Astrologinė prognozė gegužės 25-31 d.

AVINAS

Darykite tai, ką geriausiai mokate. Regis, dėmesio pareikalaus namų ūkis, augintiniai arba asmeninis verslas. Pravartu susitvarkyti buitį, sodybos aplinką, sodinti, sėti, ravėti. Kai kuriems iš jūsų seksis meilės, kūrybos srityse. Turbūt neblogai sutarsite su augančia karta. Kol kas svarbu nieko neskubinti, nesielgti impulsyviai. Ypač rūpinkitės sveikata, išvaizda – nuo to priklausys jūsų galimybės.

JAUTIS

Savaitės pradžia bus kupina kontaktų, pasitarimų ar interviu. Susitarti, suderinti nuomones seksis gana lengvai. Galite tikėtis įdomių peripetijų jausmų srityje. Pakankamai dėmesio skirkite ir artimiems žmonėms, o ne vien tiems, kurie kažkuo naudingi. Savaitės pabaiga turėtų būti kupina įspūdžių. Seksis kūrybinė veikla. Laisvalaikiu derėtų pasportuoti, saikingai pasilinksminti. Tačiau iš vaikų galite tikėtis staigmenų, kurios nebūtinai nudžiugins.

DVYNIAI

Turbūt mėginsite ieškotis naujo uždarbio šaltinio, tvarkyti socialinius reikalus, rasti sąjungininkų. Galite įsigyti šį tą savo buičiai, aplinkai papuošti. Regis, būsite nusiteikę kitiems patarinėti, kištis į svetimus reikalus. Verčiau leiskite gyvenimui tekėti sava vaga ir džiaukitės tuo, ką jis suteikia. Savaitės pabaigoje noriai imsitės šeiminių pareigų, buities, žemės darbų, tačiau kai ką gadins nuotaikų kaita.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje užmegsite naudingą bendradarbiavimą arba sulauksite suinteresuotų asmenų dėmesio. Su jų pagalba galite sėkmingai spręsti keblius klausimus, aptarti ilgalaikes komercines, nuomos sutartis. Rimtesniems darbams stokosite ugnelės. Artėjant savaitgaliui, vis labiau pasikliausite savo protu, nuojauta ir jėgomis. Aplinkiniai bus gana geranoriški, susitikimai, pokalbiai ir džiugins, ir praturtins naudinga informacija.

LIŪTAS

Savaitė bus gana prieštaringa. Jeigu vargina aplinkinių dėmesys, vykite į atokesnę vietą ar kitaip trumpam atsiribokite. Netikėtai aplankęs įkvėpimas, nuojauta, fantazijos, netgi ne tokie svarbūs įvykiai gali pašnibždėti šį tą vertinga. Jeigu gerai atskiriate, kurie jums yra draugai, o kurie – priešai, didelių problemų nekils. Kitu atveju, galite apsigauti ir patirti nuostolių. Savaitės pabaigoje aktualiausi bus finansų ir turto klausimai.

MERGELĖ

Būsite linkę surizikuoti ir imtis originalių naujovių. Galbūt gausite pasiūlymą įsitraukti į visuomeninę veiklą. Galite pasijusti populiarūs, reikalingi. Galite tikėtis naudos iš konfidencialių reikalų, socialinės sferos. Kils problemų, jeigu būsite išsiblaškę arba vartosite svaigalus, nesisaugosite infekcijų, erkių. Savaitės pabaigoje jums tikriausiai pavyks pabendrauti su dvasiškai artimais žmonėmis arba sulaukti talkos ūkyje, darbe.

SVARSTYKLĖS

Seksis organizuoti, vadovauti, susipažinti ir bendrauti su įvairiais žmonėmis. Kita vertus, tiek daug susitikimų, sprendimų, kiek tikėjotės, tikriausiai neįvyks. Savaitės pabaigoje jau norėsis šiek tiek atsiriboti, pasimėgauti asmenine erdve, gerai pailsėti. Pravartu pasidomėti menu, pasigėrėti gamta. Tik pasisaugokite infekcijų, apsinuodijimo, erkių ir kitų pavojingų gyvių.

SKORPIONAS

Tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis. Regis, išgirsite raginimų diegti naujoves, pasimokyti iš užsieniečių, pasikonsultuoti su specialistais. Gali ypač rūpėti su mokslu, kelionėmis susiję klausimai. Kuo daugiau nuveiksite, tuo geresnių rezultatų ir aukštesnio įvertinimo galėsite tikėtis. Savaitės pabaigoje jums neteks toli ieškoti geros draugijos smagesniems užsiėmimams. Galėsite maloniai ir turiningai praleisti laiką.

ŠAULYS

Derėtų neatidėlioti reikalų, susijusių su paskolomis, bendrais ir svetimais pinigais, studijų atsiskaitymais. Kita vertus, bus daug pagundų, blaškymosi, o tai gali sukelti problemų. Kils ūpas keisti aprangos stilių ar šukuoseną. Jeigu jaučiatės pasimetę tarp pasirinkimų, planų, tai atmeskite nereikšmingus dalykus ir imkitės svarbiausių. Nepraleiskite progų sudalyvauti darbo ar kituose konkursuose, mokymuose.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia bus aktyvi ir kūrybinga. Pajusite didesnį norą bendrauti su kitais ir dalytis tuo, ką turite. Ypač svarbu deramą dėmesį parodyti žmogui, su kuriuo jus sieja bendri interesai ir atsakomybė. Regis, teks spręsti svetimas problemas, psichologiškai, finansiškai ar kitaip į jas gilintis. Galbūt aiškinsitės mokesčių, draudimo, paskolų galimybes bei sąlygas. Savaitės pabaigoje labiau parūps su mokslu, užsieniu susiję klausimai.

VANDENIS

Savaitės pradžioje įmanomi dalykiniai pasiūlymai – juos reiktų apsvarstyti. Galite pakoreguoti savo įvaizdį, tikrintis sveikatą, atnaujinti asmeninį garderobą. Dėl aktualaus reikalo jums gali tekti su kažkuo kovoti, varžytis ar konkuruoti. Artėjant savaitgaliui, teks labiau gilintis į situaciją, besiklostančią asmeniniame gyvenime, santykiuose. Savo ir bendrus finansinius reikalus tvarkysite gana racionaliai, neskubėkite išlaidauti, skolinti.

ŽUVYS

Neturėtų pristigti kūrybingumo ir valios. Nebus laiko tinginiauti, nuobodžiauti. Regis, žavėsite aplinkinius vasarėjančiu savo įvaizdžiu, originaliais sumanymais ar argumentais, socialiniais projektais. Susikaupkite, kad atskirtumėte, kurie iš gautų pasiūlymų verti dėmesio, o kurie ne. Savaitės pabaiga suintensyvins partnerystės santykių dilemos sprendimą. Gali kilti ginčų, priekaištų. Verčiau suderinkite interesus su antrąja puse ir tuomet kartu daug nuveiksite bei smagiai praleisite laisvalaikį.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių