Astrologinė prognozė vasario 10–16 d.

AVINAS

Savaitę pradėsite nerimaudami dėl sveikatos, profesinės situacijos, santykių darbe ir nedarbe. Vis dėlto beveik iš karto ims rastis užsiėmimų, leidžiančių pasidžiaugti gera draugija. Deja, dėl kažkokių ryšių gali tekti ir pasigailėti. Savaitgalį kils pagundų išlaidauti, gyventi ne pagal galimybes, tikėtina kelionė. Kai kurias savo tiesas verčiau pasilaikykite sau, neviešinkite.

JAUTIS

Savaitę pradėsite neblogai nusiteikę. Jausitės lyg žuvys vandenyje, atlikdami veiklas susijusias su augančia karta, kūrybiniais projektais, sportu, dizainu, reklama, žiniasklaida ir kt. Gali kilti ūpas paremontuoti namus, padailinti savo aplinką, pagerinti asmeninį įvaizdį. Savaitgalį atsiras asmenų, aktyviai siekiančių jūsų dėmesio. Tikėtinos ir romantiškos vilionės.

DVYNIAI

Šią savaitę jums teks prisiversti kai ką atlikti iki galo ir darbe, ir namuose. Tai metas, kai ypač norisi stabilumo, komforto, namų ramybės. Vis dėlto nuo savaitės vidurio jau turėsite imtis naujų užduočių, ieškotis informacijos, kuri anksčiau nebuvo aktuali. Galite gauti žinių iš toli. Savaitgalį susirūpinsite savo įvaizdžiu. Galbūt nusipirksite kosmetikos, gražų drabužį.

VĖŽYS

Šią savaitę uoliai spręsite problemas ir tvarkysite reikalus. Jums nestigs žinių, išminties, kruopštumo. Galite gauti pasiūlymą, sudaryti sandorį ar įsigyti remonto, buities, technikos prekių, paslaugų už prieinamą kainą. Daugės ūpo stengtis dėl šeimos gerovės. Savaitgalis prasidės nuotaikingai, tačiau dėl tam tikro nesaikingumo netrukus gali kilti sveikatos problemų.

LIŪTAS

Savaitė turėtų džiuginti. Gali būti, kad gausite atlygį už seniau atliktą darbą. Regis, neblogai sektis derybos, sutarčių sudarymas, darbai susiję su žiniasklaida, leidyba, švietimu. Gali tekti koreguoti kai kuriuos planus, papildomai padirbėti. Savaitgalį geriausiai jausitės komfortiškoje, jaukioje namų aplinkoje su artimiausiais žmonėmis. Tiktų užsiimti namų ruoša.

MERGELĖ

Šią savaitę vieni dalykai bus pagaliau išbandyti ir neberūpės, o kiti dar tik prasidės ir pamažu įgis pagreitį. Kažkas iš artimos aplinkos žmonių jums gali pateikti neblogą pasiūlymą. Regis, pavyks užsidirbti pinigų ar įsigyti trokštamą daiktą, sudaryti sutartį, užsakymą. Deja, vaikai gali pridaryti rūpesčių. Savaitgalį tikėtini komplimentai, flirtai.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje judėsite iš inercijos ir tik kai kuriuos reikalus tvarkysite su užsidegimu. Su tradicine ir netradicine medicina, menais, konfidencialiais susitarimais susijusios sritys domins labiau nei kitos. Nuo trečiadienio kažkas gali priversti jus susinervinti. Savaitgalį sėkmės metas tęsis, tačiau galite gauti kiek nerimo keliančią žinią apie artimą žmogų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia bus nebloga, ypač jei turite draugų, pagalbininkų arba jus supa geras kolektyvas. Regis, jums seksis telkti bendraminčius. Nuo trečiadienio prarasite tokį aktyvumą. Galbūt sveikatos problemos, o gal laikina vidinė disharmonija trukdys jums pasireikšti. Savaitgalis bus banguotas. Gali būti ir sunkaus darbo, mokymosi ar sporto, ir meilės, švelnumo, malonumų.

ŠAULYS

Savaitė gali prasidėti nervingai. Viena iš priežasčių – nemažas darbų krūvis. Apie savaitės vidurį įtampa nuslūgs, veikiausiai pavyks susidoroti su finansiniais, profesiniais, mokslo rūpesčiais. Pamėginkite paskirti pasimatymą asmeniui, kurio slapta ilgitės. Derėtų saugotis infekcijų, antraip savaitgalį pradėsite negaluodami.

OŽIARAGIS

Ši savaitė žada neblogų pasiekimų, jei studijuojate, palaikote ryšius su užsieniu, publikuojate, tarpininkaujate, organizuojate konferencijas, vykstate į tarptautinius renginius. Regis, puikiai pritaikysite savo žinias praktinėje veikloje. Vis dėlto galite neišvengti kritikos, nesupratimo. Savaitgalį pradėję pernelyg azartiškai, galite sunegaluoti ar įklimpti į problemas.

VANDENIS

Savaitės pradžioje reikėtų atlikti neatidėliotinus finansinius reikalus, sumokėti mokesčius, įmokas, skolas. Regis, nepagailėsite pinigų kažkokiam pertvarkymui. Tai gali būti susiję ir su verslais, ir su įvaizdžiu, ir su investicijomis, asmeninių santykių pokyčiais ar kt. Antroje savaitės pusėje galima kelionė, daug žadanti pažintis. Savaitgalį pravartu mokytis, skaityti.

ŽUVYS

Šią savaitę gali pasireikšti didesnis aplinkinių reiklumas. Vis dėlto gana palanku megzti bendradarbiavimo, partnerystės ryšius, dalyvauti konkursuose dėl darbo, projektų ir pan. Pasistenkite susitvarkyti su abejonių keliančiais tarpusavio santykiais, finansiniais įsipareigojimais. Stenkitės konstruktyviai spręsti nesusipratimus. Savaitgalį galite sulaukti svečių iš toli.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Dar daugiau panašių peizdalu spausdinti, reikia, nes jokių rimtų temų neturite beraščiai
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių