D.Straussas-Kahnas netrukus turėtų viešai prabilti apie sekso skandalą Pereiti į pagrindinį turinį

D.Straussas-Kahnas netrukus turėtų viešai prabilti apie sekso skandalą

2011-09-05 19:39
D.Straussas-Kahnas netrukus turėtų viešai prabilti apie sekso skandalą
D.Straussas-Kahnas netrukus turėtų viešai prabilti apie sekso skandalą / Scanpix nuotr.

Dominique'as Straussas-Kahnas artimiausiomis savaitėmis turėtų viešai prabilti apie sekso skandalą Niujorke, kuris jam kainavo Tarptautinio valiutos fondo vadovo postą, pirmadienį pranešė jo patarėja viešųjų ryšių klausimais.

Lytine prievarta D.Straussą- Kahną kaltinusi kambarinė JAV televizijos žiūrovams jau papasakojo apie gegužės 14 dienos incidentą, tačiau sekmadienį į Paryžių sugrįžęs politikas, kuriam teismas kaltinimus panaikino, iki šiol laikėsi tylos įžadų.

Jo patarėja Anne Hormel prie prabangių D.Strausso-Khano Paryžiaus namų kreipėsi į ten lūkuriavusius žurnalistus, prašydama „palikti jį ramybėje“ ir pažadėjo, kad per artimiausias dvi savaites jis pirmą kartą pats viešai prabils apie skandalingą incidentą.

D.Srausso-Kahno advokatai tvirtina, kad jų kliento ir Manhatano viešbučio kambarinės lytiniai santykiai vyko abipusiu sutarimu.

Teisiniai D.Strausso-Kahno vargai dar nesibaigė. Jį kaltinanti kambarinė Nafissatou Diallo pateikė jam civilinį ieškinį, kuriuo reikalauja neskelbiamo dydžio kompensacijos.

Be to, ir Prancūzijoje jam teks stoti prieš teismą - atskirą bylą prieš jį pradėjo 32 metų rašytoja Tristane Banon, tvirtinanti, jog šis įtakingas socialistų politikas 2003 metais įsiviliojo ją į butą Paryžiuje ir mėgino išprievartauti.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra