Astrologinė prognozė gruodžio 2–8 d.

AVINAS

Šią savaitę domėsitės viskuo, kas padėtų didinti įtaką versle, tarp aplinkinių. Savaitės viduryje geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus, be blaškymosi. Jautriai reaguosite į smulkius nesklandumus, norėsite, kad viskas vyktų idealiai. Galima nauda iš slaptos ar meninės veiklos. Nerimausite dėl sveikatos, nuostolių. Savaitgalį pravartu tvarkytis namuose, kurti jaukumą, meistrauti, modeliuoti.

JAUTIS

Šią savaitę jums teks oficialiai kalbėti, ką nors pristatyti, ruoštis kelionei, konferencijai, seminarui. Emocinės įtampos neišvengsite, tačiau savo tikslą turėtumėte pasiekti. Sugebėsite gerai organizuoti reikalus, įgysite aplinkinių pasitikėjimą, todėl galite būti įpareigoti spręsti sudėtingas problemas. Savaitės pabaigoje atsipalaidavimo sieksite per filosofiją, religiją, meną.

DVYNIAI

Šią savaitę ypač svarbi bus teigiamas ir optimistiškas požiūris. Padaugės kontaktų su įtakingais žmonėmis. Turėtų gana sklandžiai spręstis profesinės, bendradarbiavimo problemos. Tikėtina, kad reikės prisiimti atsakomybę arba atsiskaityti už atliktus darbus. Visgi turėsite nemalonumų, jei laiku neįvykdėte prisiimto įsipareigojimo, nuvylėte klientus. Savaitgalį būsite linkę slapukauti.

VĖŽYS

Savaitė bus permaininga. Suprasite, kad nebegalite sau leisti taip neatsakingai išlaidauti, kaip iki šiol. Aplinkiniams atrodysite inteligentiški, išsilavinę, gebantys bendrauti. Pravartu kelti kvalifikaciją, mokytis užsienio kalbos. Galbūt pasiseks įgyvendinti idėją, kuri atneš ne tik naudos, bet ir intelektinį ar kūrybinį pasitenkinimą. Savaitgalį skirsite laiką pomėgiams, draugams.

LIŪTAS

Šią savaitę stengsitės suvokti, ką jums reiškia kiti žmonės ir ką jūs reiškiate jiems. Tvarkysite reikalus, susijusius su draudimu, paveldėjimu, mokesčiais, išradingai panaudosite brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales. Visgi nuostolį galite patirti, jeigu buvote įsivėlę į spontanišką verslo avantiūrą. Savaitgalį tikriausiai kursite didelius planus ir vėl juos griausite. Jeigu pavargote nuo rutinos, derėtų trumpam pakeisti aplinką.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje galite tikėtis darbo pasiūlymų. Verta pradėti gyventi sveikiau, keisti gyvenimo būdą arba kelti kvalifikaciją, įgyti naujų kompetencijų. Daug sužinosite ir išmoksite bendraudami su dalykiniais partneriais. Deja, kai kurie kontaktai gali jus supainioti, suteikti nerealių iliuzijų. Savaitgalį svajosite neįprastai praleisti laiką. Galbūt susitiksite su užsieniečiu ar iš užsienio grįžusiu asmeniu.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę mintys suksis apie vaikus, dovanas, renginius, pasirodymus. Kils ūpas įsigyti naujų drabužių, labiau rūpintis kūno priežiūra, grožiu. O ir verslo reikalams teks atiduoti daug energijos, jeigu trokštate sėkmės. Galbūt darbe teks ką nors pavaduoti arba konkuruoti dėl norimų pareigų, uždarbio. Gali nekaip nuteikti medicininio patikrinimo rezultatas. Savaitgalį galite susitikti su buvusiu partneriu ar kolega.

SKORPIONAS

Ši savaitė suteiks džiaugsmą tiek meno, muzikos, tiek meilės, bendravimo su vaikais srityse. Būsite kūrybingi, išradingi. Galite neatsispirti slaptai sekso avantiūrai ar kitai pagundai. Tai žada ypatingų įspūdžių. Jei jūsų veikla susijusi su šou verslu ar sportu, produktyviai padirbėsite. Saugokite sveikatą. Savaitgalį kils noras keisti įprastą gyvenimo ritmą, mitybos įpročius. Galbūt gausite pasiūlymų iš žmonių, su kuriais įdomu bendrauti.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje mokslo, reklamos, leidybos, transporto, buhalteriniai reikalai gali atsidurti pirmoje vietoje. Turbūt sublizgėsite intelektinėje veikloje. Už darbą pagal susitarimą numatomos papildomos pajamos. Teks uoliai rūpintis praktiniais dalykais, šeima. Nerimą gali kelti šeimos narių problemos, kurios tuština jūsų piniginę. Savaitgalį jums turbūt labai parūps vaikų ir mylimo žmogaus interesai.

OŽIARAGIS

Šią savaitę patirsite gerų emocijų, jei mokėsite išklausyti kitus, laiku pasakyti nuoširdų patarimą. Galbūt turėsite naudos iš komercijos, spaudos, reklamos. Galimi interesai, kuriuos įgyvendinti padės kolega ar giminaitis. Gal net laukia pakvietimas į renginį, varžybas, pasimatymą. Savaitgalį nesikoncentruokite į blogas patirtis – kas buvo, tas buvo. Verčiau leiskite pasireikšti kūrybingumui, meilei.

VANDENIS

Savaitės pradžioje jūsų norai ir planai gali pasirodyti kiek per dideli, kad būtų realiai įgyvendinami. Visgi nuo jūsų minčių ir įsitikinimų labai priklauso, kas ir kiek pildysis. Palanku tvarkyti nuosavybės reikalus, dokumentus. Gali pavykti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso. Savaitgalį teks pasimokyti, galbūt teiksite ar imsite interviu. Visgi kai kurie jūsų planai gali sprogti tarsi muilo burbulas.

ŽUVYS

Savaitė prasidės gana inertiškai. Tiesiog nepakenčiamas bus raginimas paskubėti arba kaip nors viešai reikštis. Aktualios kalbos suksis apie teisingumą, studijas, kelionę, tarptautinį renginį. Galite išsiaiškinti intriguojamą paslaptį. Deja, aplinkiniai gali aušinti jūsų entuziazmą, nepritarti tam, ko siekiate. Geriausiu atveju, palaikymo sulauksite iš namiškių. Savaitgalį saugokitės vagių ir savo pačių neatsakingumo.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių