Astrologinė prognozė gruodžio 24-30 d.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Šią savaitę rūpės šventinių patiekalų ruošimas, svečiai, viešnagės. Jeigu kur nors vyksite, būkite labai atidūs kelyje. Atsargiai elkitės ir su pirotechnika. Švenčių dienos bus nuotaikingos, žada komplimentų, dėmesio, šaunių renginių. Puikai sutarsite su vaikais, mylimu žmogumi. Turbūt sulauksite svečių iš giminaičių, draugų ar patys kažką aplankysite. Po šv.Kalėdų gali užgriūti neplanuoti darbai arba pasireikš sveikatos problema.

JAUTIS

Šią savaitę suksitės kaip vijurkai, stengdamiesi ir sveikinimus išsiųsti, ir apsipirkti, ir skanių valgių priruošti bei pasipuošti. Šventės bus šeimyniškos, nes veikiausiai švęsite artimų žmonių ratelyje, jaukioje namų erdvėje. Bus malonu jausti, kad esate mylimi, reikalingi. Smagiai šmaikštausite, flirtuosite. Artėjant savaitgaliui, galite nekaip pasijusti dėl sveikatos sutrikimo arba komforto stygiaus ten, kur tuo metu būsite.

DVYNIAI

Šiuo metu daug dėmesio skirsite kalėdinių dovanų ir šventinių patiekalų ruošimui. Kad ir ką darytumėte, nerimausite, ar pavyks įtikti tiems, kuriuos ketinate sveikinti ar kviestis į svečius.  Labai svarbu apsvaigus nesėsti prie vairo. Per šventes bus daug kalbų, susitikimų, įvairių naujienų. Regis, intensyvus bendravimas jus kiek išvargins. Artėjant savaitgaliui, vėl būsite nusiteikę švęsti, linksmintis ir kelti nuotaiką kitiems, daryti staigmenas.

VĖŽYS

Prasidedant savaitei, atrodysite susijaudinę dėl šventinės ruošos, laukiamų svečių. Per šv.Kalėdas džiaugsitės vaišėmis, dovanomis, svečiais. Jums turbūt pavyks viską daryti nuoširdžiai, su meile, tad bus ir jauku, ir skanu, ir malonu. Po šventinių dienų galite nemažai nuveikti pervežimų, reklamos, žiniasklaidos srityse. Savaitgalį intensyvus bendravimas jau nėra patartinas. Geriausia būtų apsiriboti artimiausių žmonių draugija.

LIŪTAS

Šią savaitę pradėsite be ūpo kur nors vykti, bendrauti, tvarkytis. Vis dėlto per šv.Kalėdas išsijudinsite, be saiko norėsis malonumų, būsite linkę išlaidauti. Galbūt jausitės pakliuvę į tą aplinką, kurioje galite atskleisti savo išskirtinumą. Turėsite progą pasimėgauti kulinariniais, konditeriniais stebuklais. Visgi stenkitės neišlaidauti. Savaitgalio susitikimai leis prasiblaškyti. Tik venkite kritikuoti, žeminti.

MERGELĖ

Jeigu šią savaitę pradėsite aktyviai bendraudami ir kilnodami taurę ar taurelę, tai jau per šv.Kalėdas nebeturėsite jėgų nei svečiuotis, nei priimti svečius. Nekaip jausitės, mąstysite neracionaliai, norėsis ramybės, atsipalaidavimo. Galbūt sujaudins paskalos apie mylimą žmogų. Reikia saugotis vagių, sukčių, vengti svaigalų, kvaišalų. Nusimato karštų jausmų, romantikos.

SVARSTYKLĖS

Pradėdami šią savaitę, verčiau nekelkite nei sau, nei kitiems didelių reikalavimų. Antraip įtampa gali prasiveržti konfliktais ir problemomis. Apskritai, jums bus nesunku rasti gerą kompaniją smagiam šventimui, džiugins telefono skambučiai, žinutės, sveikinimai. Per šv.Kalėdas tikėkitės širdžiai mielų susitikimų, įspūdžių, pramogų. Po jų, deja, nekaip jausitės dėl sveikatos sutrikimo. Bus geriau, jei sups rami, tvarkinga aplinka.

SKORPIONAS

Jeigu sulaukėte svečių iš užsienio ar patys parvykote namo, tuomet šventinėmis dienomis daug kalbėsite. Populiarumo padaugės, o užmegztos pažintys bus šaunios. Galite įsimylėti ar įsigyti gerą naują bičiulį. Vis dėlto naujais gerbėjais neverta pernelyg pasitikėti, nes ne visi bus to verti. Vertėtų blaiviai įvertinti santykius. Rūpinkitės sveikata, venkite svaigalų.

ŠAULYS

Ši savaitė žada nemažai išlaidų. Gresia nuostolis dėl neapdairumo, taisyklių pažeidimo, neblaivumo ar kt. Jeigu leisitės į viešnagę, būkite atidūs kelyje. Per šv.Kalėdas tikėtini svečiai iš toli arba patys švęsite toli nuo namų. Tikėtina šauni pramoga, nuotykis. Nepiktnaudžiaukite svaigalais. Po švenčių galbūt reikės apsispręsti, ar priimti papildomą darbo krūvį.

OŽIARAGIS

Jūsų nuotaika labai priklausys nuo to, su kuo ketinate leisti šventines dienas. Venkite konfliktų, avantiūrų, saugokitės  traumų. Sunku bus atsispirti slaptoms pagundoms, norui išlaidauti. Tačiau galite ir praturtėti arba taip pasijusti dėl ypatingo dėmesio, dovanų. Galbūt jums pavyks sublizgėti žiniomis, plačiu akiračiu, talentu. Tik pažabokite kritiškumą, elkitės maloniai.

VANDENIS

Šv.Kalėdas derėtų švęsti su mylimu žmogumi, partneriu, nes poreikis prisiglausti prie antrosios pusės bus ypač stiprus. Kartu viskas atrodys šviesiau ir smagiau. Deja, tiems, kurie stokoja sutarimo, malonu nebus. Po švenčių daugiau atsakomybės pareikalaus reikalai, susiję su paskolomis, turtu. Savaitgalį atotrūkis nuo rutinos, įdomi išvyka ar kelionė suteiktų peno akims ir protui.

ŽUVYS

Prasidedant savaitei, smagiai spirgėsite, galvodami apie šventines pramogas, romantiką. Tačiau kiek per anksti galite pasijusti išsisėmę. Šventines dienas stenkitės praleisti kuo sveikiau, jaukiau. Tikėtina, kad atsinaujinęs ryšys suteiks galimybių draugystei, meilei. Tik neišprovokuokite nesusipratimų, įtarimų, pavydo scenų. Jauskite ribas bei situaciją.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių