Astrologinė prognozė sausio 25–31 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje galite būti įtraukti į svetimus rūpesčius arba nerimo sukels artimųjų problemos, finansiniai sunkumai. Nenuleiskite rankų. Prisiimdami naują įsipareigojimą, turite būti įsitikinę, kad sugebėsite pateisinti kitų pasitikėjimą. Artėjant savaitgaliui, jau norėsis nerti į nuotykius. Tai gali būti nuostolinga. Kita vertus, jus nudžiugins virtualieji flirtai, pažintys. Daugiau dėmesio skirkite higienai, sveikatai.

JAUTIS

Šią savaitę jūsų tykos nedžiuginantys netikėtumai. Jie gali būti susiję su sveikata, dominančia veikla, buvusiais partneriais, dalykiniais įsipareigojimais. Gali kilti problemų dėl neteisingai suprastų taisyklių ar pažeistų įstatymų. Daug reikš gebėjimas pasinaudoti naujausia informacija. Nesiekite keršto ir gerbkite oponentus. Savaitgalį turėtų padaugėti jėgų ir ūpo tvarkytis su problemomis. Jums padės mylintys žmonės.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje daugiau dėmesio skirkite kasdieniniams reikalams ir žmonėms, kurie laukia jūsų dėmesio, pagalbos. Galbūt atsiras naujų paskatų kažko siekti. Regis, aktyviai nardysite informacijos jūroje. Jeigu gebėsite pasinaudoti aktualia žinia, galbūt gausite darbą ar užsisakysite naudingą paslaugą. Savaitgalį rinkitės šeimos židinio ramybę. Tai padės sukaupti energijos. Patikrinkite informaciją, kurią gaunate ar ketinate pateikti.

VĖŽYS

Šią savaitę nepavyks plaukti pasroviui, nors to ir norėtumėte. Regis, susidursite su keistu oponavimu ar abejotinais pažadais. Turbūt padaugės rūpesčių, tvarkant verslo, nuosavybės, mokesčių ar praktinius reikalus, dalijantis turtą ar pelną. Visgi vėliau visus vargus turbūt atpirks neblogas rezultatas. Meilės fronte galimos įdomios peripetijos. Savaitgalį norėsis daug judėti, mokytis arba malti liežuviu. Regis, aktyviai reikšitės socialiniuose tinkluose.

LIŪTAS

Nevenkite bendrauti, tačiau venkite provokuoti neprognozuojamus ar priešiškus asmenis, regzti intrigas. Organizmas neatsparus infekcijoms, todėl pasisaugokite. Nuo ketvirtadienio galėsite pasidžiaugti partnerių palaikymu, o galbūt ir konkurentų, oponentų pagarbesniu požiūriu. Visgi dirbdami ir bendraudami būkite labai apdairūs. Neleiskite prasiveržti pykčiui. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite praktiniams reikalams, šeimai, augintiniams.

MERGELĖ

Šios savaitės pradžioje būsite nusiteikę ginti savo interesus, ieškoti pritariančių ir palaikančių. Įvairių patarimų sulauksite iš draugų, pažįstamų ar socialinių tinklų publikos, bet ne visais jais bus įmanoma pasinaudoti ir pasitikėti. Visgi daugiausia stiprybės teiks meilė, vaikai, kūryba. Savaitės pabaigoje jūsų įtaka kitiems bus juntama, net jei patys jausitės pavargę, negaluojantys. Skirkite daug laiko poilsiui.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje stengsitės kažką nuveikti, kad sustiprintumėte savo pozicijas. Susitarti dėl aktualių dalykų bus nelengva. Stigs susikaupimo, tolerancijos. Be to, jūsų požiūris ir reiklumas ne visiems patiks. Regis, bandote aprėpti daugiau nei leidžia situacija ir jūsų galimybės. Savaitgalį jausite keistą nepasitenkinimą, nenorą bendrauti. Atsipalaiduoti padės šviesios mintys, joga, meninė veikla. Saugokite sveikatą.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje jūsų mintys bus sutelktos į mokslo, kultūros, politikos, tarptautines aktualijas. Stengsitės būti objektyvūs ir tolerantiški. Deja, visos šios pastangos gali nueiti perniek, susidūrus su neprognozuojamais asmenimis. Veikite ramiai, išmintingai, tuomet geriau seksis. Karštesni galite būti tik meilėje. Pravartu iš savęs reikalauti ne mažiau nei iš kitų. Savaitgalį būsite nusiteikę bendrauti su bendraminčiais.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje itin rūpinkitės sveikata. Jeigu negaluojate, rimčiau reaguokite į organizmo perspėjančias reakcijas. Derėtų atsisakyti didesnių išlaidų ir pataupyti jėgas bei nervus.  Antroje savaitės pusėje turbūt sulauksite žinių, jei ieškote teisybės, bylinėjatės, laukiate naujienų iš užsienio ar mokymosi įstaigos. Atsakingiau rašykite komentarus. Savaitgalį jums neduos ramybės nebaigti darbai. Saugokitės traumų, infekcijų.

OŽIARAGIS

Šią savaitę pasitelkite kantrybę bendraudami, auklėdami ir ugdydami vaikus. Į jūsų iniciatyvą meilės srityje tikriausiai bus atsakyta, tačiau tinkamai išreikšti jausmus nelabai seksis. Galbūt teks apsispręsti dėl svarbių turtinių, verslo reikalų. Stenkitės išlikti taktiški, pareigingi. Pravartu ir pataupyti, bet neaukojant sveikatos ir higienos. Savaitgalį suksite galvą dėl studijų, ataskaitų, vaikų mokslų ar išvykusio artimo žmogaus.

VANDENIS

Savaitės pradžioje teks atlikti daugybę smulkių darbų. Visgi darbovietėje ir namie reikalai judės ne taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Dėl neapdairumo gali kilti papildomų rūpesčių, o dėl netikėto sveikatos sutrikimo – daug nerimo. Antroje savaitės pusėje prioritetą teiksite santykiams, populiarumui ir pan. Regis, didžiuositės savo arba partnerio pasiekimais ar tikslais. Savaitgalį itin saugokitės traumų, ugnies.

ŽUVYS

Šią savaitę tiek šeima, tiek darbas ir kolegos pareikalaus daugiau dėmesio. Derėtų su draugiškomis nuostatomis atsigręžti į tuos, kurie jums yra svarbūs. Tokiu atveju ir jūs iš jų galėsite tikėtis pagalbos, didesnio noro prisidėti prie bendros gerovės kūrimo. Pravartu rūpintis sveikatos ir grožio profilaktika, mityba, gerinti darbo ir gyvenimo sąlygas. Gali būti aktualu tartis dėl įsidarbinimo, medicininių reikalų. Venkite rizikos kelyje.


Šiame straipsnyje: horoskopasastrologija

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių