Astrologinė prognozė kovo 9–15 d.

AVINAS

Šią savaitę pravartu imtis naujų darbų ar dėl jų tartis, pasirašyti ilgalaikes sutartis, pateikti ir gintis projektus, tartis dėl atlygio. Bus lengva prisidaryti problemų, jei stokojate pagarbos kitiems. Galimas patikrinimas darbe, dėmesio teks skirti ir sveikatai, įvaizdžiui. Laikykitės saugos darbe ir sanitarijos taisyklių. Savaitgalį tikriausiai leisitės į kelią, lankysitės ten, kur būnate gana retai. Būkite atsargūs kelyje, saugokite sveikatą.

JAUTIS

Ši savaitė palanki mokymuisi, meilei, darbui, vaikų lavinimui. Regis, jus itin domins su vaikais, sportu, originaliais kūrybiniais sumanymais susiję reikalai. Staigmenų gali pateikti gerbėjai. Gali sustiprėti konkurencija darbe arba mokslo srityje. Galbūt konkurso būdu pretenduosite į naują darbo vietą, į projekto finansavimą ar kt. Savaitgalį neišvengsite išlaidų. Galite prarasti saiką mėgindami pasipuikuoti.

DVYNIAI

Šiuo metu aktyviai suksitės savo kasdienių reikalų rate ir rūpinsitės aplinkinių reikalais. Galite sulaukti žinių, jeigu domina įsidarbinimo galimybės, komandiruotė, kelionė, tarptautinis bendradarbiavimas, konferencija. Vis dėlto kur nors vykti nelabai norėsis dėl subjektyvių ar objektyvių priežasčių. Savaitgalį būsite aktyvūs, linkę bendrauti, sportuoti. Jums bus labai svarbu jausti artimo žmogaus petį.

VĖŽYS

Šią savaitę pradėsite gana aktyviai nusiteikę, viskuo domėsitės. Neblogai suksitės su informacija, reklama, transportu, ryšiais, televizija, žiniasklaida, mokslu susijusiose srityse. Tikėtini honorarai, sutartys. Vis dėlto dėl kūrybinių projektų, finansavimo klausimų, augančios kartos elgesio ir poreikių gali tekti kiek pasinervinti. Savaitgalį atrodysite darbingai nusiteikę ir tą energiją galite panaudoti įvairiai.

LIŪTAS

Ši savaitė turėtų būti sėkminga, jeigu norite įsidarbinti, pakilti karjeros laipteliu, daugiau užsidirbti, gauti pelno ir t.t. Gali būti, kad partneris, namiškiai nerimaus dėl jūsų pasirinkimo. Geriausia būtų vadovautis savo nuožiūra, įsiklausant į vidinį balsą. Artimiesiems padėkite spręsti jų problemas, tačiau neužsikraukite visko ant savo pečių. Savaitgalį daug dėmesio skirsite mylimiems žmonėms, vaikams, draugams.

MERGELĖ

Šią savaitę intuicija, energija, kūrybinis įkvėpimas jums padės kuo sėkmingiausiai išlaviruoti susiklosčius bet kokioms situacijoms. O jeigu dar sulauksite užkulisinės paramos, nesunkiai laimėsite kokiame nors konkurse, rungtyje. Tik nesielkite lyg viena tiesa įtikėję fanatikai, negirdintys ir negerbiantys kitokios nuomonės. Neširskite dėl konstruktyvios kritikos. Šiuo metu gresia ir aistringi susižavėjimai. Savaitgalį prisiminsite praeitį.

SVARSTYKLĖS

Pirmos savaitės dienos tarsi slopins jūsų iniciatyvą. Galbūt kiti žmonės kažką vilkins, klaidins. Kita vertus, savo asmeninę erdvę mielai tvarkysite, dailinsite, o artimuosius lepinsite, globosite arba patys sulauksite jų aktyvaus rūpesčio. Vis dėlto yra rizika kiek susigadinti įvaizdį. Neįklimpkite į aferas, nes abejotinas pasipelnymas gali atnešti problemų. Savaitgalio dienomis būsite nusiteikę bendrauti. Galite sulaukti svečių.

SKORPIONAS

Šią savaitę gali ūgtelėti ambicijos, susijusios su numatomomis reformomis darbe, sporto varžybomis, konkursais, mokslu ar kt. Noras laimėti skatins labiau pasitikėti savimi, ieškoti bendraminčių, siekti susitaikymo su priešininkais ar pan. Kita vertus, galite veikti klastingai, neprognozuojamai arba tokio elgesio sulaukti iš kitų. Nieko keisto, jei tokiu atveju teks kažkuo nusivilti ar susipykti. Savaitgalį būsite linkę išlaidauti.

ŠAULYS

Ši savaitė turėtų būti darbinga, įdomi. Galite išvykti į komandiruotę, stažuotę užsienyje. Bus progų įsidarbinti. Vis dėlto gali būti bandoma kažkaip jums pakenkti, pakišti koją. Arba jūs patys nevengsite regzti intrigų, ko nors siekti nelegaliais būdais, anonimiškai ar pan. Galvokite, ką kalbate, komentuojate ir rašote. Savaitgalį jau būsite labai rūpestingi, linkę globoti, padėti, ypač artimiems žmonėms.

OŽIARAGIS

Šiuo metu būsite gana azartiškai nusiteikę, linkę rizikuoti, varžytis dėl meilės ar turto objekto, rungtis dėl prizo ar kito pasiekimo. Ne kiekviena avantiūra pasiteisins, tačiau galimi ir laimėjimai. Gerų naujienų galite tikėtis, jeigu turite akademinių skolų, ketinate kur nors toli vykti ar laukiate svečių iš toli. Galbūt teks pasinervinti dėl vaikų išsišokimų, jų netikėtų problemų. Savaitgalį nesvetimi bus dvasiniai, religiniai dalykai.

VANDENIS

Šią savaitę būsite kūrybingi, linkę kai ką keisti, reformuoti. Ne visos jūsų idėjos pasiteisintų, todėl neignoruokite kitų žmonių perspėjimų, patarimų. Galbūt teks mokėti uždelstus mokesčius, skolas. Regis, noriai dalysitės kelionių įspūdžiais arba tuo, ką naujo išmokote, sužinojote. Deja, sutarti su kai kuriais žmonėmis bus nelengva. Neprovokuokite priešiškumo, pasisaugokite traumų. Savaitgalio dienos pažadins prisiminimus apie senus bičiulius.

ŽUVYS

Ši savaitė parodys, ką pirmiausia turite padaryti, o ką galite atidėti arba perleisti kitiems. Šis tas gali pavykti, jeigu norite užmegzti romantiškus ar bendradarbiavimo ryšius, užsitikrinti partnerių palaikymą. Vis dėlto būkite atidūs sudarydami sandorius, nes pasitaikys nedorų žmonių. Nekonkretūs sutarčių punktai bus interpretuojami skirtingai. Savaitgalis žada pareigų, kurioms teks teikti pirmenybę, o savo poreikius kiek pastumti į šalį.NAUJAUSI KOMENTARAI

stebina viena

stebina viena portretas
kiek laiko mūsų medijos spausdins šitas nesąmones?

Gyveno pinokis

Gyveno pinokis portretas
Savanaudis,piktavalis,kerštingas žmogelis,kuo senyn tuo baisesnis darėsi,mat žuvele barakuda jam vaikelį iš nekalto prasidejimo pagimdė,tai pinokio visai stogas nuvažiavo,nesąmones kalbėt pradėjo,šmeižt visus iš eilės ,apkalbėti,.Silpnas žmogelis slepia savo barakuda nuo visuomenės, ,slepia ir žmona ir benkartus
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių