Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 15 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugsėjo 15-ajai, antradieniui.

AVINAS. Jūsų aktyvumas ir kūrybingumas stebins aplinkinius. Talentingai manipuliuosite kitų žmonių jausmais. Visgi kad ir kokie bebūtumėte apsukrūs, galite ir patys įsivelti į kitų paspęstas aferas, patikėti netikrais jausmais ar pan.

JAUTIS. Šiandien nelaukite didelio draugiškumo ir supratimo – visi rūpinsis tik savo reikalais. Gali sustiprėti noras rizikuoti. Jeigu tai vyks finansų, verslo srityje, tikėtina, kad kažką sugadinsite. Grėsmė iškils ir meilės santykiams.

DVYNIAI. Dėl skubėjimo arba išsiblaškymo šiandien galite nepastebėti esminių dalykų. Jeigu kils originalių idėjų, jos bus sunkiai praktiškai realizuojamos. Labiau pasitikėkite savo jėgomis bei sėkmės galimybe.

VĖŽYS. Tikriausiai patys stebėsitės dėl kažkokio savo susižavėjimo, negalėjimo atsispirti pagundai ir pan. Jeigu matosi teigiami poslinkiai, verta tęsti pradėtą darbą ar santykius. Laiku sutvarkykite komercinius, nuosavybės, verslo reikalus.

LIŪTAS. Nors jausitės svarbūs, verčiau nepiktnaudžiaukite savo padėtimi. Lengva susikompromituoti, prarasti autoritetą, meilės objektą. Komplimentas gali būti suprastas kaip meilės prisipažinimas, o pašaipa – kaip priežastis skyryboms.

MERGELĖ. Stigs noro dirbti, bendrauti. Gali būti, kad sužinosite tai, kas pakeis jūsų ankstesnį požiūrį, planą. Turbūt teks grąžinti skolą – išsisukinėti būtų nenaudinga.

SVARSTYKLĖS. Šiandien teks daugiau dėmesio skirti materialinei gyvenimo pusei, dėl kažko derėtis. Stenkitės pareigingai dirbti, venkite ekscentriškumo, finansinių avantiūrų.

SKORPIONAS. Nelabai seksis laikytis numatytos darbotvarkės, nes atsiras nenumatytų rūpesčių, pavedimų. Pagrindinė sėkmės sąlyga – darnus bendradarbiavimas su kolegomis. Gana pažeidžiami bus asmeniniai santykiai, žaibuos meilės fronte.

ŠAULYS. Šiandien daug bus kalbama apie mokslą, užsienį, keliones, išvykusius pažįstamus, ateities planus. Gali nustebinti informacija internete. Atsargiai su nepažįstamais gerbėjais. Saugokitės užkrečiamų infekcijų.

OŽIARAGIS. Kils pagunda išlaidauti arba leistis į abejotinus meilės nuotykius. Gali susikomplikuoti finansiniai, turtiniai reikalai. Būkite atidesni su svetimomis vertybėmis, dokumentais, jų nesugadinkite. Pasidomėkite savo vaikų pomėgiais.

VANDENIS. Diena turėtų būti kupina jausmingumo, emocijų, santykių aiškinimosi. Kai kur plykstels ir grėsmingesnės aistros. Provokuojant aplinkinių reakcijas, reikėtų neužmiršti, kad bus atsiliepiama taip, kaip šaukiama. Nesielkite ekscentriškai.

ŽUVYS. Galbūt gausite žinią, susijusią su finansinėmis aktualijomis, darbo paieškomis. Gerai išanalizuokite, pasiderėkite. Visgi kai kurių planų įgyvendinimas gali sužlugti dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių