Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 8 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 8-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Šiandien labai svarbi teigiama nuostata, optimistiškas požiūris. Regis, bus kontaktų su įtakingais žmonėmis, mokslininkais, dėstytojais. Turbūt labai pravers nuotolinio darbo, interneto vartotojo įgūdžiai.

JAUTIS. Būsite labai įžvalgūs ir puikiai argumentuosite. Galite pasižymėti mokslo, finansų, politikos srityse. Tiktų ruošti planus, ataskaitas, straipsnius, mokslinius darbus.

DVYNIAI. Diena pasižymės tarpusavio santykių analize siekiant suvokti, ką jums reiškia kiti žmonės ir ką jūs reiškiate jiems. Padedant, patariant kitiems galite nemažai nuveikti.

VĖŽYS. Jeigu ieškote darbo, galite tikėtis pasiūlymų. Verta pradėti gyventi sveikiau, atsinaujinti, keisti gyvenimo būdą. Planuokite pozityvius pokyčius, įgykite naujų kompetencijų.

LIŪTAS. Mintys suksis apie vaikus, renginius, pasirodymus. Regis, aktyviai planuosite ateities veiklas, mokymus ar pan. O ir verslo reikalams teks atiduoti daug energijos, jei trokštate atsigavimo.

MERGELĖ. Jums labiausiai rūpės šeima, vaikai, namai arba žemės ūkio darbai, statybos. Puikiai seksis lavinti, auklėti vaikus, įtraukti juos ir mylimą žmogų į suplanuotą veiklą.

SVARSTYKLĖS. Mokslo, reklamos, transporto, buhalteriniai reikalai gali atsidurti pirmoje vietoje. Už darbą pagal susitarimą numatomos papildomos pajamos. Turbūt sublizgėsite ir intelektinėje veikloje.

SKORPIONAS. Ši diena palanki norintiems imtis verslo, ūkininkauti, meistrauti. Galite gauti pelningą užsakymą, sudaryti naudingą sandorį. Jeigu ketinate ką nors brangaus pirkti, pasitarkite su šeima.

ŠAULYS. Būsite kupini emocijų ir idėjų. Galbūt teiksite ar gausite pasiūlymų susijusių su nekilnojamuoju turtu, nuoma, verslu, darbu, gyvūnais, buhalterija, statybomis ar remontu.

OŽIARAGIS. Šiandien sunkiai išlaikysite reikiamą tempą. Nepakenčiamas bus raginimas paskubėti arba kaip nors viešai reikštis. Rūpesčių gali kelti santykiai su draugais, partneriais.

VANDENIS. Domėsitės viskuo, kas gali padėti padidinti įtaką versle, tarp bendraminčių. Pažįstamas asmuo gali prašyti patarimo. Siekite didesnės darnos santykiuose.

ŽUVYS. Gali būti, kad šiandien jums teks oficialiai kalbėti, ką nors pristatyti, ruoštis konferencijai, seminarui ar kt. Emocinės įtampos neišvengsite, tačiau savo tikslą turėtumėte pasiekti.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Monica

Monica portretas
Dabbar „Google“ moka nuo 6285 iki 7392 USD per savaitę už darbą internete iš namų. Įstojau į šį darbą prieš du mėnesius ir per pirmąją šio sandorio savaitę uždirbau 6457 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Apie tai skaitykite čia.. ...............>>>>>>>>    cutt.ly/KyhBlpP  
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių