Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 23 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 23-iajai, pirmadieniui.

AVINAS. Šiandien užplūs abejonės, keistos nuojautos. Jusite, kad kai kurias savo klaidas privalote ištaisyti, jei norite toliau gyventi ramia sąžine. Pravartu vienumoje apsvarstyti savo tolesnius žingsnius.

JAUTIS. Ši diena palanki susitikimams, renginiams, draugystės ir meilės ryšių mezgimui bei atnaujinimui. Savo iškalba, draugiškumu galite pakerėti aplinkinius, įgyti palankumą.

DVYNIAI. Šiandien pravartu pabaigti kai kuriuos nebaigtus darbus, juos apibendrinti. Stenkitės būti teisingi, sąžiningi, jeigu nusprendėte imtis naujo verslo arba jei reikia pasidalinti gauta nauda iš ankstesnio įdirbio.

VĖŽYS. Tikėtina, kad gausite tam tikrą likimo ženklą, kuris patvirtins, ar mąstote ir elgiatės teisingai. Palanku ruošti publikacijas, pranešimus, megzti ryšius su užsieniečiais, dalintis žiniomis ir patirtimi, rinktis kelionės maršrutus.

LIŪTAS. Aktualūs bus psichologiniai arba finansiniai klausimai. Galite susisiekti su asmeniu, kuris gerai išmano jus dominančius reikalus. Išmintingi patarimai bei jūsų pačių gera įžvalga padės jums rasti svarbų atsakymą.

MERGELĖ. Turėsite progą išsklaidyti neigiamą įspūdį, rasdami problemos sprendimą arba įveikdami nelengvą kliūtį. Jus dominantys ryšiai turėtų sutvirtėti. Galbūt realizuosite kūrybinę idėją, pasižymėsite sporto srityje ar pan.

SVARSTYKLĖS. Ieškosite būdų pademonstruoti, ką sugebate, stengsitės gauti geresnį darbą, daugiau pajamų ar pan. Pravartu koreguoti gyvenimo būdą, kad sveikiau gyventumėte.

SKORPIONAS. Ši diena palanki veiklai, susijusiai su kūrybiniais projektais, vaikais, įvairiomis pramogomis. Galbūt sudominsite jums patinkantį asmenį arba pagerinsite svarbius santykius.

ŠAULYS. Geriausia būtų šią dieną paskirti šeiminiams reikalams. Palanku tvarkyti, prižiūrėti, puoselėti savo gyvenamą patalpą, sodybą, žemės sklypelį. Daugiau dėmesio dovanokite artimiems žmonėms.

OŽIARAGIS. Ši diena gali suteikti ir pramogų, ir naudos. Aktualūs turėtų būti kelionių bei su informacija, mokslu, logistika susiję reikalai. Galite gauti jums aktualią žinią.

VANDENIS. Ši diena gal būti ir produktyvi, ir dosni viena ar kita prasme. Jums turėtų pavykti susitarti dėl aktualaus reikalo, projekto, informacijos, paslaugos ar prekės, techninio aptarnavimo arba dėl vaikų poreikių įgyvendinimo.

ŽUVYS. Sumaniai elgsitės su aplinkiniais ir lengvai darysite jiems gerą įtaką. Atviras žvilgsnis į kitus bei pasaulį gali lemti ir jūsų pačių sąmoningumo augimą. Svarbu, kad šiandien dominuotų ne emocijos, o išmintis.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių