Astrologinė prognozė gruodžio 30 - sausio 6 d.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Savaitė prasideda Naujųjų sutikimu. Regis, bus progų patirti aistringų akimirkų, ypatingų įspūdžių. Tačiau impulsyvus elgesys, neatsargumas kelyje ir su pirotechnika, ugnimi gali sukelti rimtų problemų. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Po švenčių kai kuriems teks stipriai pasimokyti ar egzaminuoti kitus, vykti į konferenciją, komandiruotę. Galite įsigyti modernų daiktą. Savaitgalį venkite įtampos palaikydami santykius su aplinkiniais.

JAUTIS

Sutikdami Naujuosius nelikite vienumoje. Tai labai slėgtų. Jeigu turite gyvenimo partnerį, švęskite su juo kartu. Būkite kuo dėmesingesni vienas kitam. Tai sustiprins santykius. Po švenčių nerimo kels finansinės problemos. Vis dėlto jums gali pavykti sutvarkyti užtrukusį reikalą, pasiskolinti pinigų ar reikalingą daiktą. Tik verčiau pažabokite puikybę ir norą rizikuoti, pervertinti savo galimybes. Savaitės pabaigoje venkite ginčų.

DVYNIAI

Šiuo metu, gal net ir per Naujuosius, turėsite nemažai darbo. Nepajėgs darbuotis ir ruoštis šventiniam vakarui tik tie, kurių sveikata pašlijo. Tokiu atveju gali tekti keisti šventinius planus. Po švenčių jums rūpės išsiaiškinti kai kuriuos teisinius klausimus arba mintys suksis apie politiką, užsienį, etikos pažeidimus. Galite susidurti su reikliais asmenimis. Stenkitės būti diplomatiški, objektyvūs. Meilės srityje neskubinkite įvykių.

VĖŽYS

Galvosite apie naujametes pramogas, romantišką pasibuvimą su mylimu žmogumi, džiaugsitės vaikais, juos vesite į šventinius renginius, čiuožyklą ar kitas atrakcijas. Po švenčių būsite nusiteikę kalbėti apie dalykines problemas, ūkinius reikalus. Galite apsispręsti dėl profesinės atsakomybės, tarpininkavimo, medicininių ar grožio procedūrų. Savaitgalį būsite dirglūs, tačiau viskas priklausys nuo aplinkinių elgesio.

LIŪTAS

Geriausia būtų Naujuosius sutikti namuose su savo šeima, augintiniais. Arba nuvykite į vaikystės vietas, aplankykite senelius, gimines. Jeigu esate užsienyje, pajusite ypač stiprų namų, gimtinės ilgesį. Pasistenkite nenuvilti artimo žmogaus. Jei buvote kažką pažadėję, nemėginkite išsisukti. Po švenčių vis dar norėsis pramogauti, tačiau teks imtis ir konkrečių darbų. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, mitybai.

MERGELĖ

Naujametės šventės žada daug pokalbių, susitikimų su seniai matytais draugais, giminaičiais. Svarbu jas praleisti su gyvenimo partneriu, kartu svečiuotis ar priimti svečius. Jei esate vieniši, sulauksite viliojamų romantiškų pasiūlymų. Po švenčių nemažai dėmesio pareikalaus šeima. Rūpesčių gali sukelti pagyvenę artimieji. Regis, tvirto palaikymo sulauksite iš mylimo žmogaus. Savaitgalį šilčiau reaguokite į vaikus, mylimus žmones.

SVARSTYKLĖS

Būsite nusiteikę gurmaniškai leisti šventines dienas. Bus smagu tarp savų žmonių, jausitės globojami, vertinami. Galbūt kils poreikis atsikratyti blogo įpročio, keisti įvaizdį, nusipirkti kažką mielo ir gražaus, realizuoti gautus dovanų kuponus. Po švenčių seksis spręsti problemas telefonu, elektroniniu paštu, ieškoti reikalingos informacijos. Savaitgalį stenkitės šviesiau žiūrėti į gyvenimą, išlaikykite pozityvumą.

SKORPIONAS

Per šventes labai priklausysite nuo aplinkinių skleidžiamų energijų. Pasistenkite praleisti šias dienas su artimaisiais arba su gerais draugais. Jie suteiks jums optimizmo. Pasisaugokite traumų, ugnies. Po švenčių daug kalbų ir darbų suksis apie kainas, nekilnojamąjį turtą, tiekimą, nuomą. Galbūt tarsitės dėl bendro verslo, projekto, reklamos. Tikriausiai kils minčių, kaip panaudoti nebereikalingus daiktus. Savaitgalis žada susitikimų. Deja, kai kurie pokalbiai bus nemalonūs. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS

Regis, būsite nelabai šventiškai nusiteikę. Teks prisiversti, jei turite eiti į šurmulingą vietą, masinį susibūrimą ar pan. Labiau džiugintų jauki ramybė asmeninėje erdvėje. Saugokite sveikatą, venkite svaigalų. Po švenčių palanku tvarkyti pinigų, turto reikalus, tartis ir derėtis dėl norimo pirkinio, nuomos sąlygų. Peržvelkite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Regis, neliksite abejingi meilės kerams. Galimi romantiški ryšiai, avantiūros, pramogos. Savaitgalį venkite skubos ir išlaidavimo.

OŽIARAGIS

Regis, jums patiks švęsti Naujuosius su draugų kompanija ar šiaip žmonių šurmulyje. Gali atsinaujinti seniai nutrūkęs draugystės ryšys. Bus nesunku užmegzti naujų pažinčių. Bendraudami nebūkite kategoriški, venkite kritikuoti. Po švenčių galite pasijusti kiek sunegalavę, o kai kurie gandai, nuojautos gali tapti realybe. Įmanoma slapta romantiška intriga, galbūt kol kas tik virtuali. Savaitgalį užklups buitinės problemos, nedžiugins bendravimas.

VANDENIS

Jei per šventes reikės dirbti, didelio džiaugsmo nejusite. Kita vertus, galite neblogai užsidirbti. O jeigu švęsite, naujametį vakarą norėsis būti dėmesio centre. Po švenčių tęsis renginių vakarai ar susitikimai. Daug dėmesio rodys draugai, gerbėjai. Galbūt jus susiras seni pažįstami. Nežadėkite to, ko negalėsite padaryti, o prisiimtus įsipareigojimus vykdykite atsakingai. Savaitgalį pabūkite vienatvėje, pailsėkite.

ŽUVYS

Šventinėmis dienomis mintimis, o gal ir iš tiesų keliausite į užseinį ar viešnagėn į kitą miestą. Neturintys galimybių išvykti bendraus su pasauliu internetu. Savaitės dalis po švenčių nežada didelių linksmybių. Regis, rūpės nelengvai išsprendžiami klausimai, jausite atsakomybės naštą. Gali tekti eiti į didelius renginius, svarbius susitikimus. Galite gauti gerą žinią. Savaitgalį neapsigaukite pasirinkdami kompaniją laisvalaikiui.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių