58 metų moteris norėjo tądien savo vardu įregistruoti "Mercedes Benz". Tačiau "Regitros" darbuotojai, patikrinę duomenis, jai pareiškė, kad mašina pernai vasarą buvo pavogta Italijoje.
Todėl automobilio teisėtai jį įsigijusi moteris neatgavo, jis nuvairuotas į aikštelę, kur bus laikomas, kol bus baigtas tyrimas.
Tą pačią dieną tokį pat nemalonų išgyvenimą patyrė 28 metų vaikinas, nusipirkęs " Audi A4".
Paaiškėjo, kad ši mašina ieškoma Nyderlandų Karalystės pareigūnų, mat šios šalies gyventojas pranešė apie jos vagystę.
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo tyrimą dėl galimo nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo.
Jie aiškinsis, ar abu automobilius klaipėdiečiams pardavę asmenys gali būti susiję su vagyste.
Ne kartą yra buvę, kad nemenkas išgąstis baigiasi labai greitai paaiškėjus, jog yra įsivėlusi klaida arba formalieji dalykai šalyje, iš kurios atgabentas automobilis, jau sutvarkyti, tik apie tai nebuvo pranešta.
Tyrimas gali trukti nuo poros savaičių iki metų ar dar ilgiau.
Per tą laiką pinigus pardavėjui už transporto priemonę sumokėję asmenys negali naudotis savo teisėtai įgytu daiktu, o automobiliai genda stovėdami nenaudojami atviroje aikštelėje.
Būta atvejų, kai po ilgai trukusio tyrimo atgavęs savo mašiną žmogus nebegalėjo nei ja važinėti, nei parduoti, nes jos vertė labai smarkiai sumenko.
Todėl naudotą ir ypač atgabentą iš kitos šalies automobilį pasiryžę pirkti žmonės turėtų pasinaudoti dabar nesunkiai prieinamomis programomis, į kurias įvedus automobilio identifikavimo numerį galima sužinoti, ar mašina nėra ieškoma.
Per metus vien Klaipėdos apskrityje pradedama kelios dešimtys panašių tyrimų.
Naujausi komentarai