Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 20 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugsėjo 20-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Šiandien leisite sau kiek paišlaidauti arba tiesiog teks mokėti mokesčius, taisyti sugedusį daiktą ar kt. Jeigu darbe ar asmeniniame gyvenime vyksta pokyčiai, tuomet nerimą turbūt malšinsite gardumynais.

JAUTIS. Regis, ši diena bus ne tokia rami, kokios tikėjotės. Jums reikia artimo žmogaus šalia, tarpusavio supratimo. Tuo metu iš partnerio labiau tikėtini pasišaipymai, jūsų siūlymų ir nuomonės kritikavimas.

DVYNIAI. Jeigu jūsų nekamuoja sveikatos problemos, stengsitės pasirūpinti tvarka namuose, pasiruošti darbo savaitei, daugiau dėmesio skirti augintiniams. Sveikatos problema visgi labai tikėtina. Įmanoma netgi izoliacija. Saugokitės infekcijų.

VĖŽYS. Gali būti, kad šią dieną praleisite gana smagiai. Galbūt iš įprastos rutinos jus ištrauks netikėtas pasiūlymas kažkur dalyvauti. Puiku, jei spėsite pasirūpinti ir vaikais, su jais pažaisti, pasidomėti jų interesais.

LIŪTAS. Šiandien prioritetą teikite šeimai, artimiesiems. Savo nerimo dėl darbo ar kitų problemų neliekite ant namiškių galvų, nes sukelsite grandininę reakciją. Verčiau palepinkite brangius žmones naminiu pyragu.

MERGELĖ. Ši diena jums atrodys gera, jeigu turėsite su kuo pasikalbėti apie jums aktualius dalykus. Susirašinėjimas socialiniuose tinkluose taip pat teiks šiokį tokį bendrystės jausmą, praturtins informacija.

SVARSTYKLĖS. Komforto, grožio, žemiškų malonumų norėsis vis labiau. Gali būti, kad mokėsite už prekes, paslaugas, padedančias to pasiekti. Arba jūs tai teiksite kitiems ir neblogai užsidirbsite.

SKORPIONAS. Jūsų emocinis pažeidžiamumas šiandien bus labiau pastebimas. Iš pusiausvyros ves neprognozuojamai besielgiantys žmonės. Tačiau ir jūs kitus nervinsite, jei nenorėsite keisti planų, susitarimų, būsite nelankstūs.

ŠAULYS. Jūsų organizmas jus privers arba patys panorėsite ramiai atsipalaiduoti, pailsėti, patinginiauti. Rūpinkitės sveikata, grožiu, medituokite, svajokite, mylėkite. Nesiveržkite ten, kur būtų neišvengiamas žmonių susibūrimas, aktyvus veiksmas.

OŽIARAGIS. Pasistenkite, kad virtualus bendravimas nenustelbtų gyvojo, kurio iš jūsų laukia šalia esantys žmonės, vaikai. Draugas arba naujas pažįstamas gali nustebinti originaliu patarimu.

VANDENIS. Jeigu velsitės į politinius disputus arba suksite galvą dėl profesinių problemų, tuomet jokio savaitgalio atsipalaidavimo nepajusite. Be to, sugebėsite sunervinti aplinkinius ir gauti negatyvios emocinės grąžos.

ŽUVYS. Regis, jums patiks naršyti internete, bendrauti socialiniuose tinkluose. Komentuosite, intriguosite, reklamuosite. Galite susidomėti pamatytu skelbimu.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių