Astrologinė prognozė liepos 15–21 d.

AVINAS

Šią savaitę nebus kada ilsėtis. Jei žiopsosite ir delsite, gali nukentėti jūsų interesai arba teks keisti numatytus planus. Regis, sulauksite nemažai dėmesio iš draugų, kolegų. Kažkodėl tai kels ne vien džiugesį, bet ir susirūpinimą. Visgi daugiau pasieksite, jei veiksite drauge su kitais, o ne versitės per galvą vieni. Savaitgalį patartinas ramus poilsis, taiki ir saugi aplinka. Beje, būsite patiklūs, tad galite pasielgti naiviai.

JAUTIS

Būsite labai užsiėmę, jei jūsų pagrindinis užsiėmimas – turizmas, švietimas, ryšiai su užsieniu. Galimas pranešimas iš mokslo įstaigos, teisėtvarkos institucijos. Galbūt teks spręsti kokią nors dilemą. Jums gali pasisekti pelnyti svarbaus ar įtakingo asmens susidomėjimą. Kita vertus, būsite linkę klysti, vertindami kitų žmonių požiūrį į jus, jų palankumą. Savaitgalį susitiksite su senais draugais. Tikėtinas piknikas ar kitoks renginys.

DVYNIAI

Šią savaitę mintys dažnai suksis apie finansinius reikalus, profesinę ateitį. Tikėtini ginčai dėl akcinio kapitalo, pelno, palūkanų, teisės į žemės nuosavybę, turto dalybų. Venkite skolinti pinigus be užstato, parašo. Tikriausiai niekam nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti anksčiau susidarytų planų, nuostatų. Savaitgalį kils ūpas pasireikšti, parodyti, ką sugebate. Verčiau nešvaistykite per daug jėgų lengvabūdiškiems malonumams.

VĖŽYS

Savaitė bus ne iš ramiųjų. Gali kilti nesusipratimų su bendradarbiais, partneriais. Įtampa dar labiau padidės, jei jie mėgins jums nurodinėti, kaip turite mąstyti, elgtis ir gyventi, kels pavydo scenas arba stengsis iš jūsų išpešti sau naudos. Nepaisant jūsų žavesio, populiarumo, dažnai bus sunku rasti bendrą kalbą su kitaminčiais, oponuojančiais. Kils vidinių dilemų. Norėdami pabėgti nuo rūpesčių, galite veržtis į kelionę.

LIŪTAS

Nesuskaičiuojama galybė reikalų, darbų suksis jūsų galvose. Tačiau gali būti, kad jūsų savijauta sutrukdys daryti tai, ką iš anksto planavote. Nereikėtų numoti ranka į fizinius, emocinius negalavimus ar atsiradusius išvaizdos pakitimus. Keistu būdu naudingi gali būti ne tik partneriai, bet ir konkurentai. Regis, pavyks atgauti skolą ar pasiskolinti, pasirūpinti kreditu, nuoma, verslu. Savaitgalį gyvenimas virte virs.

MERGELĖ

Savaitės pradžia žada polėkį, išaugusį seksualumą, kūrybiškumą. Regis, sugebėsite suderinti intensyvią darbinę veiklą bei pramogas. Finansų, kūrybos, meilės reikalai turėtų pagerėti, tačiau trauks dalykai, kurie plonina piniginę. Regis, daugiau dėmesio ir lėšų skirsite išvaizdai, stiliaus formavimui. Permainingai, bet labiau palankiai turėtų spręstis klausimas, susijęs su įsidarbinimu, sveikatos klausimais.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę vikriai suksitės darbe, kad turėtumėte daugiau laiko sau ir šeimai. Regis, nepakančiai žvelgsite į tuos, kurie gina kitokią poziciją. Stenkitės valdyti savo emocijas, venkite kurstyti senus nesutarimus. Tikėtina, kad elgiantis santūriai jums pavyks susitarti, išsiaiškinti problemų esmę. Galbūt pajusite norą susitvarkyti buitį, sodybą. Galite pasižymėti, jei reikšitės scenoje, konkurse, varžybose. Savaitgalį itin saugokite sveikatą.

SKORPIONAS

Savaitė žada įdomių renginių, susitikimų, o gal ir romantiškų pasimatymų. Galite vykti į netolimą kelionę, gausiai reklamuotis. Regis, sulauksite aktualių žinių iš toli arba iš mokslo įstaigos. Įmanomas nedidelis prasilenkimas su įstatymu arba nesusipratimas kelionėje. Nuo savaitės vidurio geriausiai jausitės namuose arba tokioje vietoje, kur nėra triukšmo, šurmulio, svetimų žmonių. Savaitgalį jus gaivins gamta, menas, meilė.

ŠAULYS

Tikriausiai įsitrauksite į finansines peripetijas, bendrą verslą arba gausiai išlaidausite. Jus gali užklupti godumo gaivalas, neapsakomai trokšite komforto, materialinės gerovės. Tik nesiekite to, kas jums nepriklauso. Pravartu kiek apkarpyti planus, galvoti, kaip grąžinti skolas. Jeigu nevengsite bendrauti, gausite ypač reikalingos informacijos. Savaitgalį labiausiai rūpės šeimos, giminės problemos.

OŽIARAGIS

Šią savaitę gali paaštrėti abejonės, susijusios su jausmais, ištikimybe, įsipareigojimu kitam žmogui. Mėgindami paveikti ir keisti kitų mąstyseną, pažiūras, galite įsivelti į konfliktus. Nusimato piniginių kompensacijų: alimentai, palūkanos ar kitokios pajamos, planuoti pirkiniai. Visgi kai kas, kas jums atrodė patikima ir aišku, ims byrėti į šipulius. Savaitgalį daug bendrausite su giminaičiais, pažįstamais.

VANDENIS

Savaitės pradžioje vengsite aiškių sprendimų, būsite linkę savaip interpretuoti situaciją, imtis slaptų tyrimų, klausytis gandų. Derėtų saugoti sveikatą, nepiktnaudžiauti svaigalais. Savo veiksmus turėtumėte labiau derinti su aplinkinių, antraip gali atsirasti nenumatytų kliūčių, delsimo. Regis, gausite kažkiek pinigų, bet tuoj pat suskubsite juos išleisti. Savaitgalį jums nestigs draugų ir pažįstamų dėmesio, tačiau tam tikra prasme tai kainuos. Galbūt teks suteikti paslaugą.

ŽUVYS

Šią savaitę galimos permainos darbe, partnerystėje. Jausite gyvybišką bendravimo ir draugystės poreikį. Nusimato susitikimai su žmonėmis, iš kurių tikitės pritarimo. Visgi kažkas stipriai jauks jūsų vidines nuostatas, audrins emocijas. Norėsis numoti į viską ranka ir pasimėgauti žemiškais malonumais, net jei jie daug kainuoja. Galbūt sieksite kūrybinės saviraiškos, aistringos meilės. Išlaikykite dvasios ramybę.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių