Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 8 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė birželio 8-ajai, antradieniui.

AVINAS. Ši diena bus su aštrokais prieskoniais. Jūsų materialiniai, turtiniai planai gali pakibti ore. Pasitelkite kantrybę, būkite vieningesni su artimaisiais, kolegomis.

JAUTIS. Pasižymėsite bekompromisiu elgesiu arba su tokia pozicija susidursite. Bus lengva susikompromituoti, susipykti, patikėti ne tuo, kuo derėtų. Jeigu neleisite reikštis savo vidiniam gaivalui, pilnam pavydo, pykčio, tuomet diena bus gana produktyvi.

DVYNIAI. Šiandien netrykšite energija. Ir imunitetas gali kiek susilpnėti, todėl labiau kibs infekcijos, alergijos. Regis, turite slaptų priešų, rezgančių intrigas, o galbūt net jus klastingai šmeižiančių.

VĖŽYS. Šiandien nusimato ir linksmybių, ir susirūpinimo. Nepalanki diena pinigų skolinimui. Svarbu išlaikyti draugiškus santykius su aplinkiniais, kai ką taktiškai nutylint ar geranoriškai patariant.

LIŪTAS. Šiandieną venkite naujų eksperimentų versle, neskubėkite sudarinėti neapgalvotų sutarčių ar spontaniškai nutraukinėti seniau sudarytas. Venkite rizikuoti, skleisti gandus.

MERGELĖ. Ši diena gali būti produktyvi, leidžianti pasireikšti mokslo, politikos, tarptautinėje srityje. Kita vertus, dėl vertybinių dalykų galite patirti išbandymų.

SVARSTYKLĖS. Tesėkite senus pažadus, vykdykite įsipareigojimus. Naujoves subrandinkite, neskubėkite investuoti, skolinti pinigų. Jeigu turite negrąžintų skolų, derėtų atsiskaityti su kreditoriais. Pasisaugokite įvairių provokacijų.

SKORPIONAS. Šiandieną jūs galite daug ką sugadinti tiek santykiuose, tiek karjeros reikaluose. Nuo realių rizikingų veiksmų kol kas susilaikykite. Bent jau iki tol, kol nebebus blaškymosi, svyravimų.

ŠAULYS. Kai kurie darbiniai įsipareigojimai kels didelį rūpestį. Mažai bus paisoma jūsų nuomonės, nuopelnų ir protingų pastebėjimų. Gali susikaupti daug apmaudo, nepasitenkinimo.

OŽIARAGIS. Tikėtinas kūrybinis polėkis, sportinis ar kitoks azartas. Galite sudalyvauti varžybose ar kitaip išbandyti jėgas. Tačiau galimos ir nemalonios staigmenos. Saugokite nuo pavojų vaikus, mylimus žmones ir patys jų neskriauskite.

VANDENIS. Šiandien galite jausti susierzinimą, kylantį dėl kitų žmonių daromų pastabų, keliamų reikalavimų arba jų nedorumo. Patinka ar nepatinka, turėtumėte susitaikyti su tuo, kas yra, net jei tai kertasi su jūsų požiūriu ar tikslais.

ŽUVYS. Tikėtini kontaktai su įvairiais žmonėmis. Bus nelengva įtikti aplinkiniams – jie tikėsis kažko daugiau nei jūs galite pasiūlyti. Bus geriau, jeigu nepradėsite aiškintis ir išvengsite žodžių „mūšio“.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių