Astrologinė prognozė gegužės 2–8 d.

AVINAS

Kitos savaitės pradžioje turėsite daug darbo ir vikriai suksitės. Galimi interesai, kuriuos įgyvendinti padės draugas ar giminaitis. Galbūt apsispręsite dėl išvykos. Antroje savaitės pusėje orientuokitės į šeimą, stabilumą, kurkite šiltą mikroklimatą. Savaitgalį neatsispirsite raginimams aktyviai leisti laisvalaikį, pramogauti. Būkite atidesni vaikams, mylimiesiems. Rizika gali daug kainuoti.

JAUTIS

Galite sulaukti pageidaujamos pagalbos, informacijos. Darbe galite būti nepakeičiami, jeigu jus tenkina uždarbis ir kolektyvas. Kitu atveju augs pasiryžimas pokyčiams. Daugiau galvosite apie ateitį – savo ir kitų. Gali sudominti keisti pasiūlymai arba komentarai. Netikėta linkme pakryps kelionių, mokslo klausimai. Savaitgalį susitelksite į šeimos reikalus.

DVYNIAI

Darbas vys darbą, teks daug bendrauti, dalytis žiniomis. Bus nelengva, nes stokosite kantrybės, takto. Galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su darbu, verslu ar nuoma. Netikėtai gali kilti sveikatos problemų. Antroje savaitės pusėje atsiras reikalų, susijusių su finansais, draudimu, nuosavybe ar pan. Lengva patirti piniginę, materialinę žalą.

VĖŽYS

Šią savaitę pradėsite be didelio ūpo ko nors imtis, bendrauti. Daugiau svajosite, nei realiai veiksite. Vis dėlto svajonės bus panašios į rimtų planų, idėjų generavimą. Labai tikėtina, kad vėliau tuo sudominsite ir kitus žmones. Gebėsite pasinaudoti užuominomis, intuityviai jausite, kas būtų naudingiau, saugiau. Kai kas gali nuvilti, o kai kas vis dėlto puikiai pavyks.

LIŪTAS

Galite būti įpareigoti spręsti gana sudėtingas problemas. Norint sulaukti sėkmės, būtina lanksčiai bendrauti, būti įžvalgiam, gebėti tarpininkauti. Nors kai kurie kontaktai atrodys neproduktyvūs ar nedraugiški, jie gali jus neįprastai praturtinti, praplėsti suvokimą. Pasitelkite kantrybę ir toleranciją. Nuo savaitės vidurio gali sustiprėti vidinės problemos.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje darbe visa galva pasinersite į reikalus ir turbūt daug nuveiksite. Nenusivilsite, jeigu dalyvausite konferencijoje, seminare, tvarkysite reikalus, susijusius su projektais, kultūra, mokslu, užsieniu. Kita vertus, nerimą kels atsakomybės našta, būtinybė priimti  reikšmingus sprendimus. Jei jums svarbūs taikūs santykiai namie, pasitelkite kantrybę.

SVARSTYKLĖS

Būsite nusiteikę kur nors vykti, pakeisti aplinką, mokytis užsienio kalbų, bendrauti su užsieniečiais, tarpininkauti. Domins galimos sutartys su naujais verslo partneriais. Gali atsirasti reikalų, kuriuos teks tvarkyti padedant nepažįstamiems žmonėms. Pasidomėkite įstatymais, garantijomis. Antra savaitės pusė bus kupina įtampos, jei rimtai dirbate.

SKORPIONAS

Gana sėkmingai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, antrinėmis žaliavomis, tvariu vartojimu, skolomis, draudimu, mokesčiais. Galite surizikuoti imtis veiklos, kuriai prireiks investicijų ir kuri atrodys panaši į avantiūrą. Antroje savaitės pusėje ypač domins reikalai, susiję su mokslais, užsieniu, politika. Elkitės atsakingai.

ŠAULYS

Daug patirsite bendraudami su dalykiniais partneriais ir oponentais. Praplėsite savo požiūrį į gyvenimą, žmonių tarpusavio santykius. Tai padės suderinti skirtingus interesus, atsitrauks kai kurios kliūtys. Savaitės antroji pusė gali būti produktyvi, jei tvarkysite investicijų, palikimo, draudimo reikalus. Darbe galimi netikėtumai, kurie sukels nerimo.

OŽIARAGIS

Teks paplušėti be malonaus atokvėpio. Pastangų gali pareikalauti ir studijų reikalai arba viešos kalbos, projekto rengimas, pristatymas, straipsnio rašymas. Nereikia savigailos, nes rūpesčiai  išeis jums į naudą. Galimas darbo interviu. Galbūt įsigysite augintinį. Savaitės pabaigoje negalėsite skųstis net aršiausiais savo oponentais ar konkurentais.

VANDENIS

Savaitės pradžia žada daugiau energijos, kūrybingumo, polėkio. Patirsite naudos ir džiaugsmo iš meno, kelionės, veiklų su vaikais ar pan. Seksis džiuginti, intriguoti kitus. Būkite atsargūs kelyje, venkite rizikos, nes tykos pavojai. Nuo ketvirtadienio bus nelengva. Rūpesčių kels kažkieno sveikata arba keistas elgesys. Savaitgalį verčiau nerizikuokite svarbiais santykiais.

ŽUVYS

Šią savaitę norėsis sudėlioti tam tikrus taškus, kad paaiškėtų, kaip gyventi toliau, ar nekeisti gyvenamosios vietos ir pan. Retkarčiais nuotaiką gadins smulkūs nesklandumai santykiuose. Labiau vertinkite artimus žmones, branginkite ryšį su jais. Saugokitės ugnies, avarijų. Nuo ketvirtadienio parūps reikalai, susiję su kūrybiniais ar kitokiais projektais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Zemas lygis

Zemas lygis portretas
Zemas lygis laikrasciui - kuris cia neturedamas ka veikti "isminties" prirase? Gal dar is kavos tirsciu burimo ar gyvunu zarnu naujienas pranesite? 21as amzius vadinasi.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių