Astrologinė prognozė rugsėjo 27–spalio 3 d.

AVINAS

Galite nesunkiai susitarti dėl interviu, reklamos, komercinio sandorio ar pan. Savaitės viduryje padaugės įtampos, jeigu tenka dirbti patiriant kontrolę iš viršaus. Venkite aštrinti temas, kurias derėtų palikti praeityje ir pamiršti. Daugiau laiko leiskite su šeima. Savaitės pabaiga žada polėkį, įkvėpimą.

JAUTIS

Savaitės pradžia palanki verslo, nekilnojamojo turto, kreditavimo reikalams spręsti. Galimas skambutis, susitikimas, flirtas ar įvykis, kurio nesitikėjote. Savaitės viduryje jums turbūt pavyks pratęsti esamą veiklos ar komercinę sutartį, susitarti dėl reklamos ar pan. Savaitgalis atneš šiokių tokių rūpesčių, kuriuos įveikti padės šeima.

DVYNIAI

Kai kuriuos dalykus vertinsite pernelyg subjektyviai, idealistiškai. Nesąžiningi asmenys gali mėginti tuo pasinaudoti. Būkite apdairesni. Visgi ši savaitė džiugins įdomiais susitikimais, naujomis pažintimis, sėkminga organizacine veikla. Atsiras stimulų, jei jums aktualu įsidarbinti, papildomai užsidirbti. Būkite atsargūs kelyje.

VĖŽYS

Nelabai seksis išsivaduoti iš inercijos, imtis aktyvesnės veiklos. Regis, jums ne kartą teks slopinti savo emocijas, nerimą. Jei įmanoma, venkite stresų. Nuotaiką pagerins įsigytas norimas daiktas, gautas kreditas arba komplimentai, palaikymas. Pasistenkite maloniai bendrauti su aplinkiniais, nes "kaip šauksite, taip ir atsilieps".

LIŪTAS

Galite organizuoti kolektyvinius renginius, derinti nuomones, kalbėti, diskutuoti, pasirodyti publikai, sublizgėti. Jeigu kils ūpas puikuotis tuo dėmesiu, galite nė nepastebėti, kaip sumaniai kiti tuo pasinaudos. Savaitės pabaigoje būsite lengvai išvedami iš pusiausvyros. Galite nukentėti per nesuvaldytą liežuvį. Gerbkite save ir kitus.

MERGELĖ

Jums nepavyks išsivaduoti nuo darbų, tačiau lydės nebloga nuotaika, profesinis solidarumas. Šiokių tokių problemų kils dėl intrigų. Neprovokuokite, tačiau neleiskite, kad jumis manipuliuotų. Tikėtinas susitikimas su senais draugais, buvusiu partneriu ar pan. Džiugins meilė, kūryba. Savaitės pabaigoje būsite imlesni infekcijoms.

SVARSTYKLĖS

Gali pasisekti, jeigu puoselėjote viltis, susijusias su išsilavinimu ar profesine karjera. Visgi neverta per daug tikėtis – viliojimai, pažadai gali pasirodyti trapūs. Pravartu pasidomėti įstatymais. Savaitės pabaiga turėtų būti nebloga, nuotaikinga, jei sugebėsite nenumoti ranka į šeimos narių poreikius.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia neleis atsipalaiduoti, jeigu susikaupė daug neįvykdytų finansinių įsipareigojimų. Regis, teks kažką taisyti, koreguoti, tačiau jūsų pastangos pasiteisins. Savaitės antroje pusėje derėtų būti tolerantiškesniems. Kitaip galite įskaudinti svarbų žmogų arba išprovokuoti, kad įžeistų jus. Venkite viską griežtai skirstyti į juoda ir balta.

ŠAULYS

Galbūt atnaujinsite seną draugystę, partnerystę. Jeigu ne pasikartojančios finansinės ar teisinės problemos, galėtumėte jaustis labiau atsipalaidavę. Taupykite pinigus, laiką. Planai, susiję su užsieniu, mokslu, karjera, iš dalies turėtų realizuotis. Savaitgalį norėsis laisvalaikį praleisti nekasdieniškai, ne namuose. Galbūt kur nors išvyksite.

OŽIARAGIS

Gali atsirasti proga aktyviau pademonstruoti kompetenciją, profesinį išmanymą, dalykines savybes. Tačiau teks pasistengti, kad suderintumėte darbo ir asmeninius reikalus. Galbūt teks ieškoti partnerių, tarpininkauti, aiškintis teisinius klausimus. Situacija pakryps nekaip, jei viršų ims ambicijos ir netaktas.

VANDENIS

Savaitės pradžia skatins aktyviai veikti. Sudarykite sutartis, kurkite projektus, lepinkite vaikus dėmesiu. Jeigu pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti palankų susitarimą aktualiu klausimu. Savaitės pabaigoje išbandymą patirs jums svarbūs ryšiai. Stenkitės ne nutraukti, o atnaujinti buvusią draugystę. Atsargiai kelyje ir su nepažįstamais asmenimis.

ŽUVYS

Šios savaitės pradžioje veidmainystė, klasta gali sutrukdyti pasiekti tikslą. Verčiau dovanokite gerumą, rūpestį ir nesiekite savanaudiškų tikslų. Tikėtinas įdomus renginys, romantiškas pasimatymas. Savaitgalio pabaiga neleis pamiršti darbų ir pareigų. Domėsitės techninėmis ir ūkinėmis prekėmis, gyvūnų ir sveikatos klausimais.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių