Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 21 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugsėjo 21-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Pravartu pagalvoti, kaip galima sumažinti išlaidas, ką daryti su investicijomis, skolomis. Artimas žmogus arba kolega gali padėti įsigyti norimą daiktą, gauti aktualią informaciją.

JAUTIS. Regis, aktyviai bendrausite, organizuosite, reikšitės kaip lyderiai. Šeimos nariai gali sunerimti, kad taip dosniai žarstote kitiems savo dėmesį, o galbūt ir bendrus pinigus tikslams, kurie jiems atrodo abejotini.

DVYNIAI. Šiandien jums gali tekti apsispręsti konkrečiu dalykiniu klausimu arba jau pradėti darbą naujoje srityje. Akivaizdu, kad žymiai labiau parūps įvaizdis, tvarka, higiena, naminiai gyvūnai.

VĖŽYS. Regis, jums puikiai seksis darbuotis ir bendrauti su vaikais. Visgi aplinkiniai bus linkę kritikuoti ir reikalauti dar daugiau atsakomybės. Kita vertus, jūsų atsidavimu darbui nesidžiaugs šeimos nariai, partneris.

LIŪTAS. Jums derėtų nepersidirbti ir, jeigu įmanoma, daugiau laiko praleisti su šeima. Galbūt kils pagunda išleisti pinigų tam, kad jūs patys arba jūsų aplinka taptų gražesnė, modernesnė arba kad sukurtumėte turtingo žmogaus įvaizdį.

MERGELĖ. Šiandien bus lengva ir įdomu bendrauti. Naujos pažintys gali atverti naujus horizontus. Kita vertus, nelabai maloniai gali nustebinti artimas žmogus, vaikas ar gerbėjas.

SVARSTYKLĖS. Derėtų nuodugniai apsvarstyti turtinius, piniginius klausimus, be išankstinio nusistatymo, godumo, suvokiant, kad kiek gauni, tiek kažkokia forma ir atiduodi. Ir atvirkščiai.

SKORPIONAS. Per pažįstamus asmenis galite sulaukti įdomių naujienų arba jūs patys siūlysite naujoves, trauksite kitus į avantiūras ir pan. Nederėtų manipuliuoti kitų patiklumu, jei tai gali pakenkti santykiams bei jūsų reputacijai.

ŠAULYS. Šiandieną daug galvosite apie nuo kitų slepiamas savo problemas bei viltis. Kas tai bebūtų, norėsis, kad ir toliau liktų paslaptyje. Dėl to būsite linkę netgi kažką paaukoti.

OŽIARAGIS. Nusimato gausūs kontaktai, pasimatymai. Galbūt atsinaujins ryšiai su sena kompanija arba įsiliesite į naują kolektyvą, užmegsite pažinčių. Teks būti pasitempusiems, tinkamai elgtis, argumentuotai kalbėti. Tai pareikalaus pastangų.

VANDENIS. Kad ir kokie rūpesčiai jus kamuotų, pasistenkite išlikti geros nuotaikos ir negadinti jos kitiems. Gali pavykti pastūmėti pirmyn dalykinius reikalus, rasti reikalingų pagalbininkų. Tačiau neignoruokite ir šeimos poreikių.

ŽUVYS. Ši diena tarsi leis pradėti naują darbų etapą. Regis, planuosite tolimas perspektyvas, būsimus žingsnius. Tikėtina žinia, dėl kurios kils ūpas susirasti reikalingos informacijos, keisti įvaizdį.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių