Astrologinė prognozė liepos 27–rugpjūčio 2 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje rūpės reikalai, susiję su turtu, verslu, mokesčiais, draudimu. Galbūt nerimausite dėl kapitalo, skolų, teisės į nuosavybę ar pan. Jei pasiduosite ūpui rizikuoti, išlaidauti, piniginė labai suplonės. Saugokitės ugnies, traumų. Savaitės viduryje galite gauti žinių iš užsienio, mokslo ar juridinės įstaigos. Džiugins pokalbiai apie keliones, atostogas ar įspūdžius, bet norus įgyvendinti bus nelengva.

JAUTIS

Gali kilti nesusipratimų su bendradarbiais, partneriais. Galbūt jie nori gauti tai, ko jūs nenorite duoti. Nesistenkite užbėgti įvykiams už akių ir nekelkite ultimatumų. Nuo savaitės vidurio parūps mokesčiai, finansai, paveldėjimas ar pan. Galbūt investuosite, imsite kreditą arba turėsite pateikti dokumentus patikrinimui. Artėjant savaitgaliui, vis labiau domins kelionės, renginiai. Netikėtumai nebūtinai džiugins.

DVYNIAI

Nuotaikos kaitaliosis, sėkmė bus nepastovi. Galite gauti darbo pasiūlymą ar kvietimą į darbo pokalbį. Dėl netikėtai užgriuvusių darbų galite nuvilti žmogų, kuriam žadėjote bendrų užsiėmimų. Prireiks pastangų, disciplinos ir organizuotumo, kad būtų pasiekti norimi darbo rezultatai. Neskubėkite įsipareigoti, jeigu ne visos sąlygos jums aiškios. Susivokti padės pokalbis su mačiusiu ir šilto, ir šalto.

VĖŽYS

Savaitę pradėsite su ugnele. Sulauksite rezultatų, jeigu užsiimate kūrybine ar sportine veikla, organizuojate pramogas, renginius arba juose dalyvaujate. Gali nustebinti virtualus gerbėjas. Gali tekti rimčiau pasirūpinti vaikais. Saugokitės agresijos, ugnies. Nuo savaitės vidurio aktualūs bus su sveikata, augintiniais susiję reikalai. Blaškysitės nuo vieno reikalo prie kito, nuotaikos kaitaliosis. Kažkas kels įtampą.

LIŪTAS

Namiškiams galite pademonstruoti emocijų protrūkius, tačiau viešumoje gebėsite susitvardyti. Stengsitės įtikinti kitus, kad jūsų poelgiai nesiskiria nuo kalbų. Tai nesiseks lengvai. Neverta nervintis: pasukę galvą ir pamiklinę liežuvį nemažai pasieksite. Nuo savaitės vidurio gebėsite puikiai suderinti pareigas ir malonumus. Gali būti, kad savijauta sutrukdys atlikti tai, ką iš anksto prisiplanavote.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje nepritrūks iškalbos ir įdomių įžvalgų. Išryškės kažkokie slapti jūsų polinkiai, gebėjimai ar sveikatos problemos. Būkite atidūs kelyje, tinkamai elkitės su technika, ugnimi. Imkitės kūrybinio darbo arba susiorganizuokite pramogą. Nieko nepasieksite kritikuodami kitus. Verčiau neignoruokite kitų žmonių teisių ir interesų. Savaitgalį neužsimokite per plačiai.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje galbūt įsitrauksite į turtines, finansines peripetijas, bendrą verslą. Kita vertus, labai tikėtina, kad jūsų polėkį kiek stabdys piniginės problemos. Ir patys geriau suvoksite, ir kiti pamatys, ką esate sukaupę, ko nusipelnę. Savaitės antroje pusėje darbai ir kiti reikalai eisis gana sklandžiai, jeigu blaškydamiesi patys sau netrukdysite. Savaitgalį leiskite su šeima, venkite kurstyti senus nesutarimus.

SKORPIONAS

Veikiausiai kils abejonių, susijusių su jausmais, įsipareigojimais. Gali būti, kad reikalo arba santykių išsiaiškinimas neatneš palengvėjimo. Netgi gali prisidėti rūpesčių. Tikriausiai augs pinigų ir komforto poreikis. Yra vilties, kad bus pripažinti, įvertinti jūsų arba artimų žmonių darbai. Galite leistis į kelionę arba sulaukti svarbių žinių iš toli. Savaitgalį kunkuliuos emocijos, žaibuos santykiai. Būkite atsargūs kelyje.

ŠAULYS

Būsite linkę savaip interpretuoti situaciją, imtis slaptų tyrimų. Derėtų labiau saugoti sveikatą, nepiktnaudžiauti alkoholiu. Susidūrę su kitaip mąstančiais ir oponuojančiais žmonėmis, pasitelkite į pagalbą išradingumą. Savaitės viduryje jums bus galima pavydėti sugebėjimo nenuleisti rankų bet kokioje situacijoje. Regis, nepavydėsite, kad kiti naudojasi jūsų įdirbiu, pamokymais. Savaitgalis skatins gausiai išlaidauti.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje aktyviai bendrausite ir trauksite aplinkinių dėmesį. Bus kuo pasidžiaugti, tačiau galite išgyventi dėl kitų žmonių sukeltų finansinių problemų, nuostolių arba dėl to, kad kažkam negalite niekuo padėti. Nuo savaitės vidurio labiau jaudins dvasiniai dalykai. Galite turėti reikalų su labdara, medicina. Būsite linkę pasiduoti svetimai įtakai. Galbūt paklosite nemažą sumelę dėl abejotino malonumo.

VANDENIS

Savaitės pradžioje prieštaringi bus emociniai ir dalykiniai santykiai. Regis, teks praktiškai panaudoti ne tik savo, bet ir svetimą patirtį, koreguoti sandorius, grąžinti netikusią prekę ar kt. Savaitės vidurys bus kupinas įdomaus bendravimo ir pažinčių. Tikėtini susitikimai su senais draugais. Visgi jau savaitgalį gali paaiškėti, kad kai kurios iliuzijos yra tuščios. Galite pasijusti įvelti į intrigas.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje galimas pranešimas iš mokslo įstaigos, teisėtvarkos institucijos, užsienio. Įmanomas nedidelis prasilenkimas su įstatymu. Kita vertus, gali kilti idėjų, kurios pravers ateityje. Pajusite palengvėjimą, jeigu pavyks užbaigti darbą, pasiekti susitarimą. Akiratyje gali pasirodyti seniai matytas pažįstamas. Jums gali pasiūlyti įsilieti į naują kolektyvą. Savaitgalį laukia renginiai, susitikimai.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių