Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 22 d.)

 • Teksto dydis:

Avinas

Šiandien žvaigždės ragina Aviną pagalvoti, kaip pakelti savo kartelę. Net jei jis yra patenkintas savo padėtimi, tai nėra priežastis sustoti. Reikia eiti į priekį! Šiandien puiki diena pagalvoti, kokių konkrečių veiksmų imtis, kad pakiltų bent vienu karjeros laipteliu. Pasikalbėti su savo viršininku? Įgyvendinti savo seną projektą? Išdrįskite! Nelaukite, kol kažkas kitas tai padarys vietoj jūsų.

Jautis

Šiandien Jautis turėtų būti dvigubai atsargus: bet kokios klaidos ir erzinantys nesusipratimai galimi visose jo gyvenimo srityse. Su pinigais reikia elgtis ypač atsargiai. Žvaigždės perspėja, kad šiandien Jautis gali būti įsivėlęs į finansines procedūras ir net susidurti su būtinybe teisintis! Kad taip nenutiktų, pinigų reikalus jis turėtų tvarkyti atidžiau nei įprastai.

Dvyniai

Šiandien Dvynių rankose viskas degs (gerąja to žodžio prasme), o aplink juos – visiška sumaištis! Dvyniai pasirengę kovingai, pasiruošę savo pastangas skirti bet kuriam darbo frontui! Retkarčiais reikės nuo vienos užduoties pereiti į kitą. Dėl šios priežasties aktyvūs Dvyniai rizikuoja visą dieną bėgioti praktiškai veltui. Kad taip nenutiktų, jiems šiandien, nepaisant provokacijų, reikia susitelkti ties kokiu nors vienu dalyku.

Vėžys

Šiandien nuostabi diena visiems Vėžiams, kurie susiję su verslu ar tiesiog neketina praleisti savo pelno! Vėžiui yra šansas pasipelnyti net ten, kur jis nesitikėjo. Tačiau tai niekaip nesusiję su kelyje rastais pinigais. Šiandien Vėžys dosnių likimo dovanų gali tikėtis tik tuomet, jei prieš tai į kokį nors projektą investavo daug laiko ir pastangų. Net jei tai buvo seniai, o Vėžys jau nustojo tikėtis rezultato.

Liūtas

Šiandien gera diena strateginiams ateities planams kurti. Liūto smegenys dirbs aiškiai, o mąstymas veiks globaliai, todėl šią dieną naudoti kasdieniams buities darbams būtų neproduktyvu. Be to, šiandien Liūtui išradingų schemų kūrimo reikaluose tiesiog nėra lygių. Planavimui paskyręs dieną Liūtas nesigailės: šiandienos idėjos gali pakelti jį į naujas aukštumas!

Mergelė

Šiandien Mergelei geriausia statyti pilis ore – jos išsiskirs tvirtumu ir galbūt kada nors bus pastatytos žemėje. Diena Mergelę apdovanoja galinga fantazija, dėl to ji nepristigs kūrybinių idėjų, projektų ir planų. Žinoma, laikui bėgant kai kurios iš šių idėjų atsisijos, tačiau Mergelė šiandien turėtų neatmesti net fantastiškiausių iš jų.

Svarstyklės

Šiandien Svarstyklės turi visus šansus pažvelgti už horizonto: situacija jas pastūmės į kažką, susijusį su ateitimi. Galbūt tai bus mokslinės idėjos ir tyrinėjimai, aukštosios technologijos ar mokslinės fantastikos filmas. Gal susidurs su žmogumi, kurio nestandartiniam mąstymui nėra ribų. Šiandien Svarstyklėms patariama atverti mintis drąsioms idėjoms. Ateitis jau beveik čia! Ir tas, kuris tuo netiki, yra pasmerktas amžinai atsilikti.

Skorpionas

Šiandien Skorpionui prasideda naujas etapas! Neverta to bijoti, atvirkščiai, diena suteiks jam naujų galimybių ir perspektyvų. Aplinkybės apskritai klostosi gerai ir nors artimiausiu metu gali kilti neramumų ir pereinamojo laikotarpio sunkumų, žvaigždės tikina: viskas bus gerai. Skorpionas sugebės ne tik išlaikyti savo poziciją, bet kai kuriais atvejais pajudės toli į priekį.

Šaulys

Šiandien, kad ir ko Šaulys imtųsi, jam nepatariama skubėti – kyla rizika priimti neapgalvotą sprendimą. Kažkuriuo metu Šauliui gali atrodyti, kad delsimas lyg mirtis, o pasidavęs šiam impulsui rizikuoja prisivirti košės. Kad nepridarytų klaidų (tokios klaidos gali brangiai kainuoti), Šaulys turėtų gerai viską apgalvoti. Šiandien jam geriau išvis nieko nedaryti, nei vėliau peikti save dėl neapgalvotų žingsnių.

Ožiaragis

Šiandien Ožiaragis skraidys kaip drugelis ir gels kaip bitė! Pirmas pasakymas susijęs su jo tiesioginiais reikalais ir pareigomis, antras – su konkurentais, kuriems šiandien būtų geriau neatsistoti jo kelyje. Galima tik užjausti Ožiaragio priešus: bet kokie bandymai kišti pagalius į ratus šiandien gali virsti tuo, kad Ožiaragis lazdą pavers bausmės vėzdu, mikliai panaudodamas jį prieš savo priešus.

Vandenis

Šiandien Vandeniui visais klausimais patariama eiti savo keliu. Žinoma, tai nelengva, tačiau reikėtų stengtis būti nepriklausomam, ieškoti savojo gyvenimo kelio ir savojo „aš“. Tai visiškai nereiškia, kad Vandenis turėtų priešintis kitiems, tačiau jei jis nori daug pasiekti, turi ieškoti savojo kelio.

Žuvys

Šiandien Žuvims bus sunku atskirti svarbius dalykus nuo nesvarbių. Jos gali teikti didelę reikšmę antraeiliams dalykams ir visiškai pamiršti savo pagrindines pareigas. Žuvys didžiąją dienos dalį skirs tiems dalykams, kurie tiesiog pirmiausia krito į akis ar kažkuo sudomino. Tačiau jei Žuvys neturės skubių darbų, diena žada būti produktyvi: juk tai, ko jos vis dėlto imsis, darys kruopščiai, nuo ir iki.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių