Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugpjūčio 8 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugpjūčio 8-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Jūsų nuotaikos banguos nuo visiškai nekokių iki gana optimistiškų. Tai labai priklausys nuo jūsų asmeninės savivertės, kuri kils atliekant tai, ką suplanavote, ir kris pristigus valios tai veiklai.

JAUTIS. Šiandien jus valdys pasąmonės srautai, veikli bus vaizduotė, intuicija. Galima nauda iš slaptos arba mistinės, meninės veiklos. Konfidenciali informacija, užuomina gali jums labai pasitarnauti.

DVYNIAI. Ši diena pasižymės daugybe pokalbių, diskusijų. Sugebėsite organizuoti, intensyviai bendrauti. Tačiau galimas veidmainiavimas, neracionalus pinigų švaistymas.

VĖŽYS. Šiandien pravartu imtis praktiškų darbų, kai ką užbaigti. Aplinkybės klostysis taip, kad pagaliau suvoksite, kas šiuo metu yra įmanoma, o kas – tik nerealios iliuzijos.

LIŪTAS. Veikiausiai šiandien būsite tolokai nuo namų arba trokšite iš jų ištrūkti. Jums išties reikia prasiblaškyti ir persijungti į kitą ritmą bei vaizdus. Tai lengvai pavyks trumpam pakeitus aplinką ir užsiėmimus.

MERGELĖ. Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų finansinių galimybių ir sugebėjimo adaptuotis. Nepulkite strimgalviais į avantiūrą. Verčiau pataupykite, nors tai ir nepatiktų aplinkiniams.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jūsų emocinė būklė bus gana nestabili. Tai spinduliuosite meilę, tai kelsite kivirčus dėl niekniekių. Tačiau pasistengę sugebėsite išsiaiškinti nesusipratimus, suderinti interesus.

SKORPIONAS. Šiandien daug dėmesio pareikalaus ūkiniai reikalai arba augintiniai. Gali būti nedidelių nemalonumų, kurie greitai susitvarkys. Pravartu rūpintis odos priežiūra, grožiu, stiliumi.

ŠAULYS. Noriai sportuosite, turistausite, reikšitės scenoje ir pan. Būtų šaunu, jei skirtumėte dėmesio vaikams, skatintumėte jų aktyvų laisvalaikį ir pasidžiaugtumėte net menkiausiais pasiekimais.

OŽIARAGIS. Šiandieną galite daug nuveikti, tvarkydami buitinius bei nuosavybės reikalus. Tikriausiai kartkartėmis pasinersite į sentimentalius prisiminimus ir tai kels geliantį ilgesį.

VANDENIS. Galite patirti įspūdžių, jeigu mokėsite išklausyti kitus, pasikeisti nuomonėmis. Tikėtina, kad įdomų pasiūlymą pateiks artimas giminaitis, kaimynas arba draugas.

ŽUVYS. Būsite linkę atsigręžti į žemiškus, praktiškus dalykus. Galbūt vyksite apsipirkti arba dairysitės, iš kur gauti daugiau naudos, kaip geriau realizuoti savo sugebėjimus. Bus sunku atsispirti pagundai smaguriauti.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

ALFA

ALFA portretas
Kazkokia nesamone

Anonimas

Anonimas portretas
1įщ3о
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių