Astrologinė prognozė liepos 19–25 d.

AVINAS

Šios savaitės pradžioje nepersistenkite siekdami savo tikslų tiek finansinėje, tiek meilės srityje. Tikriausiai nelabai objektyviai vertinsite savo galimybes ar įtaką kitiems. Kiekviena diena stiprins nusiteikimą kur nors išvažiuoti. Jei ieškotės darbo, tikėtinas pokalbis su potencialiu darbdaviu. Savaitgalį derėtų vengti konfliktų šeimoje ir socialiniuose tinkluose.

JAUTIS

Rūpesčių gali kelti teisiniai reikalai, derybos. Vis dėlto, rimtai siekiant tikslo, galima tikėtis neblogų rezultatų, net jei kelią sunkins stipri konkurencija. Būkite kuo atsargesni dirbdami su elektra, techniniais prietaisais ir vairuodami. Savaitės pabaigoje ypač domins kelionių, studijų, užsienio ryšių, migracijos temos. Galbūt sulauksite svečių.

DVYNIAI

Būsite veiklūs, darbštūs. Galimi susitarimai dėl pagalbinių, ūkinių ar techninių darbų, paslaugų, nekilnojamojo turto sandorių. Daug sužinosite intensyviai bendraudami. Tai padės suderinti skirtingus interesus. Savaitės pabaigoje bus sudėtinga numatyti, kaip klostysis finansinė situacija. Galite sulaukti išbandymų kelionėje ar kitoje srityje.

VĖŽYS

Savaitės pradžia dėl įvairių veiksnių neatrodys smagi, nors bus progų patirti pramogų, nuotykių. Regis, nerimausite dėl vaikų ar draugų. Nevenkite rimčiau padirbėti, galbūt net už du, jei taip susiklostys situacija. Vėliau tai išeis į naudą. Savaitės antroje pusėje geriausiai seksis bendrauti su žmonėmis, su kuriais nereikia konkuruoti. Draugiški pokalbiai padės atsipalaiduoti.

LIŪTAS

Šią savaitę visose srityse bus daug emocijų, nerimo. Regis, rūpės neišspręstos buitinės ar finansinės problemos. Smagiau leisite laiką, jeigu atostogaujate, tačiau išlaidos viršys numatytas. Pasistenkite atsispirti keistoms pagundoms. Savaitės pabaigoje gali atsirasti proga pademonstruoti stiprias asmenines ar dalykines savybes. Labai svarbu saugoti savo ir kitų sveikatą.

MERGELĖ

Tikriausiai intensyviai bendrausite ar keliausite. Gali padaugėti darbo, susijusio su informacija, transportu. Pasisaugokite neapgalvotų, paviršutiniškų sandorių.  Saugokitės sukčių. Gerbkite tuos, kurie nelygūs jums pagal rangą, socialinę padėtį ar kitokių pažiūrų. Savaitės pabaigoje galite tikėtis stiprių įspūdžių, jei vyksite į užsienį.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės klausimų sprendimu. Galite sudaryti ilgalaikę sutartį. Tačiau įmanomi ir tokie nesusipratimai, kurie lems nuostolį, pajamų šaltinio praradimą. Būkite apdairūs. Geriau būtų, kad kai kuriuos dalykus, bendraudami su artimos aplinkos žmonėmis, nutylėtumėte. Neskleiskite abejotinos informacijos ir socialiniuose tinkluose.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje išbandymai ir netikėtumai jūsų laukia tolimoje kelionėje ar tvarkant reikalus su užsieniečiais. Už sunkų darbą pamėginkite išsiderėti daugiau pinigų ar poilsio dienų. Tikėtinas finansinis, materialinis savų galimybių įvertinimas. Savaitės pabaigoje kitus žavės jūsų kūrybingas ir netradiciškas požiūris. Galite šį tą nuveikti dėl vaikų ar mylimo žmogaus.

ŠAULYS

Pravartu stabtelėti ir susimąstyti, prieš žengiant svarbų žingsnį. Nieko gero, jeigu mėginsite kažkam daryti įtaką neturėdami supratimo, kas iš tikrųjų reikalinga ir teisinga. Jei atostogaujate, stenkitės kūrybingai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Turbūt atsiras galimybė įsidarbinti ar papildomai užsidirbti, kažką įsigyti naudingomis sąlygomis.

OŽIARAGIS

Geriau seksis dirbti ir ilsėtis vienumoje, o su draugais bendrauti virtualiai. Galite turėti reikalų su menu, labdara, socialine, sveikatos apsauga. Saugokite savas ir svetimas paslaptis. Regis, kažkokie įvykiai gali atskleisti kai kurių draugiškų ar dalykinių santykių esmę. Savaitės pabaigoje jums norėsis kitus valdyti, auklėti ir negirdėti jokių prieštaravimų.

VANDENIS

Savaitės pradžioje kažkas jums pradės kelti griežtesnius reikalavimus, norės primesti savo taisykles. Dėl rimtų problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti. Jeigu atostogaujate, ieškosite galimybių pasidžiaugti gyvenimo malonumais, draugyste. Savaitės pabaigoje galite turėti reikalų su gydymo įstaigomis, socialinėmis institucijomis.

ŽUVYS

Ši savaitė bus kupina emocinės įtampos, nerimo. Gali būti, kad išgirsite užgaulių žodžių. Derėtų būti santūresniems, nedalyti neapgalvotų pažadų, nešvaistyti pinigų. Kita vertus, jūsų veikla gali būti rezultatyvi, jeigu tarpininkaujate. Galite gauti lauktą žinią iš valstybinės įstaigos ar pažįstamo asmens. Savaitgalis palankesnis meninei kūrybai, medituoti nei praktinei veiklai.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių