Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 7 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 7-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Šiandien kalba suksis apie investicijas, paveldėjimą, paskolas, draudimą, mokesčius. Šiuos reikalus tvarkyti bus nelengva – galimi įvairūs nesusipratimai. Būkite atidesni pirkdami ir parduodami, pildydami dokumentus, anketas.

JAUTIS. Šiandien būsite dirglūs, pretenzingi. Jums atrodys, kad aplink daugybė priešų. Galbūt kai kurios permainos nemaloniai palies jūsų interesus, klibins planus. Gali nustebinti partneriai arba oponentai, išreiškę savo nepritarimą ar kritiką.

DVYNIAI. Šiandien teks padirbėti. Būsite nepatenkinti savimi, jeigu stokojate kūrybingumo, kuris šiuo metu jums labai praverstų. Teisingai pildykite dokumentus. Labiau pasitikėkite savimi, jeigu norite įsidarbinti ar neprarasti turimo darbo. 

VĖŽYS. Šiandien jums teks pasitelkti išradingumą, kūrybingumą ir įtikinėjimo meną bendraujant su augančia karta, mylimu žmogumi. Regis, pasieksite savo tikslą. Įdomių naujienų rasite socialiniuose tinkluose.

LIŪTAS. Geriausia būtų tęsti kasdienius darbus, nesiveliant į nervus gadinančias diskusijas, tvarkyti namus, palepinti artimuosius gardžiais pietumis ar vakariene.

MERGELĖ. Veikiausiai turėsite nemažai darbo, susijusio su informacija, buhalterija, transportu, logistika, mokymais ar pan. Galbūt teks teikti ar imti interviu, atsakyti į užklausas ar testų klausimus.

SVARSTYKLĖS. Taip norėsite ramybės, kad šiandien būsite beveik neišjudinami. Nebent padvelktų didele ir greita nauda. Venkite lengvabūdiškų kalbų ir veiksmų.

SKORPIONAS. Emociškai nelengva diena. Tikriausiai ne su vienu žmogumi teks aiškintis santykius, derinti požiūrius ir interesus. Venkite kategoriškumo, jei norite tapti artimesni, užuot sugadinę santykius.

ŠAULYS. Šiandien kils noras nuo visų atsiriboti. Tikriausiai nerimausite dėl galimų nesėkmių darbe, moksle. Stenkitės nepasiduoti baimėms, venkite skubotų iniciatyvų, slaptų avantiūrų. 

OŽIARAGIS. Draugams, vaikams šiandien teks skirti daugiausia dėmesio. Tikriausiai pavyks draugiškai susitarti dėl aktualių dalykų. Jeigu užsiimate visuomenine veikla, diena bus labai aktyvi ir produktyvi.

VANDENIS. Šiandien darbuositės be didelio ūpo. Jus nervins raginimai paskubėti. Regis, būsite linkę trauktis į šešėlį priimant sprendimus, viskuo abejoti, keistai filosofuoti.

ŽUVYS. Šiandien tikriausiai teks bendrauti su gydytojais, teisininkais, dėstytojais, galbūt ir sakyti kalbas, pranešimus. Kiek įmanoma, stenkitės išvengti nesusipratimų, interesų susikirtimų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Hmm

Hmm portretas
Durneliu straipsniai durneliams. Gėda Kauno dienai
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių