Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (liepos 23 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė liepos 23-iajai, penktadieniui.

AVINAS. Be ginčų ir priekaištų ši diena tikriausiai nepraeis. Kiek įmanoma, stenkitės pozityviai nusiteikti, nes nei jūs kitus kažkaip pakeisite, nei jie jus perauklės.

JAUTIS. Šiuo metu jums mažiau rūpės asmeniniai dalykai, nes mintys vis suksis apie globalinius, tarptautinius įvykius, keliones. Neblogai seksis susipažinti su svetimšaliais, priimti iš toli atvykusius asmenis.

DVYNIAI. Šiandieną bus sudėtinga numatyti, kaip klostysis finansinė situacija, jeigu priimsite vienokį ar kitokį sprendimą. Pravartu pasidomėti įstatymais, paieškoti profesionalaus patarimo.

VĖŽYS. Šiandien daug kas priklausys nuo aplinkinių geros valios ar kaprizų. Situaciją stipriai reguliuos partneriai ir konkurentai. Jeigu jaučiatės teisūs, stenkitės rasti palaikymą. Galbūt užmegsite puikų ryšį.

LIŪTAS. Šiandien būsite linkę imtis iniciatyvos. Gali atsirasti proga pademonstruoti tam tikras stiprias asmenines ar dalykines savybes. Regis, įsigysite neįprastą, gal egzotišką daiktą.

MERGELĖ. Neblogų rezultatų galite tikėtis, jeigu išvykstate/esate užsienyje darbo ar pažintiniais tikslais, ruošiate straipsnius, tvarkote studijų formalumus ir pan.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jausitės gana užtikrintai, jei savo energiją galėsite nukreipti į namų pusę. Bus smagu padėti šeimos nariams, pasirūpinti vaikais, kartu išvykti į gamtą, kaimą ar pan.

SKORPIONAS. Kas tik netingės, šiandien užvers jus visokia informacija. Laimei, sulauksite ir pozityvaus palaikymo. Galėsite su jų pagalba sutvarkyti kai kuriuos aktualius reikalus.

ŠAULYS. Jeigu aktualu, turbūt atsiras įsidarbinimo galimybė ar šansas papildomai užsidirbti, kažką įsigyti naudingomis sąlygomis ir pan. Jūsų pademonstruotas aiškus praktinis požiūris kažkam palengvins darbą ar apsisprendimą.

OŽIARAGIS. Jums norėsis visus valdyti, auklėti ir negirdėti jokių prieštaravimų. Tikėtini ginčai, kurie vėliau gali peraugti į rimtą susipriešinimą ar net santykių nutraukimą.

VANDENIS. Galite turėti reikalų su gydymo įstaigomis, socialinėmis institucijomis. O jeigu galite ramiai atostogauti, tuomet bus geriau, jei atsipalaiduosite ir leisite įvykiams klostytis savaime.

ŽUVYS. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, flirtuoti. Galimi įdomūs susitikimai, kurių metu gali nuskambėti neblogų idėjų, pasiūlymų, o gal ir pažadų. Jūsų būsena rodys, kad esate nusiteikę pasinerti į romantiką ar kūrybos gelmes.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

NIEKO BAISAUS

NIEKO BAISAUS portretas
GRAUŠIME RUNKELIUS....
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių