Astrologinė prognozė vasario 17–23 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje domins reikalai, susiję su užsieniu, mokslu, teise. Galbūt kils noras ieškoti atsakymų į svarbius būties klausimus, spręsti globalias problemas. Galite gauti pakvietimą į darbo pokalbį, visuomeninį renginį, pristatymą, pasimatymą ar pan. Jei norite sėkmės, parodykite kuo daugiau lankstumo ir pagarbos kitiems. Savaitgalį jums ne pro šalį gerai pailsėti. Venkite triukšmingų susibūrimų, intensyvios veiklos.

JAUTIS

Šią savaitę teks tvarkyti reikalus, susijusius su finansais, dokumentais, teisėtvarka, informacija, tarptautiniais reikalais, mokslu. Pagaliau išsispręs aktualus klausimas. Galbūt sulauksite rėmėjų paramos, susižavėsite nepažįstamu asmeniu, nauja idėja arba kažkam padarysite didelį įspūdį. Savaitgalį numatoma šaunių susitikimų su draugais, kolektyvinių pramogos, įvairių renginių. Jeigu užmegsite naują pažintį, ji bus perspektyvi.

DVYNIAI

Jausite norą bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromisų. Tikėtinas įpareigojantis pokalbis su dalykiniu partneriu, konkurentu. Galite gauti pasiūlymą, žadantį verslo, finansines perspektyvas ar susijusį su kelione, mokymais, projektais. Galbūt pagaliau pasirašysite seniai paruoštą, bet atidėliotą dalykinę ar turtinę sutartį. Savaitgalį būsite nusiteikę daug naršyti internete ar kitaip bendrauti su pasauliu, nepažįstamais žmonėmis.

VĖŽYS

Savaitės pradžia žada pokalbių dalykinėmis ir finansinėmis temomis. Galite išgirsti dominančią žinią, susijusią su darbo paieškomis arba sveikatos situacija. Gali pavykti patraukti savo pusėn konkurentus, įveikti varžovus. Neabejingo požiūrio į jūsų situaciją galite tikėtis iš dominančio žmogaus. Kita vertus, iš jūsų bus reikalaujama konkretumo, aiškumo. Savaitgalį mintys kryps į ateities planus, svajosite apie keliones.

LIŪTAS

Savaitės pradžia stimuliuos kūrybai, meilei, pramogoms, sportui, užsiėmimams su vaikais, jų lavinimui. Jums turėtų pavykti susidoroti su problemomis darbe. Ilgalaikės pastangos turėtų duoti rezultatų. Arba būtent dabar sudarysite ilgalaikę sutartį, susitarsite dėl įsidarbinimo, tarpininkavimo, finansavimo ar pan. Savaitgalį galbūt atgausite skolą arba pavyks išvengti galimo nuostolio. Pasistenkite pernelyg nešvaistyti pinigų.

MERGELĖ

Šią savaitę daug dėmesio reikalaus ir šeima, ir darbas. Kartu dar norėsis patirti pramogų, romantikos. Galimi netikėti pasiūlymai verslo reikalų srityje arba sudomins veikla, susijusi su įdomiais kūrybiniais projektais, mokslinėmis inovacijomis ar kt. Turėsite daugiau reikalų su augančia karta. Savaitgalį būsite nusiteikę bendrauti. Vieniems nesinorės nei kur nors eiti, nei ką nors veikti. Bus puiku, jei suderinsite interesus su antrąja puse.

SVARSTYKLĖS

Regis, šiuo metu jums teks tvarkyti dokumentus, sutartis, narplioti supainiotus reikalus, ieškoti reikalingos informacijos. Turėtų pavykti susitarti dėl darbo, užsakymo. Jeigu užteks laiko, pravartu pasitvarkyti buityje, rasti bendrų užsiėmimų su šeimos nariais. Galite turėti rūpesčių su senyvo amžiaus artimaisiais. Savaitės pabaiga jums turėtų būti nebloga. Nestokosite kūrybingumo, humoro jausmo.

SKORPIONAS

Jeigu šiuo metu ieškote uždarbio šaltinio, informacijos ar meilės, būsite ypač aktyvūs. Pastangos ir susitikimai jūsų nenuvils. Galimi netikėtumai, intriguojami pasiūlymai. Su artimos aplinkos žmonėmis galite susitarti dėl svarbių jums dalykų, bendrų renginių. Savaitgalį numatoma flirtas, pasimatymas arba šauni šeiminė pramoga. Regis, jums pavyks atitrūkti nuo darbinių problemų ir įgrisusių rūpesčių.

ŠAULYS

Jeigu negailėsite energijos, šią savaitę ne tik pasieksite gerų rezultatų, bet ir atsikratysite įtampos, neigiamų emocijų. Tikėtini pinigai, komercinė sėkmė. Tinkamas metas ataskaitoms, rašto darbams užbaigti, susitarimams įvykdyti. Kai ką turite suskubti atlikti būtent dabar. Galite apsispręsti dėl dalykinio ar kitokio pasirinkimo. Savaitgalį teks nemažai bendrauti. Sužinota informacija gali pasirodyti jums labai aktuali.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje tikriausiai atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti atsargiai. Jums derėtų malšinti norą atvirai kautis su priešais – tik aplinkiniais keliais ir gudrumu galite šį tą laimėti. Regis, nuo trečiadienio būsite nusiteikę imtis nelengvų darbų. Gali būti, kad jūsų sąskaitoje padaugės pinigų arba pasirašysite naudingą sutartį. Savaitgalį pavyks pailsėti, pasilinksminti, nueiti į pramoginį renginį, svečius.

VANDENIS

Pirmas porą dienų intensyviai bendrausite, seksis megzti dalykinius ir draugystės ryšius. Bus galimybių atgaivinti seną pažintį. Nuo savaitės vidurio neblogai turėtų sektis su kūryba, labdara, socialiniais reikalais susijusi veikla. Nieko nesugadinsite, jei vengsite blaškančio šurmulio ir nesiimsite darbų, kurių nesugebate. Savaitgalį labiausiai norėsis mėgautis žemiškais malonumais. Regis, šeimai norėsis to paties.

ŽUVYS

Šią savaitę bus kalbama apie dalykinius planus, verslo perspektyvas. Geriau seksis, jei dirbdami rimtai įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis. Galite susitikti su žmonėmis, kurių seniai nematėte. Susitikimai, pokalbiai ir džiugins, ir praturtins naudinga informacija. Savaitgalį tiktų gilintis į informaciją, internetu ar kitaip bendrauti su kompetentingais žmonėmis – tai gali labai praversti.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių