Astrologinė prognozė spalio 19-25 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje padaugės reikalų su žiniasklaidos, švietimo darbuotojais, teisininkais, politikais. Jiems padedant, galite išvengti gresiančios žalos, nuostolio. Tikėtina, kad teks prisiimti atsakomybę arba atsiskaityti už atliktus darbus. Derėtų ramiai išsiaiškinti tuos santykius, kurie jus kuo nors įpareigoja. Savaitgalį būsite linkę pasireikšti socialiniuose tinkluose, draugų kompanijoje. Galbūt vertinga bus tam tikra informacija.

JAUTIS

Šią savaitę numatomos pajamos iš atlikto darbo, nuomos, draudimo. Regis, pozityviai bus kalbama apie darbinį užsakymą, sutarties tęsimą, įsidarbinimą. Šildys ir meilės viltys. Galbūt pasiseks įgyvendinti idėją, kuri atneš ne tik naudos, bet ir intelektinį ar kūrybinį pasitenkinimą. Kita vertus, būsite neramūs ir neprognozuojami, jei dalyvaujate kokiame nors konkurse ir iš pusiausvyros veda oponentai, konkurentai.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje būsite linkę aiškintis santykius su konkurentais, mylimaisiais. Regis, sukelsite nerimo slaptiems priešams. Galbūt kils saviizoliacijos klausimas arba staiga nekaip pasijusite fizine ar psichologine prasme. Galite išradingai panaudoti brokuotus, nusidėvėjusius daiktus ir detales. Savaitės pabaigoje dėmesys bus sutelktas į nuo rutinos nutolusius dalykus arba į politikos, švietimo reikalus, užsienį.

VĖŽYS

Šią savaitę gana palanku ieškoti naujų dalykinių, verslo galimybių. Daugiau reikšmės teikite įvaizdžiui, išoriniam grožiui, higienai, nes nuo to daug kas priklausys. Regis, bus ir jaudinamų emocijų, flirtų, meilės žodžių. Seksis išreikšti kūrybingumą, susidraugauti su dominančiais žmonėmis, suderinti interesus. Savaitgalį teks dalytis rūpesčiais su partneriu, perimti dalį jo naštos ar prašyti, kad jis jums padėtų.

LIŪTAS

Šią savaitę imkitės darbų, kuriems reikia kūrybingumo, išradingumo arba išskirtinių žinių. Nusiteikite kolektyvinei veiklai. Galbūt darbe teks ką nors pavaduoti arba konkuruoti dėl norimų pareigų, profesinio statuso, uždarbio. Nesijauskite išnaudojami, jei teks dirbti daugiau už kitus, rūpintis perspektyvomis ir pan. Tai išeis jums į naudą. Savaitės pabaigoje gali užvirti konkurencinė kova arba spręsis partnerystės dilema.

MERGELĖ

Šią savaitę stengsitės kuo daugiau nuveikti namų jaukumo ir šeimos labui. Galite susitikti su žmogumi, nusiteikusiu jums pasiūlyti neblogą sandorį arba padovanoti romantikos. Galite gauti pakvietimą į pobūvį, renginį, patirti džiaugsmo iš meno, meilės, bendravimo su vaikais, visuomeninės veiklos. Savaitės pabaigoje turėsite galimybių gerai pasidarbuoti arba kokybiškai pailsėti. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, vaistais ir pan.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę teks skirti daugiau laiko reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Regis, jums labai rūpės svetimi pinigai ir sandėriai. Verčiau pirma pasirūpinkite savo finansiniais įsipareigojimais. Gali būti, kad slapta puoselėsite meilės jausmus, galbūt susižavėsite žmogumi iš savo aplinkos ar socialinių tinklų. Savaitės pabaigoje norėsis pramogų ir turbūt jų susigalvosite pagal finansines ir kitas galimybes.

SKORPIONAS

Savaitė aktualija – verslo, komforto ir uždarbio klausimai. Galite sudaryti naudingą sandorį, tik svarbu teisingai sutvarkyti formalumus, kad vėliau nekiltų problemų. Įmanomas nepamirštamas meilės nuotykis. Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, logistikos, žiniasklaidos, reklamos. Suaktyvės kontaktai su giminaičiais ir pažįstamais. Širdį jaudins meilės viltys ir jų išsipildymai. Savaitgalį tenkinsitės rutina, šeima.

ŠAULYS

Šia savaitę sveikatos, medicinos klausimai staiga gali tapti prioritetu. Kad ir kas sunegaluotų iš jūsų aplinkos, tai atsilieps ir jums, susidarys padarinių grandinė. Gana palanku tvarkyti nuosavybės reikalus, dokumentus. Galite gauti tai, kas jums pelnytai priklauso, arba finansiniai, turtiniai reikalai labiau konkretizuosis. Savaitgalį gebėsite įkalbėti žmones, kad palaikytų jūsų nuomonę ar sumanymus.

OŽIARAGIS

Šią savaitę jums labiausiai norėsis atsipalaiduoti, tačiau rūpės ir darbo klausimai. Tikėtinas senų gerbėjų ir naujų pažįstamų dėmesys. Aktualios kalbos suksis apie teisingumą, politiką, studijas, tarptautinį renginį. Regis, aiškiai susivoksite savo jausmuose, noruose, išsikelsite tikslą ir jo sieksite. Sėkmės tikimybė didės juo labiau, kuo labiau skleisite ramų pasitikėjimą savimi. Savaitgalį džiaugsmo teiks komfortas, gražūs daiktai.

VANDENIS

Šią savaitę tikėtini intriguojami pasiūlymai, įvairios naujienos. Vis dėlto, jei planavote visą dėmesį skirti darbui ir kolektyvui ar draugams, viskas gali pakrypti netikėta linkme. Galbūt teks susikoncentruoti į įvykius šeimoje, namuose arba izoliuotis ir dirbti vienumoje. Prasta savijauta, išsiblaškymas ar svaigalai gali įvelti jus į problemas. Neskubėkite patikėti nepatikrinta informacija. Savaitgalį neprovokuokite negatyvių reakcijų.

ŽUVYS

Šią savaitę turbūt negalėsite atsikratyti įkyrių minčių apie darbą, dalykines ambicijas ir problemas. Vis dėlto turėtumėte pastebėti, kad aplinkiniai elgiasi geranoriškiau. Numatomi rimti pokalbiai su politikais, pareigūnais. Sugebėsite gerai organizuoti reikalus, telkti kolektyvą, sumaniai bendrauti ir derėtis. Deja, savaitgalį jausitės labai pavargę, o gal net sunegaluosite. Maloniausia bus mėgautis nieko neveikimu, privačia erdve.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių