Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gruodžio 3 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gruodžio 3-iajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Ši diena gana prieštaringa. Viena vertus, džiaugsitės tuo, ką turite, ir nekelsite sau per didelių tikslų. Kita vertus, tuos tikslus jums gali kelti reiklus partneris ar šeimos nariai.

JAUTIS. Paguodos, gero žodžio galite tikėtis iš artimo žmogaus, sutuoktinio, susirašinėjimo draugų. Pasisaugokite traumų, nes galimi įvairūs gedimai, traumos, nudegimai. Lėtinių ligų paūmėjimai taip pat tikėtini.

DVYNIAI. Nebloga diena norintiems dirbti ir užsidirbti. Tačiau galvos skausmu gali tapti išlaidos vaikų poreikiams bei pastarųjų išdaigos su nekokiomis pasekmėmis.

VĖŽYS. Ši diena nuteiks meilei, šiltam bendravimui su vaikais, patinkančiu asmeniu. Jeigu namuose turite techniškai netvarkingą prietaisą, kils gaisro ar kitokios avarijos grėsmė.

LIŪTAS. Dėl namų, šeimos, augintinių būsite linkę stengtis labiau nei paprastai. Greitis kelyje šiandien tikrai gali tapti jūsų priešu ir problemų šaltiniu. Nepraraskite budrumo.

MERGELĖ. Regis, sugebėsite maloniai bendrauti su aplinkiniais. Visgi negalėsite ramiai ir saugiai jaustis dėl finansinės situacijos, techninės problemos ar numatomų išlaidų.

SVARSTYKLĖS. Nors stengsitės atrodyti darbštūs ir dosnūs, kantrybės šiandien išties stokosite. Galite pratrūkti netinkamu laiku netinkamoje vietoje ir išprovokuoti konfliktą.

SKORPIONAS. Regis, jus džiugins meilė, pripažinimas. Kita vertus, labai jautriai reaguosite į gandus, apkalbas, savo nuojautas, o galbūt – į negalėjimą fiziškai padėti rūpinčiam žmogui, dabar esančiam toli nuo jūsų.

ŠAULYS. Regis, neatsispirsite norui išlaidauti, internetu užsisakinėti prekes, naudotis nuolaidomis. Pirmiausia sumokėkite mokesčius, įmokas, grąžinkite skolas, jei jų grąžinimo terminas jau priartėjo.

OŽIARAGIS. Į gerus žodžius, pagyrimus reaguosite gana šiltai, tačiau nepakęsite jokios kritikos ir pastabų. Darbe savo reakcijomis galite įžeisti kolegą ar klientą, namuose – šeimos narį.

VANDENIS. Susirūpinimas darbu, studijomis, sveikata, kelionių trikdžiai šiek tiek temdys nuotaiką. Jeigu turite ypatingų gabumų, jie bus pastebėti ir įvertinti, galbūt net pinigine išraiška. Atsargiai kelyje.

ŽUVYS. Su meilės ir empatijos sklidina širdimi rūpinsitės vaikais, silpnesniais žmonėmis, pamestais gyvūnais ir pan. Galite išleisti nemažai pinigų kitų labui.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Žuvys

Žuvys portretas
Jau kurį laiką pasiskaitau, šiaip, ant juoko. Ir juoki daug. Na tokio neatitikimo, net arti panašumo,aplamai. Net ne pro šalį, o aplamai ne į tą pusę.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių