Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 22 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 22-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Ši diena nežada linksmybių, tačiau kai kurie draugų pasiūlymai jums gali patikti. Deja, nemalonių rūpesčių gali sukelti senyvi žmonės arba pašliję santykiai su jais.

JAUTIS. Šiandien gana blaiviai vertinsite savo galimybes bei perspektyvas. Jausitės geriau, jeigu savaitgaliui nepasilikote sunkių darbų ir nesukate galvos dėl karjeros.

DVYNIAI. Diena gali iškelti uždavinių, susijusių su studijomis, egzaminais, projektais. Nevenkite paplušėti, pasukti galvą ir nepykite ant tų, kurie jus verčia tobulėti, mokytis, kelti kvalifikaciją, ieškotis darbo ar pan.

VĖŽYS. Jums rūpės išsiaiškinti kai kuriuos finansinius klausimus, vaikų ir kitų artimųjų poreikius, numatomas atostogų galimybes. Regis, stokosite pozityvaus optimizmo.

LIŪTAS. Nors bus nervingų situacijų, jūs neturėtumėte prarasti ūpo suprasti kitus, įsiklausyti. Regis, daug kalbėsite apie gimines, artimuosius bei turtines, finansines aktualijas. Galite suvokti, kad esate įskaudinęs jums neabejingą asmenį.

MERGELĖ. Ši diena gali priversti susirūpinti sava arba artimo žmogaus, naminio gyvūnėlio sveikata, išvaizda, higiena, užtrukusia ūkine problema. Galite apsispręsti dėl medicininių ar grožio procedūrų, o jei aktualu – dėl darbo keitimo ir pan.

SVARSTYKLĖS. Diena bus nelabai maloni, jeigu trokštate pramogų, bet trūksta galimybių, pinigų arba drąsos juos leisti. Gali būti, kad teks drausminti vaikus ar atlyginti jų padarytus nuostolius.

SKORPIONAS. Nemažai dėmesio šiandien pareikalaus šeima, namai, vaikai. Galbūt pagaliau surengsite rimtą šeiminį pasitarimą gyvenimo sąlygų, pareigų ir poreikių klausimais. Rūpesčių gali sukelti pagyvenę artimieji.

ŠAULYS. Šiandien teks bendrauti su tais kaimynais ar giminaičiais, kurių draugijos mieliau išvengtumėte. Nerimo gali sukelti ir kažkoks straipsnis, išgirsta informacija ar gautas pranešimas.

OŽIARAGIS. Diena bus gana buitiška, teks rūpintis žemiškais, materialiais dalykais. Daug kalbų ir darbų suksis apie skolas, kainas, nekilnojamąjį turtą, tiekimo bei nuomos reikalus. Galbūt tarsitės dėl bendro verslo, namo statybų ar pan.

VANDENIS. Giminaičiai arba pažįstami asmenys jums gali priminti senus įsipareigojimus, pareikalauti vykdyti pažadus. Jums norėsis įveikti kliūtis, tačiau jų gali net padaugėti.

ŽUVYS. Ši diena kiek nuslopins jūsų polėkį, suvaržys galimybes. Jeigu tikitės ypatingo dėmesio, galite nusivilti. Gali išryškėti tai, kas ką tik tvyrojo abejonių rūke arba sklandė gandų pavidalu.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių