Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugpjūčio 9 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugpjūčio 9-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Pasistenkite neišsibarstyti nereikalingiems kontaktams, o tuo pačiu atminkite, kad santykiuose su kitais būtinas taktas, susivaldymas. Agresyviu elgesiu nieko gero nelaimėsite.

JAUTIS. Kils rūpesčių, o jėgų ir noro viską tinkamai išspręsti gali pristigti. Gali išryškėti kažkokie nepastebėti trukdžiai. Jeigu manėte, kad žinote kitų ketinimus, tai gali pasirodyti, jog apsirikote ir priešą palaikėte draugu arba jo neįvertinote.

DVYNIAI. Toli gražu ne visi pažįstami bus jums palankūs. Regis, graušitės, kad nesiseka paveikti aplinkybių ir kitų žmonių. Nusiraminkite ir nesistenkite pakeisti nepakeičiamų dalykų.

VĖŽYS. Šiandien būsite aktyvūs, veiklūs, tačiau gana nekantrūs ir netolerantiški aplinkiniams. Tai ypač pasijus, jei kažkas kėsinsis į jūsų laisvę, kritikuos, mėgins primesti savo diktatą ar taisykles, keisti jus pagal savo norimą modelį.

LIŪTAS. Šiandien daug kas priklausys nuo to, kokią nuotaiką skleisite aplink save. Nepakankamas optimizmas, pasitikėjimo trūkumas, nekokia fizinė savijauta gali pabloginti mikroklimatą.

MERGELĖ. Tikriausiai susidursite su problemomis. Jos gali būti ir psichologinės, ir finansinės; ir jūsų, ir artimųjų. Neįsipareigokite labiau nei leidžia jūsų galimybės ir reikalauja situacija. Nešvaistykite pinigų niekniekiams.

SVARSTYKLĖS. Pasielgsite išmintingai, jeigu leisite daugiau kalbėti antrajai pusei, kitiems pašnekovams. Galbūt jų mintys, pasiūlymai neatitiks jūsiškių, tačiau leis juos geriau suprasti ir išlaikyti taiką.

SKORPIONAS. Galite prisigalvoti visokio darbo arba tai padarys jūsų namiškiai. Jeigu jaučiatės nekaip, tai taps tikra rakštimi. Teikite pirmenybę ne ūkiniams reikalams, o savo bei artimųjų sveikatai, grožio profilaktikai, augintinių poreikiams.

ŠAULYS. Jeigu esate kaip nors susijęs su pramogų verslu, sportu, augančia karta, gyvūnų priežiūra, tai bus kuo rūpintis ir nerimauti. Kitu atveju nerimausite dėl sparčiai augančių išlaidų.

OŽIARAGIS. Susikaupusi nervinė įtampa gali prasiveržti nemaloniai jums ir aplinkiniams. Nederėtų provokuoti konfliktų, žeminti aplinkinių. Verčiau atvirai pripažinkite savo trūkumus ir problemas, o ne baksnokite pirštu į svetimas.

VANDENIS. Jeigu per daug tikitės iš kitų, diena atneš nusivylimų. Lengva bus suklysti arba savo komentarais sukelti priešiškumą. Verčiau bendraukite be pretenzijų ir senų žaizdų dirginimo.

ŽUVYS. Regis, sulauksite dėmesio iš žmogaus, kurį vertinate. Viena vertus, tai džiugins, bet kita vertus, gali nuvilti, jeigu paaiškės, kad tas asmuo siekia jumis pasinaudoti. Rengdami sutartis, tvarkydami finansinius reikalus bei dokumentus, laikykitės taisyklių.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių