Astrologinė prognozė lapkričio 4–10 d.

AVINAS

Šią savaitę noriai bendrausite ir neblogai sutarsite su aplinkiniais, tačiau nelengva bus išlikti korektiškiems. Labai rizikinga nerti į nuotykius, kenkti savo reputacijai, sveikatai. Užsimiršti dėl nesėkmės galite mėginti svaigindamiesi ar išlaidaudami – nieko gero nebus. Saugokitės avarinių situacijų, agresijos. Jeigu stokojate vidinės ramybės, jums gali padėti filosofinis požiūris į gyvenimą, meninė veikla.

JAUTIS

Spręsdami rimtus reikalus stengsitės parodyti, ką sugebate, tačiau sielos gilumoje suksis nerimo kamuolys. Svarbu nepasiduoti rizikingoms provokacijoms, bandos jausmui. Regis, jums ypač rūpės draugų, mylimų žmonių ir vaikų poreikiai bei interesai, arba jie savaime privers atkreipti į juos dėmesį keistais poelgiais, planais. Savaitgalį gali būti prasta savijauta arba tiesiog ieškosite ligų. Galbūt jums reikės preteksto kur nors nevykti.

DVYNIAI

Šią savaitę nerimausite dėl savo ir artimų žmonių ateities, ypač jeigu kažkas iš jų ketina išvykti į užsienį arba ten yra. Gali užgriūti rūpesčiai, susiję su technika, remontu, draudimu, finansiniu įsipareigojimu. Neretai jums stigs susivaldymo ir takto bendraujant, norėsis kritikuoti, priekaištauti. Savaitgalio susitikimai su draugais gali sukelti jausmą, kad per daug iššvaistėte pinigų ir laiko, užuot skyrę jį artimiesiems.

VĖŽYS

Bus aktualūs mokesčių, draudimo, investicijų, alimentų klausimai. Kai ką pavyks išspręsti. Visgi nesitikėkite ką nors gauti už dyką. Jeigu esate neatlikę pareigos, susijusios su pajamų deklaravimu, mokesčiais, draudimu, gausite nemalonų priminimą. Saugokitės ugnies, agresijos, avarijų. Regis, kažko pasimokysite iš augančios kartos. Staiga kilusi intuityvi mintis arba prisimintas sapnas gali kažką išpranašauti ateičiai.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje suinteresuotus asmenis gali trikdyti jūsų bendravimo stilius, gluminti jūsų priekabumas, reiklumas. Rūpesčių gali sukelti asmenys, nusiteikę ieškoti teisybės arba kaip nors pakenkti jūsų autoritetui. Arba verslo partneris reikalaus paramos, ragins imtis veiklos, kuriai reikia lėšų ir energijos. Veikiausiai jums pavyks sutvarkyti finansinį reikalą. Savaitgalį norėsis atitrūkti nuo rutinos. Atsargiai kelyje.

MERGELĖ

Gali būti, kad imsitės reformų, ieškosite darbo, dalykinių partnerių. Arba norėsite pasislėpti namuose, kad tik nereikėtų spręsti darbinių problemų. Galite gauti nedarbingumo pažymėjimą, nes kartosis ankstesnė liga. Saugokitės traumų. Atidžiai pažvelgę į aplinkinius, galite pamatyti daug apsimetinėjimo. Tinkamai elgiantis, tikėtina, kad atgis buvusi draugystė, partnerystė. Savaitgalį kils dilema, ar dalytis su kitais tuo, ką verčiau skirtumėte vien sau.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę vikriai suksitės įprastame reikalų verpete, tačiau nerimą kels suvokimas, kad kažką turite keisti, o galimybių tam trūksta. Šeima, meilė atsidurs dėmesio centre. Gali kartotis kažkokia jau buvusi situacija, problema. Saugokitės traumų, gaisro. Savaitės antra pusė bus darbinga, jeigu tik nesusirgsite. Galbūt sutiksite buvusį kolegą. Savaitgalis bus palankus partnerystei, todėl planuokite užsiėmimus, tinkamus abiem.

SKORPIONAS

Būsite emocionalūs, remsitės jausmais, o ne protu. Rūpesčių gali kelti šeiminė situacija, vaiko elgesys. Arba mintys suktis apie seną reikalą, užsakymą, atsiskaitymą, dokumentus, nekilnojamąjį turtą, remontą, negrąžintus pinigus. Galbūt gausite kiek avantiūristišką pasiūlymą, susijusį su kelione, verslu, šou projektu. Savaitgalis gana nepalankus sveikatai, todėl reikėtų save patausoti. Saugokitės traumų, stresų.

ŠAULYS

Šią savaitę visa galva pasinersite į kasdienybės verpetą. Tikriausiai domėsitės reikalais, kuriems trūksta tinkamai sutvarkytų dokumentų, informacijos. Regis, teks daug dėmesio skirti artimam žmogui, šeiminiams klausimams. Stenkitės gerinti santykius, taikytis, glaistyti seniau padarytas klaidas. Savaitgalis veikiausiai bus smagus. Galbūt ne sau, o kitiems jūs kursite gerą nuotaiką, džiuginsite vaikus, publiką.

OŽIARAGIS

Šią savaitę būsite nusiteikę tvarkyti nuosavybės bei komercinius reikalus, ieškoti galimybių, kaip nors pasipelnyti. Kita vertus, jums gali tekti atlyginti nuostolį, kurį kažkas patyrė dėl jūsų veikimo arba neveikimo. Arba patys stengsitės gauti materialinę kompensaciją, atsiimti tai, kas priklauso jums, ir pan. Neprovokuokite agresijos, saugokitės traumų, ugnies. Galite turėti reikalų su asmeniu, kuris anksčiau jums buvo svarbus. Jeigu rengiate straipsnį, interviu, rezultatas nenuvils. Savaitgalį skirkite šeimai.

VANDENIS

Savaitės pradžioje būkite apdairūs, pareigingi, tada galbūt pajudės į priekį reikalai, susiję su įstrigusiais darbais. Visgi nelengvai seksis atgauti skolą, padengti nuostolį. Bet kuriuo atveju nesnauskite, jeigu jums aktualu išsiaiškinti klausimą dėl negauto atlygio, kreditų teikimo, nekilnojamojo turto ar technikos nuomos. Pravartu pasitikrinti sąskaitas, ataskaitas. Saugokitės sukčių. Savaitgalį daug bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis.

ŽUVYS

Gali atsirasti konfidencialių reikalų, darbe, viešumoje – pasklisti informacija, kurios derėtų neviešinti. Galbūt ims aiškėti ankstesnė nelegali veikla, klaidos apskaitos dokumentuose, sukčiavimo faktas. Galite pajusti potraukį svaigalams. Pavojų gali sukelti sveikatos sutrikimas, išprovokuotas traumos ar ūmios infekcijos. Savaitgalį kai ką vertinsite optimistiškai ir pozityviai, o kai kas jums gadins nuotaiką.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių