Astrologinė prognozė vasario 21–27 d.

AVINAS

Pasiseks įgyvendinti finansinius planus, sutvarkyti investicinius, verslo reikalus, jeigu esate gerai informuoti ir įsigilinę į situaciją. Svarbu nepulti rizikuoti aklai. Savaitės antroje pusėje itin daug bus kalbama apie įvykius užsienyje, keliones, migraciją, ateities planus. Gali nustebinti informacija internete. Savaitgalį atsiras naujų interesų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje neblogai seksis tarpininkauti ir konkuruoti su kitais. Jeigu jums patiems reikalingi patikimi tarpininkai ar partneriai, verta konfidencialiai pasiteirauti apie pretendentus. Vis dėlto teks bendrauti ir su nepritariančiais, juos įtikinėti. Antroji savaitės pusė skatins pasiduoti meilės traukai, ryžtis tam tikrai transformacijai ar keistai naujovei.

DVYNIAI

Galite dalyvauti konkurse, susijusiame su įsidarbinimu, struktūrine parama projektui. Jei jums stinga kompetencijos, norimų rezultatų bus sunku pasiekti. Savaitės antroje pusėje neišvengsite santykių aiškinimosi, keistų pokalbių. Nevenkite jų, tačiau stenkitės neperžengti etiško bendravimo ribų. Saugokitės sukčių. Savaitgalį būsite linkę išlaidauti malonumams.

VĖŽYS

Ir patys geriau suvoksite, ir kiti pamatys, ką esate sukaupę, ko nusipelnę arba stokojate. Puiku, jeigu energiją skirsite kūrybiniams sumanymams įgyvendinti, sportinei, pedagoginei ar mokslinei veiklai. Gali būti, kad gausite žinią, susijusią su verslo aktualijomis, darbo paieškomis, sveikatos patikra. Vis dėlto kai kurios naujienos jus gali šokiruoti.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje patirsite įtampą, jeigu teks viešai kalbėti, laikyti egzaminą, vykti į kelionę. Normalu, jei siekiate, kad jūsų šeimai būtų patogiau gyventi. Vis dėlto svarbu laikytis įstatymų ir saugoti reputaciją. Nuo ketvirtadienio būsite aktyvūs ir kūrybingi, linkę rizikuoti ir išlaidauti. Kad ir kokie būtumėte apsukrūs, lengva įkliūti į pavojingas pinkles.

MERGELĖ

Bus ką veikti, jeigu jūsų veikla susijusi su informacija, logistika, žiniasklaida, reklama, švietimu. Regis, plėsite savo žinių ir įgūdžių lobyną. Nuo ketvirtadienio nusimato ir šilto, ir šalto. Nevenkite rodyti romantinius jausmus, kūrybingai improvizuoti, įrodinėti tai, kuo tikite. Iš užsienio gali atskrieti nerimą keliančios žinios.

SVARSTYKLĖS

Teks daugiau dėmesio skirti materialinei gyvenimo pusei, dėl kažko derėtis, mokėti avansu. Įmanoma tam tikra provokacija – jūsų sąžiningumo arba kompetencijos patikrinimas. Gali nustebinti šeimos nario ar kolegos poelgis. Savaitgalį bus daug emocijų. Vis dėlto neblogai seksis, jei orientuositės į šeimą, buitį, kursite jaukumą, darną. Šie dalykai suartins.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje bus nelengva imtis darbų, projektų, reikalaujančių kantrybės ir tęstinumo. Netikėtų problemų gali kilti namuose, šeimoje. Savaitės antroje pusėje jausis daugiau meilės, noro padėti, bet kartu – liežuvio aštrumo, impulsyvaus reagavimo. Neatlikti įsipareigojimai arba pašliję santykiai gali tapti savigraužos priežastimi.

ŠAULYS

Galite sulaukti pagalbos iš labdaringų organizacijų arba patys būsite nusiteikę gana labdaringai. Gauta konfidenciali informacija gali pasitarnauti nekilnojamojo turto ir gydymosi srityje. Antroje savaitės pusėje labiau vargins įvairūs neaiškumai, nestabilumas darbe. Iš artimųjų arba kolegų galite sulaukti staigmenų. Neverta aiškintis santykių, atvirauti.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje palanku skirti susitikimus, su komanda ieškoti sprendimų ir net laisvalaikį leisti su bendraminčių kompanija. Seksis demonstruoti organizacinius sugebėjimus. Vis dėlto tartis dėl dalykų, kurie rimtai įpareigoja arba daug kainuoja, derėtų be skubos. Pravartu viską nuodugniai apskaičiuoti. Regis, nuo ketvirtadienio jau stigs noro dirbti, bendrauti.

VANDENIS

Galite gauti svarbių žinių, susijusių su politika ar darbu užsienyje, kelione, tarptautiniais renginiais. Dalykiniai pokalbiai suteiks postūmį įpareigojamam susitarimui. Pasistenkite, kad neliktų teisinių ar komercinių neaiškumų. Visos detalės yra svarbios. Savaitės antroje pusėje niekuo nederėtų aklai pasitikėti, jei nenorite naujų problemų.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje jums labiausiai rūpės nekasdieniški reikalai, užsienio ir kelionių naujienos. Tikriausiai pavyks gauti ar pateikti reikalingą informaciją, pademonstruoti kompetenciją. Savaitės antroje pusėje atsiras nenumatytų rūpesčių. Talentingai manipuliuosite kitų žmonių jausmais ir tai iš dalies jums padės išlaviruoti iš bet kokios situacijos. Venkite rizikos kelyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

ogi

ogi portretas
karo nebus nes tai pasake exdarjana tik bus vykdomos provokacijos tu agesoriu kurie patys rekia patys musa lisdami i suvereniu valstybiu zmoniu gyvenimus===
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių