Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 15 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 15-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Tai gali būti problemiška diena, ypač jei turite skolų ir krinka jums svarbūs santykiai. Nenusiminkite, sulaukę kritikos, nepritarimo. Tokiu atveju greičiau ateis suvokimas, ką darote ne taip.

JAUTIS. Gali pasikeisti požiūris į pažįstamą asmenį, ypač jei jis jums yra skolingas arba galėtų kažkaip padėti, tačiau atsisako. Apskritai, būsite gana nedraugiškai nusiteikę ir sutuoktinio, partnerio atžvilgiu. Galimi rimti šeiminiai konfliktai, traumos.

DVYNIAI. Šiandien daug dėmesio skirsite ir mitybai, dietai, sveikatos ir grožio profilaktikai. Rūpesčių gali kilti dėl augintinių. Jeigu esate kelionėje, tikėtini incidentai.

VĖŽYS. Regis, pasiklysite tarp įvairių asmeninių poreikių ir pagundų. Gali būti, kad sulauksite pavydo scenos ar nemalonaus santykių aiškinimosi. Vertėtų labiau kontroliuoti savo elgesį, kalbą, tuomet greitai galėsite viską vėl sureguliuoti.

LIŪTAS. Tai gali būti nervinga diena. Dėl kažkokių priežasčių galite pasijusti pralaimėję, pažeminti ar tiesiog neįvertinti. Galbūt norėsis kažkam kibti į atlapus, tačiau patys suvoksite, kad tokiu būdu problemų neišspręsite.

MERGELĖ. Šiandien jausitės nesaugiai, kad ir kur būtumėte. Jums labai reikės jausti artimų žmonių palaikymą, supratimą. Atsargiai kelyje bei kontaktuojant su neprognozuojamais asmenimis.

SVARSTYKLĖS. Regis, labai norėsis komforto, grožio savo aplinkoje. Tikriausiai jūsų poreikiai viršys galimybes, arba tiesiog neatsispirsite pagundai išlaidauti. Virtualiai užsisakyta prekė gali nuvilti. Labiau rūpinkitės vaikais.

SKORPIONAS. Nuotaikos bus gana prieštaringos, o diena nelengva. Gali varginti prasta savijauta, nepaaiškinamas nerimas. Reikia saugotis pavojingų avarinių situacijų, atidžiai prižiūrėti vaikus.

ŠAULYS. Ūkinės, techninės problemos šiandien gali vesti jus iš pusiausvyros, jaukti planus. Jeigu ne jos, tai darbe laiku neatlikti darbai neleis atsipalaiduoti savaitgaliui. Tausokite savo ir kitų nervus.

OŽIARAGIS. Prastą mylimo žmogaus ar draugo nuotaiką galima bus įveikti draugiškai pabendravus, o galbūt – atsiprašius, pamaloninus originaliu siurprizu. Tik nepraraskite saiko leisdami pinigus.

VANDENIS. Emociškai įtempta diena ir namuose, ir už jų sienų. Įvykiai bei gaunama informacija kels susirūpinimą. Be to, jums gali atrodyti, kad visi pašnekovai jums oponuoja, nepritaria ar netgi yra atvirai priešiški.

ŽUVYS. Diena bus turininga. Galbūt teks tvarkyti su išsilavinimu, kultūra, migracija, idėjiniais įsitikinimais susijusius klausimus. Tai, ką šiandien sužinosite, suteiks moralinių dilemų. Tikrinkite informaciją, nebūkite patiklūs. Atsargiai kelyje. Saugokite sveikatą.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių