Kraupioje avarijoje žuvo policininkas

Antradienį šalia Pagėgių įvykusioje avarijoje žuvo 34 metų Tauragės policijos komisariato pareigūnas.

Eismo įvykis nutiko kelio posūkyje 13.55 val. Policijos automobilis važiavo su įjungtais šviesos signalais. Tuo metu kelyje pareigūnus išvydęs iš priešpriešos atvažiuojantis sunkvežimio vairuotojas pasuko į šalikelę ir stabtelėjo. Taip privalu elgtis laikantis Kelių eismo taisyklių.

Paskui jį važiavęs mikroautobuso vairuotojas sugalvojo aplenkti stabtelėjusį sunkvežimį. Pirminiais duomenimis, mikroautobusas priklauso kurjerių kompanijai.

Tuo metu šis automobilis iššoko į priešpriešą ir kaktomuša trenkėsi į policijos automobilį.

Šaltinių teigimu, avarijoje žuvo jau spėjęs gera tarnyba pasižymėti jaunas policininkas Tomas Srūgys. Jo kūną iš sumaitoto automobilio teko vaduoti ugniagesiams.

Greitosios medicininės pagalbos ekipažai į ligoninę išgabeno ir kitą pareigūną bei mikroautobuso vairuotoją. Apie jų būklę kol kas nepranešama.

Aiškėja, jog tarnybinis policijos automobilis važiavo į B lygio iškvietimą dėl mokykloje išdaužto lango.

"Netekome savo šeimos nario, visos policijos bendruomenės vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą Tomo artimiesiems", – teigė policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

Tai jau 34-asis policijos pareigūnas, žuvęs tarnybos metu, atgavus Nepriklausomybę.

Dėl nelaimės užuojautą šeimai ir kolegoms išreiškė ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

„Šis įvykis dar kartą parodo, kad niekas nėra apsaugotas nuo skaudžių nelaimių kelyje. Vienintelis priešnuodis tokiems tragiškiems įvykiams – mūsų pagarba ir atidumas vieni kitiems ir suvokimas, kad kelyje esame atsakingi ne tik už savo, bet ir kitų žmonių saugumą bei gyvybes“, – rašoma užuojautoje.

Vienas geriausių apskrityje

Žuvęs pareigūnas T. Srūgys, gimęs 1982 m. vasario 16 d., nevedęs, tarnybos stažas – 11 m. 11 mėn., tarnybinių nuobaudų neturėjo, ne kartą skatintas už gerus darbo rezultatus. Tomas buvo vienas geriausių Tauragės apskr. policijos pareigūnų, 2016 m. nugalėjęs geriausio Tauragės apskrities viešosios policijos pareigūno konkurse ir atstovavęs savo apskričiai respublikiniame konkurse.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nerijus

Nerijus portretas
Koks skirtumas pagal koki punktą vaziavo su švyturėliais. Svarbu kad vaziavo reiskiasi skubėjo ir privalu visiems praleisti, kas tuo tarpu pasitako kelyje. Busiukas to nepadare ir vsio. Kaltininkas aiskus.

Vairuotojas.

Vairuotojas. portretas
Užuojauta šeimai.Kas čia bando kalbėti apie tuos mėlynus ar raudonus žyburėlius.Pamirškit ir nenusikalbėkit.Tegu bus ir ne policijos auto,paprasto žmogelio auto.Tas mersas išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą,todėl ir susidūrė.Viskas.Klausimų nebėra.

Zenonas

Zenonas portretas
KELIŲ EISMO TAISYKLIŲ IŠRAŠAS: 186. Specialiųjų transporto priemonių vairuotojai, turintys leidimus naudoti mėlynus ir raudonus švyturėlius ir specialiuosius garso signalus, gali naudotis įjungtais mėlynais ir raudonais (arba tik mėlynais) švyturėliais ir specialiaisiais garso signalais tik tuo atveju, kai tai būtina gelbėjant žmogaus gyvybę, sveikatą ar turtą, užtikrinant viešąją tvarką ir eismo saugumą, sulaikant įtariamus padariusius teisės pažeidimą asmenis BŪTŲ LABAI ĮDOMU SUŽINOTI PAGAL KOKĮ PUNKTĄ PATRULIAI VAŽIAVO ĮSIJUNGĘ ŠVITURĖLIUS
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių