tvarka.

Vedamas į teismo salę įtariamasis mūvėjo gobtuvą, bet jo veidas buvo nesunkiai įžiūrimas, ant jo ryškėjo mėlynės. Tikėtina, kad pokalbio su advokatu metu jis papasakos, kada ir kas jį sužalojo.

Uostamiesčio policijos pareigūnai, tiriantys šiurpų nusikaltimą, prašo visuomenės pagalbos, ieškant nusikaltimo įrankio – statybinio peilio. Tikėtina, kad jis buvo įtariamojo pamestas „Akropolio“ teritorijoje arba Kauno ar netoli šios gatvės Taikos prospekto kažkuriame kiemų.

Radusius prašoma nedelsiant skambinti 870060712 arba 869826710.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dar

Dar portretas
Bet ar uz tai nuzudyti reikejo. Advokata pati i kaliuze kad gina isigimeli

manyčiau

manyčiau portretas
Kad apsaugos darbuotojai kartais viršija savo įgaliojimus-teko matyti 'Iki" parduotuvėje. Net neišsiaiškinę puolė stumdyti žmogų o vėliau matėme jį kaip niekur nieko -paleido.Vadinasi jie buvo neteisūs. O tas žmogelis pasakojo,kad turėjo prekių nusipirkęs iš kitos parduotuvės ir parodė čekį.Taigi apsaugos darbuotojai ne visada irgi būna teisūs.

žinoma žinoma.

žinoma žinoma. portretas
Na, advokatėlis nesnaudžia. Pasamdyta tiek lojikų, ir visi "matė", buvo "sumušti", "įžeisti". Mane irgi porą kart apsauga tikrino, ir ką??? niekas napapjautas, visi gyvi gyvutėliai, manęs šankeriniai spuogai neišbėrė...Aš žmoniškai, ir jie žmoniškai. Bet, panašu, kad banditėlis žmonių kalbos nesupranta. Džiaugiuos, kad dabar turės labai nesmagių, ir ilgų nuotykių. Gaila, kad jauno vyro neprikelsi. Advokatėliui dar viena versija: "peiliuką" šiukšlė atsinešė, nes norėjo vietoje "svogūnus nusilupt" . Kuom bloga teorija? henytė kalėjime razinų išsireikalavo, šitas plunksnuotis galės mandarinų prašyt, jam tik vienintelė "paguoda", kad ne už išprievartavimą sėdės.
VISI KOMENTARAI 110
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių