Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 22 d.)

Astrologinė prognozė balandžio 22-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Gali būti prasitarta apie numatomą reformą darbe ar kitur, kuri turėtų būti jums naudinga. Elkitės taip, kad jūsų sąžinė būtų kuo ramesnė, o laisvalaikis po darbų – kuo malonesnis.

JAUTIS. Šiandien būsite nusiteikę filosofuoti, aptarinėti politikos, užsienio, migracijos, švietimo ir mokslo temas, domėtis kelionių maršrutais. Galite labiau domėtis ir įstatymais, gauti pageidaujamus atsakymus.

DVYNIAI. Aktualūs bus paskolų, mokesčių, investicijų klausimai. Galite išsiaiškinti seniai jus dominusį klausimą, deklaruoti pajamas. Būsite nusiteikę ir gausiau paišlaidauti.

VĖŽYS. Regis, neišvengsite konkurencinės kovos, kad ir kokia sritis jums būtų aktuali – mokslo, darbo, pramogų verslo, kūrybos, meilės. Tačiau iš konkurentų galite sulaukti ir komplimentų, tam tikro pripažinimo.

LIŪTAS. Būsite darbštūs, kartu daug reikalausite iš pavaldinių, kolegų. Tikriausiai labiau parūps ir įvaizdžio, sveikatos klausimai. Nepagailėsite pinigų jų sprendimui.

MERGELĖ. Regis, kiek ūgtels troškimas populiarumo, pripažinimo, meilės, kūrybinės realizacijos. Veikiausiai to siekti šiandien jums niekas netrukdys, galėsite daryti, kas patinka.

SVARSTYKLĖS. Regis, turėsite rūpesčių ir darbe, ir namuose. Visiems reikės jūsų dėmesio. Tačiau ir jums norėsis atsiremti į tvirtą petį, svajosite apie saugų, jaukų komfortą. Stenkitės pasidžiaugti tuo, ką turite, bei dalintis su kitais tuo, kuo galite.

SKORPIONAS. Norėsis kuo greičiau baigti darbus ir užsiimti savaitgalio planais. Turbūt sėkmingai pasinaudosite taikliais patarimais. Galite išvykti į trumpą kelionę.

ŠAULYS. Regis, nestokosite uoslės pelningiems sandoriams bei seksis išsirinkti kokybiškas prekes. Jeigu aktualu, gali atsirasti neblogai apmokamas darbelis, užsakymas.

OŽIARAGIS. Jūsų asmeninė iniciatyva vis labiau atsigauna. Naujai kylančios idėjos, nuojautos gali būti reikšmingos. Kita vertus, nepraraskite budrumo, ypač jei ketinate investuoti.

VANDENIS. Ši diena turėtų būti gera meniškų polinkių asmenims, religinių organizacijų atstovams, filantropams arba laukiantiems pagalbos iš labdaros ar medikų. Smagu bus ir tiesiog atsipalaiduoti, pasilepinti tuo, kas jums yra malonu.

ŽUVYS. Tai diena susitikimų su žmonėmis, draugais, bendraminčiais. Jausitės kviečiami, laukiami. Bus kalbama apie renginius, aptariama, ką įdomaus galima susiorganizuoti, pamatyti.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių