Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (liepos 20 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė liepos 20-ajai, antradieniui.

AVINAS. Ši diena stiprins nusiteikimą pastumti į šalį įgrisusią rutiną. Veršitės kur nors išvažiuoti, pakeisti aplinką ar kitaip ištrūkti iš kasdienybės rato. Regis, tam rasite ir tinkamą draugiją.

JAUTIS. Regis, būsite labai išradingi panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, jų detales. Neblogai seksis verslo sferoje, derybose. Domins kitų žmonių psichologinės problemos ir gerai jas analizuosite.

DVYNIAI. Daug sužinosite intensyviai bendraudami su įvairiais žmonėmis, mėgindami pažvelgti iš jų varpinės. Tai padės suderinti skirtingus interesus. Netgi konkurentai neturėtų pernelyg purkštauti.

VĖŽYS. Nebijokite imtis atsakomybės, rimčiau padirbėti, galbūt net už du, jeigu taip susiklostys situacija. Vėliau tai išeis jums į naudą. Jeigu reikia pasitikrinti sveikatą, neatidėliokite.

LIŪTAS. Aktyvi, rezultatyvi diena. Puikiai praleisite laiką, jei atostogaujate. Jei ne, taip pat negalėsite skųstis. Bus malonaus flirto, o darbas atrodys beveik panašus į žaidimą. Regis, gerai seksis kūrybinės sferos žmonėms, sportininkams.

MERGELĖ. Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų rate. Į jų aptarimą ir sprendimą sugebėsite įtraukti ne tik šeimos narius, bet ir ne tokius artimus žmones.

SVARSTYKLĖS. Regis, atsiras skubių reikalų, kuriuos tvarkydami užmegsite naujų pažinčių. Šiandien išgirsta informacija, patraukli idėja iš tikrųjų bus naudinga ir nesunkiai realizuojama.

SKORPIONAS. Tikėtinas finansinis, materialinis savo galimybių įvertinimas. Galbūt planuojate steigti verslą ar įsigyti nepigų daiktą. Galite gauti informacijos, kuria sumaniai pasinaudosite.

ŠAULYS. Emocijų ir klausimų gali sukelti mylimo žmogaus motyvai, planai. Turėtumėte kūrybingai padirbėti bei turiningai praleisti laisvalaikį. Ko gero, jausite poreikį ir malonumą sportuoti, rungtyniauti.

OŽIARAGIS. Jums labiau patiks bei geriau seksis dirbti ir ilsėtis vienumoje, o su draugais bendrauti virtualiai. Jei pajusite meninį įkvėpimą, prasmingai jį panaudokite.

VANDENIS. Ši diena bus labai aktyvi. Užgrius įvairiausi reikalai, reikės nemažai bendrauti. Būsite nepakeičiami ten, kur būtinas originalumas, apsukrumas. Rimtas susitarimas gali atnešti nemažai naudos.

ŽUVYS. Galite gauti lauktą žinią iš valstybinės įstaigos. Gali būti, kad išradingai ruošitės kažkokiam renginiui ar pobūviui. Meilės srityje ims jaustis kylanti temperatūra. Iniciatyva šiuose reikaluose turi būti pamatuota. Kontroliuokite savo polėkius.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių