Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (kovo 2 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė kovo 2-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Neišvengsite įtampos, jei pasiduosite norui daug nuveikti. Gali būti, kad jūsų dėka pasiseks artimam žmogui arba kas nors iš giminaičių, draugų pasitarnaus jūsų labui. Būkite apdairūs su verslu, darbu susijusiuose reikaluose.

JAUTIS. Jūsų mintys su nerimu suksis apie pinigus, verslo problemas, o gal ir apribotą galimybę vykti į suplanuotą kelionę, nepakankamą pasirengimą egzaminui ar pristatymui. Galbūt kiek nusivilsite įvykusiu susitikimu ar pokalbiu.

DVYNIAI. Šiandien praverstų santūrumas, ypač jei norite išvengti nesusipratimų verslo reikaluose. Nuolat kintančios nuotaikos trukdys aplinkiniams jus suprasti. Juo labiau, kad jums išties kils nesuprantamų idėjų ir norų.

VĖŽYS. Regis, jausite energijos stygių, sumažės pasitikėjimas savimi. Kai kurie asmeniniai santykiai gali pasirodyti atvėsę, išsisėmę. Jei įmanoma, derėtų trumpam atitrūkti nuo įtemptų darbų, atsipalaiduoti. Venkite abejotinų sandėrių.

LIŪTAS. Būsite aktyvūs darbuose ir kontaktuose. Jeigu aktualu ginti savo interesus, kreipkitės pagalbos į patikimus žmones. Pasistenkite būti taupesni. Be to, nelaukite didelio dosnumo iš kitų, nekaupkite apmaudo, jei gausite mažiau nei tikitės.

MERGELĖ. Regis, padidės darbų apimtis ir nerimas dėl neatliktų įsipareigojimų. Be to, atsiras žmonių, kurie tikrai bus nenusiteikę puoselėti jūsų autoriteto. Būkite objektyvūs, apdairūs, nes jums teks atsakyti už savo veiksmus bei pažadus.

SVARSTYKLĖS. Tikėtini svečiai iš toli arba patys vyksite toliau nuo namų dėl dalykinių ar studijų reikalų. Gali kiek apvilti mylimas žmogus, kolega ar rėmėjas. Nederėtų kelti ultimatumus žmogui, su kuriuo dar nenorėtumėte nutraukti santykių.

SKORPIONAS. Šiandien takto ir saiko jausmas jums gali labai pasitarnauti bendraujant su partneriais, kreditoriais. Galbūt jums bus siūloma investuoti, bendradarbiauti. Skirkite laiko variantų apmąstymui.

ŠAULYS. Turėsite ką veikti, jeigu privalote kažką išsiaiškinti, išgryninti klausimus, susijusius su tarpininkavimu, pareigomis, darbų pasidalijimu bei apmokėjimu. Daug kas priklausys nuo kitos pusės, oponentų išankstinių nuostatų.

OŽIARAGIS. Galimos smulkios permainos dalykinėje sferoje. Pravartu labiau pasirūpinti savo sveikata ir grožiu. Pasistenkite išvengti posūkio į partnerystės santykių atšalimą, susvetimėjimą.

VANDENIS. Ši diena žada svarbius dalykine bei finansine prasme susitikimus. Rūpesčių gali sukelti vaikai, partneriai. Galimos su jais susijusios išlaidos, nuostoliai. Tikėtinos ir seksualinės arba psichologinės problemos.

ŽUVYS. Elgsitės tarsi ko laukdami, dvejodami. Tuo tarpu daug kas priklausys nuo jūsų reakcijos, tvarkant nuosavybės arba šeimos reikalus. Labai svarbu gebėti išklausyti, suprasti artimus žmones.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių