Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (liepos 24 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė liepos 24-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Jums derėtų vengti konfliktų su artimos aplinkos žmonėmis, klientais bei socialiniuose tinkluose. Į jūsų žodžius kažkas gali labai rimtai sureaguoti. Lengva įgyti slaptą priešą.

JAUTIS. Šiandien jausitės taip, tarsi jus remtų prie sienos. Regis, vargins būtinybė paskubėti kur nors išvykti ar kažką atlikti, kažkam įtikti. Kita vertus, šiandieninės jūsų pastangos gali duoti svarius vaisius.

DVYNIAI. Būsite linkę domėtis kelionėmis, politika, studijų galimybėmis. Šiandieniniai pokalbiai gali padėti dėl kažko apsispręsti. Galite tikėtis tam tikrų išbandymų kelionėje.

VĖŽYS. Galite turėti reikalų su finansiniais reikalais, muitais, atsiskaitymais už paslaugas. Jeigu kažką parsivežate iš užsienio ar į ten išvežate, turėsite nedidelių rūpesčių.

LIŪTAS. Šiandieniniai kontaktai, nors ir bus įtempti, gali padėti apsispręsti svarbiu klausimu. Staiga priešinga nuomonė gali pasidaryti ypač vertinga. Galbūt dėl to, kad suvoksite visa ko reliatyvumą.

MERGELĖ. Bendravimas su artimaisiais, partneriais, draugais teiks paguodą. Kita vertus, bendra situacija, kurioje esate, bus nelengva sveikatai. Venkite bet kokios rizikos, neviršykite galimybių.

SVARSTYKLĖS. Regis, veršitės į kurortą, pramoginį renginį, parodą, koncertą, šou konkursą ar pan. Galite tikėtis intriguojamų pokalbių, viliojamų pasiūlymų. Neprovokuokite pavydo scenų. Atsakingiau prižiūrėkite vaikus.

SKORPIONAS. Šiandien jus slėgs vidinis nerimas, nepasitenkinimas savimi ir kitais bei senyvų asmenų priekaištai. Tačiau kai ką žavės jūsų kūrybingas ir netradiciškas požiūris. Galite šį tą nuveikti dėl vaikų ar mylimo žmogaus, patirti romantikos.

ŠAULYS. Jus emociškai labai veiks vis plūstanti informacija. Neskubėkite tikėti gandais ir juos skleisti toliau. Įvertinkite informacijos šaltinio patikimumą. Faktų tikrai rasite.

OŽIARAGIS. Tikriausiai atostogaujate ir jums rūpi kuo smagiau praleisti laisvalaikį. Galbūt įsigysite tai, kam ilgai taupėte. Išprovokuosite arba sukelsite pavydo sceną, jei artimas žmogus paisys ne jūsų, o kito asmens pageidavimų.

VANDENIS. Regis, kai kuriems jūsų planams nepritars artimi žmonės ir tai kels nervinę įtampą. Su svarbiomis naujienomis, netikėtumais galite susidurti, jeigu ketinate kažkur išvykti.

ŽUVYS. Ši diena palankesnė meninei kūrybai, meditavimui, apmąstymams, drybsojimui pliaže nei kokiai nors praktinei veiklai ar bendravimui. Būtų gerai, jei galėtumėte visiškai atitrūkti nuo problemų, atsipalaiduoti, pastiprinti sveikatą, nervus. Nevartokite svaigalų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių