Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 3 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė balandžio 3-iajai, šeštadieniui.

AVINAS. Šį rytą turbūt kažkur vyksite, bendrausite su užsienyje esančiais giminaičiais ar kt. Galbūt demonstruosite savo žinias, išprusimą. Popiet teks kibti į darbus – jei ne darbe, tai namuose.

JAUTIS. Galbūt išvyksite į kelionę, dalyvausite virtualiame renginyje, pristatyme ar pan. Džiugins aplinkinių reiškiamas susidomėjimas. Vis dėlto mažai pažįstamiems žmonėms nepatikėkite savo daiktų, dokumentų.

DVYNIAI. Jeigu branginate artimus santykius, pasistenkite būti objektyvūs ir galvoti ne tik apie savo naudą. Ji turi būti abipusė. Siekite darnos bendraudami su antrąja puse, mylimu žmogumi. Galite patirti aistringų akimirkų.

VĖŽYS. Būkite dėmesingesni ir atlaidesni šeimos nariams, giminaičiams. Nederėtų priekaištauti dėl jausmų ar pinigų stygiaus. Raskite bendrų pramogų ar bent jau nevaržykite vienas kito iniciatyvos.

LIŪTAS. Regis, iš ryto nemažai dėmesio skirsite sveikatai arba tvarkai namuose. Apskritai tai nebloga diena pramogoms, jeigu jaučiatės pakankamai sveiki ir nepavargę.

MERGELĖ. Geriausias vaistas nuo visų bėdų jums būtų meilė, romantika, saikingas sportas. Leiskite sau atsipalaiduoti ar bent jau pasvajokite apie malonius dalykus. Visgi derėtų vengti atsitiktinių nuotykių bei svaigalų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų nuotaikos ir savitvardos. Pasistenkite nenuvilti artimo žmogaus. Jeigu buvote kažką pažadėję, nemėginkite išsisukti. Regis, vienas asmuo per atstumą virtualiai kurstys jūsų meilės svajas.

SKORPIONAS. Tikriausiai kils didelis susidomėjimas žiniasklaidos, interneto informacija, reklama. Jums lyg oro reikės bendravimo, dėmesio. Pavienių pašnekovų tikrai rasite.

ŠAULYS. Diena bus smagi, jeigu laiką leisite tarp savų žmonių. Galbūt kils poreikis paklausyti draugiško patarimo ir atsikratyti blogo įpročio, gerinti mitybą, keisti įvaizdį.

OŽIARAGIS. Pasistenkite praleisti šią dieną bendraudami su artimaisiais ar su gerais draugais. Jie suteiks jums optimizmo, padės išlikti objektyvesniems, jeigu susipainiojote troškimuose. Skleiskite meilę, šilumą, būkite atlaidūs.

VANDENIS. Regis, nelabai gerai jausitės. Tikriausiai kamuos pagirios ar persivalgymo padariniai. Venkite bendravimo su tais, kuriais nepasitikite ir kurių įkyrumas jus vargina. Mokėkite subtiliai atsiriboti.

ŽUVYS. Geriau už kitus šiandien jus supras bendraminčiai. Pokalbiai su jais pralinksmins, nuramins, leis aiškiau suvokti tikslus. Gali atsinaujinti nutrūkęs draugystės ryšys arba atsiras tokių galimybių.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių